CORE player problem

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
georgito
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 04, 2008 18:49

CORE player problem

Příspěvek od georgito »

Zdravim,vyzkousel jsem nekolik verzi core playeru,starsi nefunguji s hlaskou,ze :manila not suported ,novejsi sice prehravaji,ale po kazdem spusteni dostanu hlasku s odkazem na:_svitchtopage-not found..kdyz v nastavim cestu k videu,tak se spusti,ale kdyz program spustim znovu,nespusti se naposledy pustene visdeo,ale hlaska se objevi opet...mam duttyho posledni romku 3.8 xt s manilou verze 2...v minule romce,ofiko 56 jsem problem nemel..diky..
georgito
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 04, 2008 18:49

CORE player problem

Příspěvek od georgito »

no tak uz jsem na xda dev. dostal navod jak to vyresit a funguje to,pro ostatni s podobnym problemem,staci priradit ikonu programu ve start nabidce na pozici ne mensi nez pet a v registrech vymazat hodnotu pro prirazeny slot..

citace:
Let me guess ... you placed Coreplayer in the Start menu in one of the first for Slots ... if so:
- Place it to Slot five or below
- Delete Registry-Value command from related Slot
(should be in HKLM\Software\HTC\Manila\ProgramLauncher\0 for 1st Slot \1 for 2nd Slot and so on)
petrulin1
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 09, 2011 10:38
Zařízení: HTC HD2+DHD

CORE player problem

Příspěvek od petrulin1 »

Nebudu zbytečně zakládat nové vlákno,protože vlastně název tohoto vystihuje i můj dotaz.Tedy.Pořídil jsem si headset Nokia BH-505.BTW,vřele doporučuju,zvuk se z těch sluchátek line fakt luxusní,svoje Koss Porta Pro jsem prozatím schoval.A dá se z toho telefonovat,což potřebuju v práci.
A teď : ovládací prvky toho headsetu fungují bezvadně,nicméně co se týče hudby,tak ta tlačítka "volají" v mobilu na Windows media player a funguje to skvěle.Play/pause,posun skladeb,volume,všechno super.Mě by to nevadilo,kdyby WMP uměl přehrát FLAC soubory.Takže můj dotaz zní: Naučím přehrávat WMP FLAC ? A nebo druhá varianta:jak bych byl schopen namapovat tlačítka headsetu pro Core Player ?? Aby ta tlačítka ovládala Core player.Věděl by někdo? Když pustím hudbu v Core playeru a na headsetu zmáčknu třeba Play/Pause,tak se mi v mobilu otevře WMP.Čumím do toho všeho už dvě hodiny a nemůže se s tím domluvit.Prostě něco jako ve windows na PC-nastavení "výchozí aplikace".Klepnu na soubor a otevře se mi ten přehrávač,který mám nastaven jako defaultní.Chápeme se?
HTC Touch HD ROM Duttys HG RO,WM 6.5 Sense 2.1.
Pokud by někdo věděl,má u mě dobrou flašku,toto bych fakt rád rozlouskl.Už jen proto,že CP má ekvalizer.WMP podle mě ne.EQ je sice v systému,ale ten funguje jen ze zastrčeným kabelem do 3,5 jack díry.Tento headset je bluetooth.Díky,díky ,díky
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů