Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Zamčeno
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od finnak »

neni nad to, mit anglickou verzi, aspon se to nezpomaluje. Ale snad pujde pocestit aspon TouchFlo3D.
salkomafia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 24, 2008 19:18
Zařízení: SGS2
Kontaktovat uživatele:

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od salkomafia »

Mno uvidíme ... každopádně ji už stahuju :tlem: jinak tady je krátká ukázka na HD: http://www.youtube.com/watch?v=PqE5UrBXL9A
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Lemmy »

S tim pocestenim by me to take zajimalo, kazdopadne nove veci pocestene nebudou, ale zda CZ bude vubec fungovat kdo vi :). Testnu to nejdriv v patek v praci.
salkomafia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 24, 2008 19:18
Zařízení: SGS2
Kontaktovat uživatele:

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od salkomafia »

Ja ji testnu dneska ještě a dám vědet ...
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od spermosh »

ja ROM nahodil do stroje pred chvilkou, takze o nejakem zatezovem testu nelze mluvit, ale funguje

EDIT1: tak obnova ze zalohy se nepovedla moc (SPB Backup, update ROM) - jen zkouska

EDIT2: tak nove TF3D vypada hezky, da se daleko vice nastavovat, konecne normalni zobrazeni kalendare, ROM je celkem stabilni, s vetsimi problemy jsem se zatim nesetkal
bohuzel, TF3D mi porad pripada jako docela tezkopadne prostredi a toho nastavovani tam neni zase tak moc
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od finnak »

zitra ji taky testnu, kdyz bude co napsat, dam vedet jaka je. :wink:
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od radospol »

Uz testujem par hodin a super! Tie nove vylepsenia su luxusne (klavesnica a vybracna odozva, menu v zlozkach, super vyber u kontaktov a vytacanych cislach,taskbar,kalendar z touchflo sa otvara cely mesiac,a kopec dalsich malych vylepseni) o rychlosti zatial len tolko,ze ok.
salkomafia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 24, 2008 19:18
Zařízení: SGS2
Kontaktovat uživatele:

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od salkomafia »

Zkusil jsem ji, ale pár věcí v nastavení jsem nenašel. Například zmenšení v nabídce START, když kliknu v horní nabídce na jakoukoli ikonu (př. baterie, ...), tak se mi zobrazí hláška Notifications. Jinak čeština trochu počeštila, ale chtělo by to speciální pro tuto novou verzi. Jinak rychlost odezvy je dobrá.

EDIT:
Vrátil jsem se zpět k ROM 1.19.831.0/1.10.25.25, protože je zatím nevyladěná a některé funkce nefungují korektně jako na oficiální ROMce. Kdyby se dalo ješte nastavit menší velikosti fontu v nabídkách. Příjdou mi moc veliké na můj vkus. Mám radši menší velikosti písma.
PS: Zajímalo by mne, kde se v registrech dá zprovoznit otáčení displeje pro všechny nabídky, tak jak je to u duttyho ROMky?
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Lemmy »

Tak jsem v rychosti ozkousel Duttys HD V1.8 XTREME [WWE], ale take se vracim ke starsi verzi. Nahazuji Davideuck_V-5.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Shooter »

to salkomafia: To otaceni by mohlo bejt na smartwiki.cz a pokud ne tak tady na foru urcite nekde je... zkus hledat.
radims69
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát led 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od radims69 »

Tak jsem vyzkousel "DUTTYS HD V1.8 EXTREME". Zmeny jsou viditelne pouze v TF3D a HTC skinu dialeru. TF3D funguje korektne i v landsape a je to prijemne. Ten Dialer a CallerID je dle meho soudu povedenejsi - vetsi radky v dialeru, velke tlacitko pro skok z telefonu do dialeru a komfortni realizace konferencniho hovoru. Bohuzel tlacitko Backspace v dialeru je presunuto nahoru do radku se zadavanym cislem, takze kdyz se pri volbe kontaktu prepisete je potreba bud chytit telefon do obou rukou nebo si vykloubit palec. Ve win aplikacich je zmena jen ve velikosti kontextovych menu (je velke a slajdovaci ve stylu TF3D). Ceska lokalizace se nekona nebot totalne zmrvi prave ten upraveny HTC skin dialeru. Pokud pouzivate rychlejsi
MS skin tak je vse OK. Velkym problemem je nefunkcni rezim T9. Nevim co delam spatne ale pokun mam zapnutou T9 tak to nic nepise. Ve Win knihovnach neni zadna dramaticka zmena videt. Ono posun k buildu 21018 neni tak velky takze system je vlastne stejny. Co se tyce me jde o kosmeticke zmeny (TF3D pocitove pomalejsi) a diky nefunkci T9 se vracim k "Touch of HD" tentokrate ve verzi 3.3.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od radospol »

Rezim T9 je osekany a automaticky jak pises ci uz vT9,alebo normalne,tak sa ti vsetky slova ukladaju do T9,takze nadruhy krat ti ich uz ponukne. Samozrejme si ich tam mozes nahadzat aj rucne v zlozke system tols v programe eT9MyWords
radims69
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát led 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od radims69 »

No me to nepise VUBEC NIC ! Ani pismenko neprojde do textoveho pole. Pokud prepnu do ABC modu tak pisu. V T9 je textbox do ktereho pisu proste prazdny, prazdny, prazdny.

Kdyz jsem u toho flesovani: co je v Davideuck_V-5 verze "MSVC" a "CVSD" ?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od spermosh »

MSVC/CVSD - aplikace na hlasove ovladani/vytaceni

EDIT: OT - tak jsem naznal, ze XTREME ROM je preci jen testovaci (docela nestabilni, hlavne pri prohlizeni struktury souboru a leckdy pomale TF3D) a vratil se k osvedcenemu Davideuckovi, nyni jiz V-5
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od SirTom »

panove co byste mi doporucili jako rychlou a stabilni ROM. v zasade mi vyhovuje ta originalni (1.14) i TF3D, jde mi primarne o rychlost. diky
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Arthenik »

Ja jsem zatim spokojen s Davideuck V-4.5, v nejblizsich dnech planuji flash na V-5.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Lemmy »

Ja mam Davideuck V5 , 4,5 byla take super. I Black pearl byla rychla a stabilni.

Akorat zapasim trosku s tim otacenim ve Flip It viz. video: http://rapidshare.com/files/200026402/P1000128.MOV
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od spermosh »

ja jsem tez spokojen s Davideuck ROM, momentalne mam V-5 a luxus - hlavne ten design, trosku mi tam ale chybi wktask (moc nechapu, proc ho odstranil)

ja otaceni displeje vypnul a na tlacitko "sipky zpet" (v AEButton+) si namapoval otaceni, nemam rad, pokud se to otaci samo (ma tendenci se otacet porad, v nejmenne vhodnou dobu)
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Lemmy »

Prave to otaceni je nekdy opruz. Zkusim to take vypnout a pouzit tvou kombinaci. Stejne otacim jen Tomtoma, Opera se otaci sama.... diky za tip. Jo ten wktask jsem take nepochopil proc je pryc, hned jsem ho doinstaloval. Jinak je ta ROM super.
BTW: co je vubec na tom obrazku na pozadi ? :)
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od SirTom »

a jde u te Davideuck ROM zmenit design today na puvodni?
mne se prave nelibi ty prusvitne hodiny, mam rad origo bile, lip se mi na ne diva.
Zamčeno

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů