TT 930T propojeni s Touch HD

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
HrdinaJan
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 13, 2009 17:44
Zařízení: HTC DESIRE S

TT 930T propojeni s Touch HD

Příspěvek od HrdinaJan »

Zdravim,
Ma nekdo zkusenost s propojenim tehlech dvou zarizeni? Navigace mi do ted fungovala s asi 4 telefonama, ale s HD ani tuk. Momentalne telefon vidi navigaci, ale naopak ne. Jsem zvyklej tuhle kombinaci pouzivat jako hands free set, ale nejak se mi nedari.

ROM mam HOLY GRAIL Manila 2,5 a TT je pravidelne aktualizovan s poslednima mapama Evropy.

Dik za rady. Restartovano nekolikrat.

H.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

TT 930T propojeni s Touch HD

Příspěvek od Jiří Hrma »

A nemůže být problém v té neoficiální ROMce? Zkoušel si to také s originálním ROM od výrobce?
HrdinaJan
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 13, 2009 17:44
Zařízení: HTC DESIRE S

TT 930T propojeni s Touch HD

Příspěvek od HrdinaJan »

No prave že nezkousel, nechce se mi ale flashovat vsechno na puvodni verzi. To se spis prvne zeptam a pak uvidim. :)

Napadlo me jestli neni problem spis v RADIU nez v ROM.
duky
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 16, 2009 23:59
Zařízení: HTC Touch HD

TT 930T propojeni s Touch HD

Příspěvek od duky »

mozno prkotina, ale ked to parujes, tak mas THD vo viditelnom rezime?
tiez mam problem spojit THD s navigaciou Mio, aj ked sa mi zariadenia podari sparovat, ked ich zapnem dalsi krat, uz sa automaticky nespoja. musim THD dat na viditelny mod (mam nastavenu viditelnost na 3 minuty) a v navigacii dam rucne hladat sparovane zariadenia. vtedy sa najdu a slape vsetko ako ma, len to musim spravit rucne...mozno tvoj pripad...
HrdinaJan
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 13, 2009 17:44
Zařízení: HTC DESIRE S

TT 930T propojeni s Touch HD

Příspěvek od HrdinaJan »

Zdravim,

Tak jsem to v telefonu nastavil a jsem si na sto procent jistej, ze je to tim. Na me stare NOKII nic takoveho nebylo tak me to ani nenapadlo. Az prijdu domu tak to vyzkousim, ale jsem si jistej, ze je to tim.

Mockrat dekuju.


H.
duky
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 16, 2009 23:59
Zařízení: HTC Touch HD

TT 930T propojeni s Touch HD

Příspěvek od duky »

ked k navigaci pripajam nokiu alebo SE, tento problem nemam, robi mi to iba THD...
zatial nedakuj :) mozno je problem inde, daj vediet ked to skusis :)
HrdinaJan
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 13, 2009 17:44
Zařízení: HTC DESIRE S

TT 930T propojeni s Touch HD

Příspěvek od HrdinaJan »

Tak je to OK, opravdu to stacilo.

Jen musim zjistit jestli je mozne mit viditelnost zarizeni spustenou porad. Je to dost neprakticke ji pokazde zapinat. Ne ze bych to delal tak casto, ale predstavoval jsem si to tak, ze prijdu do auta, pustim na HD jen BT a on se uz s TT sam sparuje a je hotovo.
duky
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 16, 2009 23:59
Zařízení: HTC Touch HD

TT 930T propojeni s Touch HD

Příspěvek od duky »

no ono by to tak fungovat aj malo, ze staci zapnut BT na zariadeniach a ak boli sparovane, tak by sa mali same najst...tak mi to funguje s ostatnymi telefonmi, len tento mi robi problem...ostatne su obycajne, toto je moj prvy telefon s OS...trvalu viditelnost by som si nedaval kvoli bezpecnosti....to radsej strpim tuto "vlastnost" a dam docasnu viditelnost rucne, v podstate je to len jeden klik naviac
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů