Pomoc s kalendarom

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od milos797 »

Ahojte,
potreboval by som poradiť so štandardným kalendárom. Vždy keď ho cez touch flow pustim, tak sa mi zabrazi všetky udalosti na dnes. Ja by som ale potreboval - veľmi som si zvykol) aby sa mi zobrazil vždy aktuálny deň. Tam sa mi aj lepšie pridáva, pretože nemusím nastavovať čas, len kliknem medzi hodiny kedy sa udalost ma uskutocnit a ten cas sa do pripomienky da automaticky... Jednoducho zvykol som si a toto ma hneva. Skúšal som to už aj nastaviť že po spustení zobraziť deň... ale akoby nič sa nestalo.
Ďakujem za radu
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od milos797 »

Skúšal som to v HD Tweak urobiť tak, že som si dal na prave tlačítko kalendár. Funguje to dobre až dovtedy, kým nekliknem na nejakú udalosť priamo z plochy. Lebo tá mi otvorí prehľad dňa a keĎ kalendár vypnem cez krížik, tak sa dá len do pozadia. Potom keď zapnem kalendár z toho nastaveného tlačítka tak otvorí prehľad dňa - logické, keďže to len vyvolá z pozadia. No proste sa potrebujem zbavit toho, aby mi udalosti na ploche otvárali denný prehľad. Nešlo by to cez ten program ktorý upravuje defautný alarm na Galarm...?
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od Kwazzy »

Taky by me zajimalo, jestli neni neco na styl g-alarmu. Ten se moc hezky integroval do TF3D.
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od Bruca »

zkus si nastavit na tlačítko ok/close aby programy ukončovalo místo minimalizovalo... pak se ti kalendář otevře znova, a podle nastavení, které tam dáš...
při obnovení minimalizovaného se ti ukáže poslední stav...
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od hafush »

to: kwazzy
stejně jako g-alarm si muzes integrovat i jakykoli kalendář. zalezi jen na tobe jestli free,nebo placeny.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od Kwazzy »

Tazke stejny postup? Zkusim to tedy ... ;) Dik. Instalnul jsem si novou ROM a chci si vymazlit HD co jen jde. Ted je potreba jen kalendar a dokonalost sama.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od Milan Pištělka »

Tady je perfektní návod. Stačí jen vymazat parametry pro spouštění kalendáře a i z TF3D se kalendář spouští tak, jak si nastavíte v Options.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od milos797 »

Ďakujem za rady, ja by som ale radšej uprednostnil ten pôvodný kalendár. Tak sa spýtam, ako je to s nastavením ok alebo krížika na ukončenie programu? Kde to nájdem?
A predsa sa spýtam aj na ten SBP kalendár. Je dosť rýchly? Teda gAlarm som si nainštaloval a som s ním veľmi spokojný, ale pri spúšťaní (Čo robím 1x za deň) to trochu trvá. Pri kalendári by ma to veľmi obťažovalo. Teda štartuje sa rýchlo?
Ď
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od milos797 »

No tak môj predsudok voči tomu SBSH kalendaru bol nezmysel. Na tých screenoch na ich stránke je to dosť chaotické, ale tie nastavenia čo sa tam dajú spraviť sú super. Povedal by som Že všetko sa dá čo sa chce. A to spúšťanie je tiež rýchle. Tak toto si kúpim :-)
Ďakujem za radu a idem skúsiť tých pár dni fungovať na ňom, ak sa nenajde nič čo by robilo veľkú prekážku tak nie je o čom.
ď
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od Bruca »

milos797 píše:Tak sa spýtam, ako je to s nastavením ok alebo krížika na ukončenie programu? Kde to nájdem?
pokud nemáš nainstalovaný, tak si sežeň HTC X-Button. možná je i tady v download sekci.

má v podstatě jen dvě nastavení - buď při křížku rovnou zavírá /anebo ťuknutím na křížek minimalizuje, ale podržením zavře aplikaci...
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od dvzd »

To je asi zbytečné instalovat kvůli tomu aplikaci. Je to v nastavení: Start > Setting > karta Systém > ikona Správce úloh > karta Tlačítko > zaškrtnout volbu "Ukkončit programy klepnutím na tlačítko X".
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od milos797 »

Áno, ešte večer som to našiel. TieŽ som sa hral hodne s tým SBSH a tak som si to trochu farebne ponastavoval, že keď kalendár z Touch Flow prepnem tak mi to nespraví farebný šok :-) Nahrám video a pripnem ho na youtube.

To video je tu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I97mbsqUCwQ[/youtube]
brona
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned pro 28, 2008 17:35
Zařízení: HTC Touch HD

Pomoc s kalendarom

Příspěvek od brona »

Kalendář SBSH Touch je hodně sofistikovaný nástroj a také se mi líbí. Jedinou vadou na kráse je však jeho pomalost i na rychlém HDčku. Pokud listuji např. záznamy v přehledu LIST, ani na chvíli neroluje plynuje, což mne strašně otravuje. Proto jsem nakonec skončil u jednoduššího, ale plynuléhoThumbCal.

Máte někdo pdobnou zkušenost s pomalostí SBSH?

bo
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů