TouchFlo 3D problém...

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

TouchFlo 3D problém...

Příspěvek od Yoda »

Chtěl jsem používat TouchFlo3D, protože se mi graficky líbilo, ale nyní jsem zjistil, že události kalendáře na HOME stránce v TF3D se sami neaktualizují, stejně tak třeba změna v kontaktech - dokud se neprovede restart TF3D. Je to vlastnost nebo je na to nějaká rada? Protože potom se mi to Tf3D zdá naprosto nepoužitelné (abych tam měl události z před dvou dnů a nové ne, nebo abych musel pořád myslet a restartovat TF3D to se mi zdá dost ujetý).
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

TouchFloD

Příspěvek od SirTom »

tento problém jsem už také zaznamenal, nicméně ho (asi) odstranil softreset a od té doby funguje T3D jak má.

edit: tak jsem to teď testoval a skutečně se to objeví v 3FD hned jakmile to zadám do kalendáře, a to jak když to zadám přímo, tak přes synchronizaci.

bohužel jsem přesně neidentifikoval zda se to vyřešilo samo nebo co to způsobilo, takže moc nepomůžu...
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

TouchFloD

Příspěvek od wizaard »

On pravděpodobně je problém ve frontě událostí, která se neaktualizuje okamžitě, ale v určitých časových intervalech. Jinak restart je okamžité řešení, ano, ale kvůli tomuhle "problému" se mi zdá zbytečně složité.
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

TouchFlo 3D problém na HD

Příspěvek od Yoda »

Softreset jsem udělal několikrát a problém podle mě trvá.

A ten časový interval nevím, ale moc se mi to nezdá, protože tam zůstaly ty samý data přes celou noc a to by musel být pěkně dlouhý interval a pak by to bylo stejně nepoužitelné.

Budu rád za každý názor a radu.

EDIT: Tak jsem zkoušel všechno možný, ale Kalendář se bez restartu TF3D nezaktualizuje. Mám tenhle problém opravdu jenom já nebo to nikomu nevadí? Vypadá to to, že je tím pádem pro mě TF3D nepoužitelné.

\\Používej tlačítko UPRAVIT!! Lukáš Mano
mystix
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř pro 17, 2008 14:19
Zařízení: Samsung Galaxy S3

TouchFlo 3D problém...

Příspěvek od mystix »

Mám podobný problém. Upravil jsem datum narozenin u kontaktu a do kalendáře se mi to nepromítlo. Nicméně když přidám do kalendáře nějakou událost,tak se mi zobrazí v obrazovce dnes TFLO3D hned.

Navíc se mi vysktl jiný problém. Když mě obrazovka upozorňuje na zítřejší událost tak mi píše na obrazovce TFLO3D: IDS_TOMORROW: a čas kdy událost bude. Telefon mám počeštěný a mám i českou verzi od Sunnysoftu,která je dělaná přes IW. Dělá to taky někomu?

EDIT: vyřešeno viz. jiné téma na tomhle FORU
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů