Automatické zamykání HDčka

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Flarin
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte říj 28, 2008 10:36

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od Flarin »

Ahoj, neznáte někdo nějaký jednoduchý způsob pro nastavení automatického zamykání HDčka.
Upravil jsem registry dle návodu pro Touch Pro, ale nějak to korektně nefunguje. HDčko se sice zamklo, ale nevypl se úplně displej, pouze se ztlunilo podsvětlení.
S2U2 - nechci instalovat, možné problémy s HF Parrot (dle zkušeností z fóra)
Pocketshield - není free a taky nevím co by to nakonec udělalo.
Vyhovoval by mi jednoduchý cab, nebo úprava registrů, která by po zhasnutí displeje zamkla zařízení, nic víc.
Vím že se to dá zamknout dlouhým podržením tlačítka pro položení hovoru ..... ale ta moje hlava zapomětlivá.
Díky za pomoc.
J.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud nepoužíváš TouchFLO 3D plugin na Today ale klasickou obrazovku, tak na ni stačí umístit Lock plugin, kde se ti zařízení zamkne jedním klikem na displej (a po chvíli se ti pak zhasne i displej - podle nastavení v systému). Není to sice úplně ideální řešení tvého dotazu, ale lepší jak stylusem do oka :-)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od wizaard »

Touch HD má v tomhle směru (jak jsem tak z různých příspěvků vypozoroval) nějaký problém. Zkusil bych ještě Advanced Configuration Tool - tam to nastavit (automatic keylock) a pokud to nepůjde, resp. bude blbnout dál, počkej na update ROM.
Flarin
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte říj 28, 2008 10:36

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od Flarin »

Ahoj, kluci díky za pomoc. Já už jsem to vyřěšil. Nainstaloval jsem S2U2 (se zatnutými zuby, jsem přece jenom BFU lama a měl jsem dost strach co to udělá s HF a hardreset je u mě na dlouho, moc času není). No a zatím, tedy po 1 dni používání zatím bez chyby. Kdyby mi to tak fungovalo pořád, tak už nic víc nepotřebuju. Super funkce, která blokuje HW klávesy = tam jsem nakonec měl největší problém = několik položených hovorů = mooc nadávek :-(.
Jinak HDtweak stejný problém jako editace registrů, zůstávalo to viset u toho polovičního podsvícení. Musel jsem to vždycky vypnout (podsvícení) a zase zapnout.

Ještě jedna reklama: Super kalendář Thumbcal, za pár korun a funguje super.

V tuto chvíli Touch HD is best !!!!!!!!
J.
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od roxtedy »

čau, nespozoroval jsi u S2U2 velkou prodlevu, než začne vyzvánět telefon? Když si zavolám na telefon HD s S2U2, ve sluchátku slyším volací ton, ale cca 3 sekundy trvá, než začne HD vyzvánět...
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od Nolf »

Ja mam stejny problem u Compacta ale neni to pravildo, spuste lidi to funguje is S2U2 korektne.
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=61&t=10932
Flarin
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte říj 28, 2008 10:36

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od Flarin »

Ahoj, mě se HDčko s S2u2 zatím chová. co se týče vyzvánění stejně jako bez S2U2. Když se prozvoňuju z O2 (mám Vodafone) tak první tón = rozsvícení displeje, druhý tón = zvonění.
Stejně se chová i HF Parrot BT 3100. Druhý tón = zvonění.
Čas jsem neměřil, ale je to tak dostačující.
Ale jak už jsem řekl, mám v HDčku S2U2 zatím jeden den, což bylo tak 10 telefonů přímo a 4 nebo 5 přes HF.
Doufám, že jsem to nepřechválil a že to vydrží.
J.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od SirTom »

neznáte někdo program, který by dokázal zamknout pouze HW klávesy pod displejem a vše ostatní nechat být?
To je totiž jediné co mi vadí - když vytahuji z kapsy často zavadím o klávesu. O displej kupodivu ne, ale klávesy jak jsou v rohu jsou problém.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od Lemmy »

Me zase docela nekdy vytaci, ze pri sahnuti na HDcko v kapse si zvysim hlasitost prehravani MP3 na max :-( . Stava se mi to nejak moc casto.
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od mountain »

K té žádosti od SirTom bych se připojil, protože toto mě fakt štve. Prakticky pokaždé se mi stane, že než vytáhnu telefon z kapsy a pak ještě z pouzdra, tak ten hovor zvednu/položím (samozřejmě vždycky tu opačnou variantu než bych potřeboval), jak zavadím o to "hw" tlačítko. Ten lock s podržením "červeného" na 4s myslím je na nic, protože při příchozím hovoru se to zase odemkne. S2U2 mi moc nevyhovuje, a taky nepotřebuju takový soft na tak jednoduchou věc jako zamknout 4 tlačítka. Prostě potřebuju, aby se to celé odemklo až udělám nějakou akci (slide nebo něco, něco jak na nokiích - menu a hvězdička).
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od htcjirka »

Nainstalujte si AEbutton plus v posledni verzi 2.6.5,na HD chodi plne korektne.Cervenemu tlacitku priradte jinou funkci(stejne ho nepotrebujete,protoze hovor lze ukoncit na displeji) Ja ma treba na cervene tlacitko nakonfigurovano zamykani zarizeni atd.Na tlacitka hlasitosti mam nakonfigurovano zase sipka nahoru,sipka dolu,takze si pak krasne listuju v kontaktech
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od mountain »

A když tam nakonfiguruju ten zámek, fakt se to "zamkne", že to musím odemknout tak jak sem psal (nějakou akcí), nebo je ten zámek stejný jak předtím, tj. při příchozím hovoru se stejně zruší?
Jestli jo, tak je to přesně to co hledám.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od htcjirka »

Zelene tlacitko si taky prekonfiguruj na neco jine(o.k ci enter atd) potom pri prichozim hovoru lze prijmout pouze pres original HTC slider a nehrozi nejaky prehmat.Jsou prakticky zbytecna a duplicitni,kdyz htc udelalo slider na prijimani hovoru.
turox
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 17, 2008 8:27
Zařízení: HTC Desire

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od turox »

to jirkahtc: Kdyz mas prekonfigurovane tlacitka hlasitosti na sipkach, jak si zvysis hlasitost hovoru po jeho prijeti?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od htcjirka »

Muzes si nakonfigurovat zesileni a zeslabeni na dlouhe podrzeni techto tlacitek.Navic ja osobne s hlasitosti vubec nehybu,mam ji nastavenu porad stejne.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od SirTom »

to htcjirka: díky za tip, aebutton nevypadá špatně. uvidím po delší praxi.
zatím testuji nastavení, že "skutečné" fce zeleného a červeného tlačítka způsobí až dvojklik, zatímco jedno stlačení mám na neškodné fce. Nenašel jsem ale v nastavení programu, že by šel jednoklik zcela vyřadit...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od htcjirka »

AEButton pouzivam cca 14 dnu a maximalni spokojenost.Pouzivam pouze jednoklik a veskera tlacitka na jine funkce,nez jsou puvodne urcena.
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od mountain »

Tak AEButton jsem taky nasadil, a víceméně to řeší co sem potřeboval. Jenom ten "lock" co tam je k dispozici, tak je ten samý, který vznikne podržením červeného na 4s (takže se zruší při příchozím hovoru) a ještě škoda, že na červený jsem si dal vypnout displej, ať nemusím chmatat nahoru na power tlačítko, protože to používám často, ale nejde to tím červeným znovu zapnout ten displej, takže stejně musím šahat navrch. Ale jinak dobré, doporučuju taky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od htcjirka »

Proto ja mam cervene tlacitko dane na lock a zelene tlacitko v mem pripade na enter.Pak se me nemuze stat ze se me sam prijme hovor at uz pri vytahovani nebo jine cinnosti(ac se me to zatim nikdy nestalo,ale co kdyby).
Displej se da zapinat napriklad bocnimi tlacitky na hlasitost(tak si zapinam displej ja)-pokud je nemas nastavene na hlasitost(aby jsi si stale nehybal s hlasitosti) Staci jedna zmena registru,aby i tato tlacitka probudily telefon
running.runner
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 11, 2009 14:06
Zařízení: HTC Touch Pro

Automatické zamykání HDčka

Příspěvek od running.runner »

> Displej se da zapinat napriklad bocnimi tlacitky na hlasitost(tak si zapinam displej ja)-pokud je nemas nastavene na hlasitost(aby jsi si stale nehybal s hlasitosti) Staci jedna zmena registru,aby i tato tlacitka probudily telefon

... googluju a googluju, ale asi spatne ... muzes mi tu zmenu registry poslat?

Dik, RR
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů