Kalendář a TF3D

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

Kalendář a TF3D

Příspěvek od Yoda »

Napřed jeden postřeh k nastavení a startu kalendáře v žádaném zobrazení (Den, Měsíc, atd.). Myslím, že se to tu někde řešilo a že se na to někdo ptal. Jestliže nastavím, že chci start Kalendáře v zobrazení Den, tak pokud Kalendář spustím klikem v TF3D (Home), tak nastavení Den jenom problikne, ale stejně se spustí v zobrazení Jednání. Ale pokud Kalendář spustím přes nabídku Start, tak se spustí korektně s nastavením Den - jednoduché a mě to naprosto vyhovuje.

Já mám problém se zobrazováním (aktualizací) položek z Kalendáře v TF3D. Zobrazení na další den (případně zítra) se mi v TF3D v Home objeví (aktualizuje) ne o půnoci jak bych předpokládal a jak to korektně funguje např. v S2U2, ale pouze v těchto případech, pokud: restart TF3D, restart HD, přidání nové položky do Kalendáře nebo při nepřijatém hovoru - tedy pouze když se aktualizuje Home obrazovka TF3D, je to chyba jenom u mě nebo to dělá všem a dá se to nějak řešit. Je naprosto nepřijatelné, abych každý den restartoval (a hlavně myslel na to že mám restartovat), abych tam ty aktuální položky viděl. Snad jsem to popsal srozumitelně. Řeším to zatím jak jsem psal zobrazením položek v S2U2, kde to funguje, ale nechce se mi věřit, že by to v TF3D bylo takto stupidně uděláno.
Budu vděčný za každou radu.

Dále by mě zajímalo jestli jde někde definovat (nastavit) počet zobrazovaných událostí Kalendáře v TF3D a časový horizont? Současný stav je, že se zobrazují události na Dnes a Zítra. Pozdější ne.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kalendář a TF3D

Příspěvek od Jiří Hrma »

HDčko už nemám a TouchFLO 3D jsem až tolik nepoužívál, ale máš v telefonu poslední verzi ROM nebo nějakou starší? Na Diamondu jsem jeden čas používal TF3D a položky z kalendáře se mi aktualizovaly korektně.

Co se týče druhého dotazu, tak zkus mrknout do TouchFLO 3D Configu (aplikace na xda-developers), i když na HD prý nefunguje úplně korektně, ale myslím, že tohle zrovna nastavit umí.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů