problem -- znovu nahrani programu

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

problem -- znovu nahrani programu

Příspěvek od TMASKA »

poprosil bych o radu , chtel jsem si asi po pul roce znovu nahrat program DIAMONDTV ale znovu ho nahrat uz nejde , nainstaluju vpohode ale nejde spustit , pise nejakou hlasku o net frameworku ( ten pochopitelne mam uz v romce htc hd onkolog lite ) kdyz ale udelam hard reset a vratim pda do puvodniho stavu kde nic neni nahrane a nahraju tento program tak je vse ok , ale kdyz spustim obnovu prez backup tak uz ho znovu nahrat nejde. tudiz mi asi nekde neco sedi v registrech ale kde ??? projel jsem uz to 1000 krat sktools nebo cleanramem a porad nic. nema nekdo nejakou radu ? dekuji

ps - kvuli jednomu programu nechci znovu nehravat zbytek.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

problem -- znovu nahrani programu

Příspěvek od sh.a.rk »

Tak ked pise nejaku hlasku tak tam bude asi chyba. Skusil by som prehrat ten framework nejakou novsou alebo starsou verziou pripadne jesto program co ti dokaze priradit pri viacerych verziach frame ,ktory program bude urcitu verziu pouzivat
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

problem -- znovu nahrani programu

Příspěvek od TMASKA »

dik zkusim jeste par veci , ale po hard resetu to funguje ok takze problem mam asi nekde v registrech kdyz obnovim zalohu

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv bře 04, 2010 17:15) --

akze uz to mam -davejte si pozor uz mi to udelalo i u druheho programu a bylo to tim ze jsem dal vycistit pda prez 3 uroven programem cleanram. --- ta zatim posledni verze v kombinaci z 3 urovni cisteni je hold nejaka agresivni - nebo to dela jen mne.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů