Odkazová schránka

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Odkazová schránka

Příspěvek od milos797 »

Keďže sa už podarili vyriešiť veci ako nahrávanie hovorov... tak by som sa chcel spýtať-kedysi dááávno som mal na symbianovskej P800 program, ktorý mi nahrával neprijaté hovory. Fungovalo to tak, že keď som po 4 zazvoneniach neprijal hovor, tak sa zapol program, kde som mal nahratú hlášku a vlastne ten volajúci mi mohol nechať odkaz, ktorý sa mi uložil do MP3 súboru.
Viete mi s tým poradiŤ či je niečo také na HD-čko.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Odkazová schránka

Příspěvek od milos797 »

No ďakujem všetkým za reakcie :-)
Keďže sa snažím aktívne vyhľadávať, našiel som toto pre symbian :
http://thinkabdul.com/2007/06/24/mobige ... ia-s60-v3/
neviem ale nájsť nič pre WM. Som trošku zúfalí. Pomôže mi niekto???
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Odkazová schránka

Příspěvek od milos797 »

Mám to brať akože to nikto nepotrebuje, nechce, nerieši, nemá, nedokáže alebo proste nie?
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Odkazová schránka

Příspěvek od Bruca »

k tédle chvíli (27.1.09/17:40)tvůj topic vidělo 54 uživatelů...
je velmi pravděpodobné, že nikdo z nich takový program nepotřebuje, nechce, neřeší, nemá a pravděpodobně ani nedokáže stvořit... když by tu všech 54 lidí napsalo, že nepotřebuje, nechce, neřeší, nemá a pravděpodobně ani nedokáže stvořit takový program, tak by ti to stejně nepomohlo...

PROTO tu asi žádné reakce nebyly...

osobně takový program ani nepotřebuji ani neznám... kdybych něco takového chtěl, zapnu si hlasovou schránku u operátora, a definitivně tím na...ru spoustu lidí, kteří chtěli mluvit se mnou a ne mi nechávat vzkaz...

takže buď přejdi zpátky na symbian, nebo si zapni hlasovou schránku
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Odkazová schránka

Příspěvek od milos797 »

Počet otvorení som si všimol aj sám :-) Keby som pokladal za dobré riešenie schránku od operátora, tak tento topic ani nepíšem. Ale každopadne dík :-)
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Odkazová schránka

Příspěvek od dvzd »

Nesnáším lidi, co mají hlasovou schránku nebo záznamník. Já bych to všem zakázal.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Odkazová schránka

Příspěvek od milos797 »

No len toto tu práve neriešime. Môžme založiť TOPIS - mate radi odkazovú schránku?... Tu nehladam rozhodnutie ano ci nie, ale riesenie...
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Odkazová schránka

Příspěvek od dvzd »

Až bude mít volající možnost, jestli chce být přepojen na záznamník nebo hlasovou schránku, tak to budu brát, ale dnes tu možnost nemá, to se mi nelíbí, že o tom rozhoduje volaný a ne volající. Protože hovor na ten záznamník nebo do té hlasové schránky platí volající a ne volaný.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Odkazová schránka

Příspěvek od Milan Pištělka »

Já stejně tak, jako dvzd, nesnáším hlasovou schránku. Ale někteří lidé za to nemůžou,že mají zapnutou schránku. Mě se stalo několikrát v minulosti, že přes mnou provedené vypnutí schránky, byla najednou zase funkční. Operátoři zapínají schránky úmyslně, a tím odčerpávají z kapes lidí nemalé částky.
Nevím, proč bych si měl ještě zahnojit PDA nějakým SW na záznam vzkazů.
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Odkazová schránka

Příspěvek od Bruca »

ách jo, tolika OT... někdo ji rád nemá, ale někdo ji potřebuje... tak se držte prosím chvíli tématu, nebo se v tom udělá Milošovi čurbes :-D

omlouvám se za další OT, snad poslední v diskuzi....
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Odkazová schránka

Příspěvek od milos797 »

Tak dnes sa mi podarilo nájsť program:
iSecretary v4.6
Neviem si ale poradiť s tým, ako to má fungovať. Keď si volám na mobil, po prejdení pár sekund sa zapne odkazovka ale nepočuť žiadny odkaz. Počuť len to čo je v okolí - nepríklad zapnutá telka... A keď nechávam odkaz, tak mi to počuť aj z HD-čka. Nemáte niekto skúsenosti? Prípadne nemôžete mi to niekto odskúšať. Možno by to šlo v kombinácií s tým riešením na nahrávanie hovorov. Budem rád keď mi pomôžete. Ď
duky
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 16, 2009 23:59
Zařízení: HTC Touch HD

Odkazová schránka

Příspěvek od duky »

s tym programom mam aj ja problem na svojom HD. svoj odkaz sa mi podarilo nahrat bez problemov, funguje to. skusobny hovor z druheho cisla je v poriadku, druhej strane sa prehraje moj odkaz a nahrava sa odpoved. potialto v poriadku. na HD sa po par zazvoneniach hovor prijme, ale bohuzial sa zapne hlasity reproduktor (da sa to vypnut?, resp. aby siel vnutorny reproduktor), co by zase az tak nevadilo, horsie je, ze po skonceni hovoru mi vyskoci chybova hlaska a program padne, samozrejme nahraty hovor nie je ulozeny...

pre odporcov odkazovej schranky - ja tiez neznasam odkazovku. avsak obcas ju potrebujem pouzit. kedze jazdim na motorke mobil nosim v kufri a som "nedostupny" a castokrat po hodinovej jazde mam vela zmeskanych volani (casto aj z rovnakeho cisla) a po zastaveni zacinam obvolavat podla zoznamu...pre tuto situaciu potrebujem taky program, aby oznamil hlasku ze jazdim na motorke a ozvem sa hned ako to bude mozne a nech nechaju kratky oznam ze co vobec chcu a ci to bude aktualne vobec ked dojazdim....
pri dlhsej jazde pouzivam GPS s BT, ktoru mam sparovanu s telefonom a mozem bez problemov prijimat hovory, ale uprimne, ked jazdim chcem sa sustredit na jazdu samotnu a nie kazdych 10 minut stat pri krajnici a riesit v hluku premavky zalezitosti...BT HF do helmy zatial neplanujem kupit kvoli vysokej cene vyhovujuceho zariadenia...

BTW tiez hladam nejaky jednoduchy program a nemienim platit za volania do schranky operatorovi...
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů