HD a fotoaparát, AudioBooster

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
morris92
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 27, 2009 20:37
Zařízení: HTC Snap
Kontaktovat uživatele:

HD a fotoaparát, AudioBooster

Příspěvek od morris92 »

Zdravím. Mám takový problém s fotoaparátem. Nevím zda se to tady již řešilo, ale problém tkví v tom, že při horších světelných podmínkách se obraz ve fotoaparátu začne trhat a tímpádem se každá fotka rozmaže, protože ruka není stativ a klepání nezabráníte. Není to nic zvláštního, to telefony dělají, ale většina to dělá, až už je fakt tma, nebo když se zapne noční režim. HáDéčko mi to dělá i když je v místnosti dost světla. Používám ho často ve škole na vyfocení nákresů a když do třídy doslova nepere slunko, tak nemám šanci něco vyfotit. Je to problém HW v telefonu, nebo se to dá softwarově vyřešit ? Nebo jestli existují jiné aplikace pro foťák. Připadá mi to, jak kdyby to automaticky zapínalo noční režim při zníženém světle. Pište cokoliv. Díky.
Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli nejde nějak povolit AudioBooster při přehrávání přes BT, mám Bluetooth sluchátka a ten Booster funguje jen při zapojeném jacku. Lze to nějak povolit v registrech či existuje nějaký .cab, nebo je to neřešitelné ? ... Děkuji za jakékoliv odpovědi.
Diky morris :smile:
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HD a fotoaparát, AudioBooster

Příspěvek od dvzd »

Tipnul bych si, že ve škole svítíte zářivkami a automatický režim foťáku s tím má problémy. V té aplikaci pro ovládání foťáku to ale jde přepnout na režim "zářivka".
morris92
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 27, 2009 20:37
Zařízení: HTC Snap
Kontaktovat uživatele:

HD a fotoaparát, AudioBooster

Příspěvek od morris92 »

To jsem zkusil jako první, ale tím, že přepnu z auto na zářivku nebo na žárovku to není.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů