HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Spike
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon pro 01, 2008 11:43
Zařízení: Nokia N73 meanwhile
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD CZE (CEE) verze

Příspěvek od Spike »

Zdravím všechny =) doufám že nebude vadit že jsem založil tohle téma myslím že nejsem sám co čeká na úplnou verzi (CZE) tohoto přístroje.Takže pokud už někdo má nějaké bližší informace o tom kde nebo kdy má být k prodeji pište sem --->
V Liberci mi říkaly v kamenném obchodě že koncem listopadu zatím nic někde zase do 15tého prosince tak uvidíme.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Ně co vím, ale zdroj nemůžu prozradit. Zdroj je ale jeden z těch nejpovolanějších :-D
zdroj dnes řekl "spekuluje se, že se to možná ani do Vánoc nestihne...ale je to pouze spekulace, která není ničím podložená.."
Spike
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon pro 01, 2008 11:43
Zařízení: Nokia N73 meanwhile
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Spike »

Tak doufám že jen strašíš :-( protože jsem si ho chtěl pořídit jako dárek k Vánocům :grin:
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Tomáš Kubec »

No já nestraším, ale moc bych se tomu divil :-( byla by to škoda.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od hafush »

A je už tedy definitivně potvrzeno (třeba z tajného zdroje), že CEE ROM bude kompletní český OS bez interwritu ?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Tomáš Kubec »

to z nich bohužel do poslední chvíle nevyleze :-(
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Wolfenzi »

Spike neřikej mi že bys ho nekoupil jen protože místo přehrávač máš player a místo menu máš ...menu :-)
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od hafush »

Zase to nezlehčuj. Všichni víme,že těch pár názvů v TF3D ,které nikomu problém nedělají je už nyní možno přepnout do češtiny. Sám víš,že WM není jen pár anglických slovíček a některá nastavení v systemu dají zabrat i někomu kdo již WM měl a angličtinu zvládá dokonale. Takže se vůbec nedivím že někdo,kdo nikdy neměl WM a anglicky umí opravdu jen těch pár slovíček chce OS v češtině. Prostě u WM do systemu at chceš nebo ne musíš zalézt. Sám občas vidíš některé trivialní otázky uživatelů,kteří to tam prostě nenajdou ani v angličtině a ani v češtině.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od wizaard »

Wolfenzi píše:Spike neřikej mi že bys ho nekoupil jen protože místo přehrávač máš player a místo menu máš ...menu :-)
Jsem Čech, mluvím česky a chci Windows i Windows Mobile česky. Tečka. Jinak já osobně bych EN telefon opravdu nekoupil.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Ono nejde o to kdo jsem a jak mluvím, ale o to co je lepší. Ale zase chápu, že pro někoho to může bejt trošku problém.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od wizaard »

Pokud jde o mně, s angličtinou nemám sebemenší problém, ale nesnesl bych mít anglické Windows. Nelokalizovaný software je prostě pitomost, zvlášť pokud se jedná o OS.
tester1
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 22, 2008 11:26
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Černošice

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od tester1 »

Mám předobjednávku u Mobilvěci na CZ lokalizaci. Nedávno jsem vznesl dotaz a tohle mi odpověděli:Dobrý den,

česká verze HTC Touch HD by měla být do konce roku, nicméně slíbit nebo nějakým způsobem potvrdit Vám to nemohu.

Každopádně, anglickou verzi máme skladem v dostatečném množství, pozdější lokalizace určitě bude možná, nicméně nedokáži říci, zda bude zdarma či placená. Jelikož nejsme servisem, ale pouze prodejci, lokalizace by probíhala právě v autorizovaném servise.

Já to ani tak nepotřebuju do Vánoc, ale do konce roku určitě (chtěl bych to dát do nákladů). Myslím si, že za ty prachy by česká lokalizace měla být samozřejmost, ale možná mi nezbyde nic jiného, než koupit EN
Uživatelský avatar
Somi
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned lis 16, 2008 18:36
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Plzeň

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Somi »

Já osobně si čekám na českou verzi, v angličtině si nejsem moc jistá. Jasně, že takový ty slova jako player a menu by mi nevadili, ale už vidim jak se mi např. na něco zeptá a já místo abych hned odpověděla, budu hledat slovník. Já sem si českou verzi už předobjednala na těhle stránkách: http://www.x-store.cz/htc-touch-hd-verze-cz už jen proto, že ušetřim tisícovku, kdybych si ho kupovala normálně v obchodě a taky nebudu muset platit poštovný, nechala sem si to poslat normálně na obchod. Je dobrý, že těch obchodů máj víc po celý ČR. Co ten obchod má informace, tak jim mají český verze přijít 15.12. 2008. Doufám, že budu mezi těma šťastlivcema, na který se dostane. Prej je o českou verzi velkej zájem.
tester1
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 22, 2008 11:26
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Černošice

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od tester1 »

Ospen píše:Ně co vím, ale zdroj nemůžu prozradit. Zdroj je ale jeden z těch nejpovolanějších :-D
zdroj dnes řekl "spekuluje se, že se to možná ani do Vánoc nestihne...ale je to pouze spekulace, která není ničím podložená.."
Tak trochu se jim divím, že to takhle protahujou. Myslím si, že tady jde o slušné peníze ? Spousta lidí, kteří o ní uvažují jako o dárku se zaleknou těch spekulací o termínu a v pocitu jistoty se obrátí na konkurenci. To přeci dá selský rozum. Předvánoční trh je to nejlepší, co může být.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od IkE Blaster »

Chlapci to si asi nemuzete nainstalovat zadnou aplikaci ani hru, to jak na WM, tak na PC, ze? To vas lituji, kdyz snesete pouze cesky SW :lol:
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Mong3R »

IkE Blaster nevím, ty asi problém nemáš, já s instalací her a programů taky ne, ale jak píše Somi, pak to bude chtít technickou otázku že, a s mou angličtinou yes a neyes, nevím, ale taky bych se musel kouknout do slovníku, tak proč to nemít rovnou v CZ než se něco blbě odklikne :smt024 :smt112
roti
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: pon pro 01, 2008 19:20
Zařízení: HTC HD

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od roti »

tester1 píše:Mám předobjednávku u Mobilvěci na CZ lokalizaci. Nedávno jsem vznesl dotaz a tohle mi odpověděli:Dobrý den,

česká verze HTC Touch HD by měla být do konce roku, nicméně slíbit nebo nějakým způsobem potvrdit Vám to nemohu.

Každopádně, anglickou verzi máme skladem v dostatečném množství, pozdější lokalizace určitě bude možná, nicméně nedokáži říci, zda bude zdarma či placená. Jelikož nejsme servisem, ale pouze prodejci, lokalizace by probíhala právě v autorizovaném servise.

Já to ani tak nepotřebuju do Vánoc, ale do konce roku určitě (chtěl bych to dát do nákladů). Myslím si, že za ty prachy by česká lokalizace měla být samozřejmost, ale možná mi nezbyde nic jiného, než koupit EN
a jaka je adresa?A to mysli vazne? Ja jsem ve "fronte" u sunnysoftu a docela me to stve :( je to jak za komunismu fronta na flozky :( a oni jich maji na sklade kupu?
jinak umim perfektne nemecky, ale eng jsem se nikdy neucil, ale taky koupim ENG, protoze nechci cekat. A nevidim v tom problem. kamarad mi rikal, ze se prehraje CZ ROM (doma na PC!) az bude a neni co resit. takze asi tak

diky
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od Mong3R »

roti ale sunnysoft to má přes IW, nebo se pletu?, a není lepší počkat na orig CZ ROM CEE? :smt012 :smt017
roti
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: pon pro 01, 2008 19:20
Zařízení: HTC HD

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od roti »

co je to IW? No bylo mi receno, ze po prehrati romky v autorizovanem servise v mobilech neni zadny rozdil. Nema klavesnici, takze v tlacitkach problem nebude.
A kamarad je expert ve WM a prej to neni problem doma prehrat. Takze pokud to je skutecne tak, tak nevidim problem mezi ENG a CZ. Navic si skutecne myslim, ze CZ bude nejdrive v lednu 2009 a to uz bude na CZ "Schindleruv seznam" :( a to se budu uz muset taky ucit na zkousky a to bych si s nim porad hral a neucil se :)

nebo bude tam jeste jinej rozdil mezi ENG a CZ, ktery znevyhodnuje koupi ENG?Novejsi hardware?blbost ne?

Necituj poslední příspěvek. ziminix
tester1
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 22, 2008 11:26
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Černošice

HTC TOUCH HD CZE VERZE

Příspěvek od tester1 »

Ono tady jde tak trochu o princip. Chtějí prodávat přístroj za jistě nemalý peníz v Čechách, tak ať se snaží. Taky nemohu nabídnout českému zákazníkovi reklamní nápis bez kroužků a háčků s tím, že font byl anglický. Musím se prostě snažit a ty háčky k tomu vytvořit. Nesmíme být na ně měkký. Mně osobně by anglická verze nevadila (zabývám se výrobou reklamy a soft, který používám k řezání je v angličtině), ale ať se prostě za těch cca 15000 snaží :???:
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů