Zámek na HD

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Zámek na HD

Příspěvek od Krwell »

Zdravim, měl bych takovej dotaz, potřeboval bych nějakej program, kterej mi uzamkne telefon a neodemkne se, když mi třeba přijde SMS, ale zároveň, když mi někdo volá tak budu moct hovor zvednout bez toho abych telefon odemykal. Zkoušel jsem S2U2, ale když mi někdo volal, tak sem mi sice ukázaly tlačítka na příjem i odmítnutí hovoru, ale když jsem na ty tlačítka chtěl kliknout tak se nic nestalo, ani HW tlačítka nic :(, takže jsem musel počkat až dotyčnej přestane volat, pak to odemknout a pak mu zavolat zpět :(
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Zámek na HD

Příspěvek od radospol »

Sak ked ti na S2U2 niekto vola,tak sa ti ukaze posuvnik,tak posuniez ho prstom a mas odomknute a mozes prijat. Ja nepouzivam ziadny zamok,staci ked podrzim tlacidlo na ukoncenie hovoru a je to. A ked niekto vola,tak hned dviham.
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Zámek na HD

Příspěvek od Krwell »

jenze me se tam ten posuvnik neukaze ale ukaze se zeleny a cerveny tlacitko, ale nejde na ně kliknout
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Zámek na HD

Příspěvek od spermosh »

posuvnik si musis zapnout v nastaveni - standartne se tam neobjevuje, tusim...slide 2 answer, slide 2 end,...
Petr***
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 21, 2009 14:11
Zařízení: HTC Touch HD

Zámek na HD

Příspěvek od Petr*** »

Já používám Pocket Shield a funguje přesně tak jak potřebuješ. Odemykání je jako u IPhonu a to přetažením posuvníku na displeji, při přijetí hovoru a smsm si můžeš nastavit jak se má chovat, jesli odemykat, nebo ne a jaké klávesy mají být funkční.

Tady je link: www.pocketshield.net

Funguje i zdarma, jen se občas na displeji objeví cca 10 sekundová reklama na aktivaci, já jsem ho koupil po odzkoušení.
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Zámek na HD

Příspěvek od Krwell »

dik moc
mao7
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 27, 2008 13:26

Zámek na HD

Příspěvek od mao7 »

ahoj chcem sa spytat ze ci vam po odstraneni tohoto programu pocket shield 2.6.05 sa vsetko vratilo do normalneho stavu mne ano ale az na ked stlacim telefon tlacidlo na displeji alebo klavesu sluchatka tak mi tam ostalo to prostredie z toho programu take sivo modre neviete niekto ako by som to odstranil aby som tam mal to povodne pred instalaciou toho pocket shield
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Zámek na HD

Příspěvek od mahon »

Asi bych odstranil ještě složku z Progamu Files,která tam zůstane a pak v registrech HKLM a i v HKCU odstranit PocketShield a restartovat.Pocket Shield podle mého je nejlepší zámek na HD.Co ti na něm vadilo?
mao7
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 27, 2008 13:26

Zámek na HD

Příspěvek od mao7 »

no tie data z program files som zmazal ale z registrov nie asi v tom to bude lebo som nevedel kde to mam tam hladat inak som nepovedal ze sa mi nelubi ja som len skusal a hladal co sa hodi najviac a ked skusas tak som jeden odstranil a skusal druhy ale asi ostanem pri tomto lebo ten druhy sa mi moc nelubil Slide 2 UnLock a neviete nahodou ci sa da v tomto aby sa mi to zamklo po urcenom case napriklad po 15snic nerobenia lebo taku polozku som tam vobec nenasiel
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Zámek na HD

Příspěvek od hafush »

Sháním aplikaci pouze pro zamykání HD.
Chci se zeptat jak je to s Pocket Shield 2.6.
Jde mi o to aby nekolidoval s Resco Contact Managerem a TF3D , které používám.
Máte někdo zkušenost,jestli je to dohromady použitelné , nebo navrhněte jinou aplikaci pouze na zamykání HD. Díky
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Zámek na HD

Příspěvek od peter63 »

Potreboval by som nejaky soft na jednorazove zamknutie. Nieco ako ma Nokia zamok mobilu. Ziadny rezident, jednoduchy soft, kt. mobil zamkne a podla moznosti po vlozeni kodu aj odomkne :grin: .
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Zámek na HD

Příspěvek od hafush »

Sice nepoužívám,ale není na toto standartní možnost ve WIN-nastavení-zámek ??
mao7
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 27, 2008 13:26

Zámek na HD

Příspěvek od mao7 »

ano presne tak da sa zamknut ked budes dlhsie drzat zlozene sluchatko potom sa ti zamkne
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Zámek na HD

Příspěvek od hafush »

To co píšeš je trochu něco jiného. To červené sluchátko ti zamkne klávesy (i soft klavesy-displej). Toho zamknutí jde docílit i automaticky po uplynutí času třeba pomocí HD Tweaku.

Ale předchozí dotaz petera63 byl myšlen dle mého na tzv. zamknutí pinem pro nepovolané.
Proto jsem odkazoval na LOCK ZÁMEK v nastavení WIN.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Zámek na HD

Příspěvek od peter63 »

ten lock zamok vo win poznam, ale pokial viem, tak je na stalo...ja by som potreboval aby som hd zamkol rucne...aj ked mi je jasne, ze na rozdiel od Nokie asi staci hr a je to...u Nokie to tak lahko neslo...ak mi niekto ukradne mobil, tak nech sa aspon smejd potrapi
mao7
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 27, 2008 13:26

Zámek na HD

Příspěvek od mao7 »

mahon píše:Asi bych odstranil ještě složku z Progamu Files,která tam zůstane a pak v registrech HKLM a i v HKCU odstranit PocketShield a restartovat.Pocket Shield podle mého je nejlepší zámek na HD.Co ti na něm vadilo?
ahoj takze som to zmazal aj v registroch ale bolo to len v jednom z tych registroch HKLM a vymazal ale nepomohlo to neni to niekde inde este alebo neviete o nejakom inom sposobe ako by som to vratil spat okrem tvrdeho resetu
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Zámek na HD

Příspěvek od martintrestik »

Co se zámku týče, docela se mi osvědčila aplikace LockMeLite. Nevím jak funguje s Resco Contact Managerem, ale s TF3D problémy nemám...
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Zámek na HD

Příspěvek od hafush »

hafush píše:Sháním aplikaci pouze pro zamykání HD.
Chci se zeptat jak je to s Pocket Shield 2.6.
Jde mi o to aby nekolidoval s Resco Contact Managerem a TF3D , které používám.
Máte někdo zkušenost,jestli je to dohromady použitelné , nebo navrhněte jinou aplikaci pouze na zamykání HD. Díky
Tak jsem se nakonec odvážil a nainstaloval Pocket Shield 2.6.2.5 a jsem nadšen.
Je to přesně to co jsem hledal. Nabízí ještě spoustu dalšího,ale jednoduchým způsobem si zvolíte pouze to co potřebujete. A to vše je báječně v češtině.
Nejvíce jsem se bál kolize s Resco Contact Managerem a TF3D, ale je to ještě lepší,než jsem čekal. Před instalací se Resco a TF3D prali o to kdo bude zastupovat default Telefon keypad.
Teď Pocket Shield odstavil Tel.keypad TF3D a nechal vše na Resco.
Navíc před instalací jsem se nemohl rozhodnout zda-li nechám Dialer na přijmutí hovoru na HTC,nebo na Resco. Nyní je vše vyřešeno a používám fantastický Dialer Pocket Shieldu s posuvníkem dolů a pěkným fotem (ne ten hnus co mělo Resco ve fullscreenu).
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Zámek na HD

Příspěvek od hafush »

Tak musím opět po čase přidat poznatky a mé osobní subjektivní postřehy.
Tím,že ani jedna aplikace mi nevyhovuje po všech stránkách a vždy se najde něco ,co jiná umí lépe,nebo to vypadá lépe, tak jsem nucen kombinovat různé aplikace.
Z těchto důvodů jsem přešel na S2U2 , který v současné verzi 1.62 vypadá,že je bez chyb a nabízí opravdu široké možností konfigurace a spoustu na první pohled neobjevených chytrých drobností.
PocketShield měl některé mouchy ve snášenlivosti a kombinovatelnosti s ostatními aplikacemi.
Takže nyní mám zámek - S2U2
Dialer - S2U2
Správce kontaktů, oblíbené a historie hovorů a SMS - Resco Contact Manager.
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Zámek na HD

Příspěvek od Trexi »

Dnes jsem smazal PocketShield a nainstaloval jsem si S2U2 -> velká spokojenost.

Až na jednu věc, za kterou může pravděpodobně PocketShield. Po uninstallu mi zůstal skin (viz. screen), kterého bych se chtěl zbavit a hodit si zpět defaultní. Nevíte někdo prosím, jak na to?

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů