Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od selice »

Zdrawim panove,

nevite nahodou jeslti se da nastavit zamykani telefonu tlacitkem On/Off tak jak to je tomu u iPhone?

To dlouhe drzeni Ukonceni hovoru me irituje a dlouho to trva. :)

Mam Dutty's R14 s WM 6.5.

A jeste jsem se chtel zeptat, jak je to s instalaci software na WM 6.5? pouzival jsem WM6.1 od Duttyho a mel nainstalovane nejake ikonky v taskbaru (hezci vzhled), nejake hry apod.

Nebude to delat neplechu v WM6.5?

Diky moc.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od spermosh »

me se telefon zamkne hned, jak zmacknu tlacitko power - pouzivam s2u2, ale urcite funguji podobne i jine "zamykaci" aplikace

co se tyce kompatibility - uz par tydnu mam wm6.5 a jeste jsem se nesetkal a aplikaci, ktera by tam nesla
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od ospaly_muflon »

řešením může být i aplikace Lockscreen http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=505032" onclick="window.open(this.href);return false;
využívá standardní systémový zámek a umožňuje nastavit automatické uzamčení při vypnutí zařízení, při ztmavnutí displeje, během hovoru apod.
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off

Příspěvek od selice »

Dik panove, ja zadny dodatecny software instalovat moc nechci. Ten lock ktery je ve WM6.5 mi vyhovuje, akorat ten zpusob zamykani je omezujici.
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od ospaly_muflon »

Pak ještě můžeš provést úpravu pomocí např. Advanced Config, HD Tweak apod. programu, kde si povolíš automatické uzamčení při vypnutí zařízení. Jsou to sice další programy navíc, ale jen upravují systémová nastavení a předpokládám že pokud nechceš instalovat ani ty, půjde to přímou editací registrů, ale přesný postup netuším.
Jinak já používám toto řešení: tzv. Endkey (tzn přidržení dlouhého tlačítka ukončení hovoru) mám nastaven na uzamčení a jako pravou softwarovou klávesu jsem si nastavit zástupce na endkey.exe ze složky Windows. V praxi pak jen stisknu z today pravou SW klávesu a zařízení se ihned uzamyká.
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od selice »

Muflon, dik za info. Neco takoveho hledam. Ja Advanced Conf Tool a HD Tweak neinstaloval neb nevim, jeslti je kompatibilni s WM6.5. Predtim jsem ho pouzival pouze na WM6.1. Chtel jsem se tady lidi zeptat, ale nedostla jsem se k tomu. Ty rikas, ze teda muzu nainstalovat jak Advanced Conf Tool tak HD Tweak i na WM6.5 a nastavit co navrhujou?

To ukonceni hovoru tlacitko mam v tuto chvili nastaveno jako Lock, nicmene ta moznost automatickeho uzamceni pri vypnuti telefonu by mi bodla. Co bys doporucil nainstalovat, HD Tweak nebo Advanced Conf Tool, nebo oba? :D

Nepochopil jsem te s tim Soft klavesou na endkey.exe. Muzes to trosku priblizit?

Diky moc.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od spermosh »

jak jsem psal, nesetkal jsem se s zadnou aplikaci, ktera by na wm6.5 nejela - i hd tweak jede v pohode
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od ospaly_muflon »

Advanced Config i HD Tweak s WM6.5 fungují bez potíží.

S tou SW klávesou nevím přesně jak to blíž specifikovat.. Mám zkrátka nastavení jako na přiloženém obrázku - pro pravou SW klávesu v TF3D jsem si nastavil odkaz na soubor \Windows\Endkey.exe no a klykoliv zmáčku "LockDevice" dojde ihned k uzamčení stejně jako bych přidržel "červené sluchátko".

Obrázek
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od selice »

spermosh, dik .. jsem prehlid. :) /blush

muflon, jak jsi nastavil ten Lock na tu soft klavesu? Pomoci HD Tweak / Advance Conf? A kdyz uz jsem v tom, koukam ze mas barevne TouchFLO, naprosto bombovej Kalendar a funguje ti pocasi na hodinach. :) Co pouzivas za ROM? :) Diky.

Bude problem kdyz si nainstaluju oba?

Diky!
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od spermosh »

selice: problem s tim neni - mel jsem kolikrat nainstalovane oba (HDT je prehlednejsi, ACT je zase podbrobnejsi a ma vice nastaveni)

ps: sam TF3D nepouzivam, ale toto vypada jako EnergyROM (podle ikonek, viz. podpis)
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od selice »

koukal ze jsem ze sebe udelal kus vola.. dik spermosh. :D
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od ospaly_muflon »

Soft klávesu jsem nastavil přímo přes registry, v HKLM / Software / HTC / Manila jsou klíče "HomeRSKPath" a "HomeRSKText", do prvního zadám \Windows\endkey.exe a do druhého DeviceLock či cokoliv jak chceš aby se zobrazil popisek tlačítka. Po resetu TF3D to bude OK
A ano, ROM je Energy, poslední s Manilou 2.1 z 22/9
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Zamykani telefonu tlacitkem On/Off akompatibilita softu WM65

Příspěvek od selice »

Diky moc panove spermosh a muflon, nahodil jsem si HD Tweak 0.5.4 a upravil ty registry. :) Spokojenej uz tedka. :D
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů