HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
lospablos
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte pro 02, 2008 18:05
Zařízení: Htc touch HD

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od lospablos »

Ahoj všem dnes jsem volal do tábora na vspdata a bylo my řečeno že na rom 1.14.401.3 bude čeština možna až po novým roce jinak ostatni co maj rom 1.19 čeština už je a udělaj vám to na počkaní v taboře tel 381212583 je přimo na ně a nebo email [email protected] tam vám řeknou více :tlem: :tlem: :tlem:
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od marabu »

Tak Sunnysoft píše, že jde o českou WWE, takže zase nic. :evil:
martinko
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 18, 2008 14:26
Zařízení: HTC TOUCH HD

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od martinko »

Môžem sa opítať aký je rozdiel medzi Rom 1.14 a 1.19 a kde sa da stiahnuť 1.19 cz pre Rom 1.14.401.3 wwe
lospablos
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte pro 02, 2008 18:05
Zařízení: Htc touch HD

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od lospablos »

Rom 1.19 zatim htc nedala ke staženi jinak co se rozdilu tiče pry je to nějaka lokalita v rom zavolej tam a uvidíš řeknou ti vice :tlem: :tlem:
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od hafush »

Omyl. 1.14 nebo 1.19 jsou verze ROM. Lokalita neboli oblast pro kterou je ROM určena je až to další číslo 401 nebo 479.
Uživatelský avatar
okpentax
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv pro 11, 2008 18:48
Zařízení: iPhone, HTC HD2
Bydliště: Slovensko

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od okpentax »

Myslite, ze ROM z IW od Sunnysoftu, je konecna verzia? V jednej odpovedi od HTC sa pisalo, ze angl. WWE ROM sa nebude dat pocestit, bude sa to dat iba na CEE ROM s reg.479, ktora vyde koncom roka, alebo zaciatkom 2009. Myslite, ze spominana CEE ROM este bude, alebo uz nie?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od spermosh »

tohle tema se fakt neda, to vypada, ze zde je kazdej mimo anebo hodne hulil :-D
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od Tomáš Kubec »

taky mi to tak připadá :-)
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od axeDawe »

Já mám WWE Romku 1.14 s reg. 479 a počešťěnou ji mám IW od Sunnysoftu,tak si myslím že by to mělo jít ne?
Uživatelský avatar
okpentax
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv pro 11, 2008 18:48
Zařízení: iPhone, HTC HD2
Bydliště: Slovensko

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od okpentax »

HD bude moje prve zariadenie z WM, a kedze peniaze mi nepadaju z neba, chcel som len vediet ci este je na co cakat, alebo nie. Pre mna ako zaciatocnika by asi nebolo lahke odomknut pristroj a nainstalovat tam inu ROM, ak budu hlasenia v angl. Dakujem spermoshovi a Ospenovi za pochopenie. Spravam sa slusne a ocakavam to aj od inych. To je asi vsetko.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od spermosh »

chlapce tohle nebylo mysleno jen vuci tobe, nic osobniho
ale mam pocit, ze dotazovatele (obecne) v tomto foru si mysli, ze nekdo ma krystalovou kouli - kdy uz konecne pochopi, ze nikdo nevidi do budoucnosti? zvlast v tomto oboru (obecne IT) a zvlast v dobe, kdy je celosvetova recese (ze dne na den muze byt vsechno uplne jinak)
a navic se lide ptaji porad dokola na to same
Uživatelský avatar
okpentax
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv pro 11, 2008 18:48
Zařízení: iPhone, HTC HD2
Bydliště: Slovensko

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od okpentax »

Dakujem za odpoved.
Pašo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 21, 2008 10:32

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od Pašo »

Zdravím,
je tu toho tolik, že se v tom nejde už ani vyznat. Chci se zeptat, kdy ( jestli vůbec bude )bude mobil v češtině??? Myslím tim originál v češtině a né to počeštění od Sunysoftu.
Předem díky
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Kurňa už se lidi proberte!!!! Je tu toho tolik, protože každej druhej co se tu registroval od začátku Touch serie, píše podobné dotazy jako ty. Fakt tohle se už nedá, stejnej dotaz i z odpovědí je o 7 míst nahoru. A co si myslíš, že je je ta CZ ROM. Jsou to soubory od Sunnysoftu bez toho jejich CZ nastavovacího GUI!!!
Uživatelský avatar
okpentax
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv pro 11, 2008 18:48
Zařízení: iPhone, HTC HD2
Bydliště: Slovensko

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od okpentax »

Ved vidis ze to nikto nevie. Precitaj si odpoved od spermosha. Ja cakam len do druhej polovice januara, ak nebude komplet CZ, alebo SK, kupujem IW. Donekonecna sa cakat neda, o par mesiacov bude novsi modela tak to ide dookola. Ak budem stale cakat, nic si nekupim. Uz sa tesim, ze sa zbavim toho obmedzeneho iPhona.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od ziminix »

V brzké době by mělo dojít k vytřídění podstatných informací do samostatného tématu, tohle je už opravdu velmi nepřehledné.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od hafush »

Dnes jsem si konečně koupil HTC Touch HD v CZ verzi a k mému překvapení v dodávaném příslušenství jsem v plastovém pouzdře nenašel pamětovku. Po prozkoumání jsem jí nalezl v přístroji,ale světe div se nebyla to 8GB Sandisk class2 ,ale šlo o 8GB Trascendent class6. Zřejmě to má na svědomí firma Eset,která na pamětovce nahrála soubor potřebný při instalaci jimi nabízeného Eset Mobile Antivirus. Dále se vnucuje i HTC s jejich e-mailem na 2 měsíce zdarma. Ted díky nim mám práci s tím vše z HD vyházet. Ale za tu class6 to stojí.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od spermosh »

tak to mas docela pekny darek pod stromecek
ja si vlastne pri prebireni stroje neuvedomil, ze moje ctecka karet SDHC neprecte, ani zadna z asi peti v baraku a prenos vetsich objemu dat pres HD je ukrutne pomale, takze jsem za 150,- v CZC koupil malilinkatou ctecku jen na SDHC do USB a uz to frci naramne - doporucuji vsem, hodne muziky za malo penez
to mi pripomina, ze ta karta je pouze class2, ale nikdy jsem to nijak nezpozoroval
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od Lutri »

A proč kupuješ čtečku karet, když stačí nastavit při připojení k PC na founu "DISK" ? Myslím si, že je to tedy dost rychlé a docela bych se divil, kdyby jsi z dokoupené čtečky dostal větší rychlost. A navíc ji musíš vyndavat!
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od Lemmy »

hafush píše:Dnes jsem si konečně koupil HTC Touch HD v CZ verzi a k mému překvapení v dodávaném příslušenství jsem v plastovém pouzdře nenašel pamětovku. Po prozkoumání jsem jí nalezl v přístroji,ale světe div se nebyla to 8GB Sandisk class2 ,ale šlo o 8GB Trascendent class6. Zřejmě to má na svědomí firma Eset,která na pamětovce nahrála soubor potřebný při instalaci jimi nabízeného Eset Mobile Antivirus. Dále se vnucuje i HTC s jejich e-mailem na 2 měsíce zdarma. Ted díky nim mám práci s tím vše z HD vyházet. Ale za tu class6 to stojí.
Mam CZ verzi od vcera, ale zatim odolavam a nechavam ji na vecer na prichod Jeziska :tlem: . Jsem zvedav co tam bude za pametovku, na obalu je samolepka se stitkem a tim HTC mailem na 2 mesice zdarma.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů