Přerušení funkce mikrofonu

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od mick04 »

Mám problém se svým HD. Pokud mi někdo zavolá, po cca 1 minutě to vypadá, jako kdyby mi stichl mikrofon, druhou stranu slyším, druhá strana mě ne. Nejhorší na tom je, že se to stává naprosto nepravidelně, resp. neodpozoroval jsem, kdy se tak stává. Mám trochu podezření, že se tak stává opravdu většinou u přijatých hovorů, ale nemohu to tvrdit na 100%. Zkoušel jsem i přeflashovat ROM, ale problém se stále opakuje. Nevím si rady... :cry:
MichalP
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 07, 2008 18:27
Zařízení: HTC Touch HD

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od MichalP »

mas aktivni displej pri hovoru? tipuju to, ze si mikrofon vypnes uchem.
mgoer
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon dub 20, 2009 21:26
Zařízení: iPhone 5S iPad mini

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od mgoer »

Dobry den, mam presne taky isty problem s mikrofon ako sa pise vyssie.

Skusal som rozne ROM, hard reset, setko mozne, a po chvili sa stale vrati ten isty problem.. druha strana ma slabo pocuje.. ako keby sem tam vypadaval mikrofon. Napr. pocas jedneho hovoru ma tri krat nepocut.. Niekedy zase tri hovory bez problemov, a tak zase..

Rozmyslal som ci to nie je nejakym softom.. ale teraz som pouzival par dni Duttyho 3.3 bez jedineho programu a aj tak sa to prejavilo..

HD-cko som pred troma tyzdnami poslal do servisu ( Shark -> VSP data ) a po 14tich dnoch mi ho vratili.
Komentar technika : Zavada se neprojevila. Mikrofon funguje v poradku-provedeno nekolik hovoru a ani v jednom priprade nebyl zaznamenan vypadek.

Prosim o radu. Dakujem
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od ziminix »

No, u VSP se závady velmi rády neprojevují, viz. http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=64&t=11825
Pokud opravdu není chyba u tebe, např. jestli si nemačkáš tlačítko pro vypnutí mikrofonu na displeji uchem, tak bych nahrál officiální ROM a SPL, a pokud by to stále dělalo, tak poslal do servisu s tím, že žádáš dlouhodobé testování a případně opravu.
mgoer
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon dub 20, 2009 21:26
Zařízení: iPhone 5S iPad mini

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od mgoer »

Prave dneska som uz nahral 1.56. Len spl som nechal olinex tak aj to radsej vratim spat a vyskusam.

A asi to nebude tym zeby som vypinal mikrofon, lebo ludia mi vravia, ze ako keby som sa vzdialil ( vzdialoval ) od telefonu.. ze ma sice pocut ale velmi velmi slabo.. chvilami..

A este rozdiel medzi odchadzajucimi a prichadzajucimi hovormi pred a po vrateni zo servisu bol max. 5 minut ( neviem to presne , ale priblizne cisla som si pamatal kedze som ich kontroval pred a po vrateni zo servisu ) , pricom sa mi zavada napr. minule prajavila po 10 minute hovoru..
mgoer
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon dub 20, 2009 21:26
Zařízení: iPhone 5S iPad mini

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od mgoer »

Tak som opat odniesol htc do sharku, pred tym ako ho poslali do vsp data tak ho skusali na predajni dva dni, a ani raz sa neprejavila zavada. Vyzera to, ze problem bude asi u mna, ale neviem si rady. Ked ma nepocut, vzdy pozriem aj na displej, a nemam stlacene "mute", takze tym to podla mna nebude. Uz rozmyslam, ci to nesposobuje, synch. s PC alebo ci to nie je sim kartou alebo fakt uz neviem. Keby mal niekto nejaku radu , budem vdacny..
Swifty
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát říj 05, 2007 17:46

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od Swifty »

Co je to za operatora? Ja mam vicemene stejnej problem na svym starym Kaiserovi + T-Mobile. Hlavne na zacatku hovoru si druha strana stezuje ze me neslysi bud vubec, nebo velice slabe, ale po par sekundach se to spravi a pak uz neni problem (i kdyz teda nijak dlouho vetsinou nevolam). Doufal jsem ze se to vymenou telefonu spravi, ale kdyby se mi to samy melo dit i na novym HD, tak teda budu pekne nastvanej....
mgoer
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon dub 20, 2009 21:26
Zařízení: iPhone 5S iPad mini

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od mgoer »

T Mobile, v siete EDGE. Mne sa to stava uplne nepravidelne, na zaciatku, konci, v strede hovoru... vacsinou kratky vypadok.. (cca 5 sek. ) ale zvycajne ked to spravi raz v hovore, tak to uz robi kazdu chvilu a musim hovor ukoncit. Vzdy s telefonom trosku potukam, potrasiem ( v podvedomi mam, ze je to slaby kontakt :) ) a vacsinou to na chvilu pomoze..

Vecer dam do nho pausal noc od Orangu a uvidim..
Swifty
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát říj 05, 2007 17:46

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od Swifty »

Tak to by mozna mohla byt kombinace T-Mobile a nejaky ty datovy prenosy. Teoreticky by melo pomoct povypinat vsechno co clovek nepotrebuje... Ale blbe se to testuje, protoze je to celkem dost nahodny. Nekolikrat jsem sam sobe volal na pevnou a mel oba telefony u usi a mluvil do toho, ale fungovalo to bez problemu. To se pak tezko neco resi.
mgoer
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon dub 20, 2009 21:26
Zařízení: iPhone 5S iPad mini

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od mgoer »

Takze vcera sa hd-cko opat vratilo zo servisu..

Poznamka k vybaveniu :
Uvedena zavada sa v servisnom stredisku prejavila. Zavada bola odstranena vymenou zakladovej dosky. ...

Dufam, ze uz bude vsetko v poriadku :)
mgoer
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon dub 20, 2009 21:26
Zařízení: iPhone 5S iPad mini

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od mgoer »

Patrim asi k tym "stastnejsim" majitelom HDcka. Znovu ta ista zavada. Chcem sa opytat nieco ohladom reklamacie. Zajtra idem HDcko odniest treti krat do servisu stou istou zavadou. Problem je ale v tom, ci mozem pozadovat vratenie penazi/vymenu za novy kus, ked prvy krat nebola reklamacia vybavena ( vid. vyssie ).

Prosim o radu, co napisat do zavady, alebo ako postupovat pri reklamacii. Dakujem
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Přerušení funkce mikrofonu

Příspěvek od dvzd »

§ 622 Občanského zákoníku

(1) Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla
bezplatně, včas a řádně odstraněna, a prodávající je povinen vadu bez
zbytečného odkladu odstranit. Není-li to vzhledem k povaze vady
neúměrné, může kupující požadovat výměnu věci, nebo týká-li se vada jen
součásti věci, výměnu součásti. Není-li takový postup možný, může
kupující žádat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit.

(2) Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc
mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu
věci nebo má právo od smlouvy odstoupit. Táž práva přísluší kupujícímu,
jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro
opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně
užívat.

(3) Jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li výměnu věci, má
kupující právo na přiměřenou slevu z ceny věci nebo může od smlouvy
odstoupit.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů