Vyslov jméno volajícího

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
petrulin1
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 09, 2011 10:38
Zařízení: HTC HD2+DHD

Vyslov jméno volajícího

Příspěvek od petrulin1 »

Ahoj všem,jsem tu novej,ležím ve foru už čtvrtý den,omlouvám se,jestli se toto zde už vyřešilo.Potřebuji nějaký soft,který mi přečte jméno volajícího-na Nokii jsem to měl standardně.Samozřejmě,že jsem použil i tlačítko hledat.Jediné rozumné,k čemu jsem se dopátral,je program Microsoft Voice Command,ale ten není free,stáhnout se mi ho odnikud nedaří.Věděl by někdo o nějaké alternativě?V práci hodně používám Bluetooth headset,mobil mám schovanej hluboko v útrobách oděvu,tahle funkce mi teď dost chybí.Případně kdyby uměl i hlasové vytáčení.Nebo to umí HD sám ??? Zatím jsem to neobjevil.Strojek jsem koupil starší,je tam ROM Dutty 5.2.21869 Duttys SENSE 2.1 HG R0 WWE.

Ještě jednou se omlouvám,jestli jsem založil zbytečné vlákno.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Vyslov jméno volajícího

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Takhle z hlavy mě napadá jen odlišovat volající jinou melodií. Což v případě, že máte hodně kontaktů, není prakické. Pak jsem našel ještě na privusmobile.com software, který by měl mj. přečíst jméno volajícího. Tak snad Vám to pomůže.
petrulin1
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 09, 2011 10:38
Zařízení: HTC HD2+DHD

Vyslov jméno volajícího

Příspěvek od petrulin1 »

No,já už jsem ten Microsoft Voice Command sehnal,nicméně absolutně jsem nepochopil,jak jej používat.Jména při volání nečte,hlasové vytáčení nevím jak bych mu vnutil.Jde jen něco málo nastavit přes Settings v systému,ale nic zásadního.Nevím.Podotýkám,že Touch HD není ani omylem můj první komunikátor.Ta Nokia,kterou jsem teď měl byl můj úlet,předtím jsem asi 7 let jel na nejrůznějších smartphonech.Já to zvládám v pohodě,ale tento softík jsem nepobral.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vyslov jméno volajícího

Příspěvek od htcjirka »

Na hlasove vytaceni(ne cteni) potrebujete Microsoft Voice Speed Dial,ktery vytaci podle hlasu(ktere si namluvite) a umi i spoustet aplikace podle hlasem namluvenych prikazu.
petrulin1
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 09, 2011 10:38
Zařízení: HTC HD2+DHD

Vyslov jméno volajícího

Příspěvek od petrulin1 »

Ale já jsem to tady někde našel,že ten Voice command umí ta jména číst,byť s anglickou výslovností.Takže asi ne.Tedy jinak a znovu.Víme o nějakém takovém softu,který umí přečíst nahlas jméno toho,kdo mi volá? Privus mobile zkusím někde splašit a otestovat.Díky
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů