Sluchátka z X1 do HD

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
morris92
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 27, 2009 20:37
Zařízení: HTC Snap
Kontaktovat uživatele:

Sluchátka z X1 do HD

Příspěvek od morris92 »

Zdravím. Mám takový problém. Po Xperii mi doma zůstaly sluchátka, na které jsem si dost zvykl a používal jsem je téměř denně. Koupil jsem si HD v domění, že když má taky 3.5mm jack (a X1 je vlastně HTC) tak by sluchátka mohli jet. Jenže nejedou. Strčím je tam, pustím přehrávač a sice hrají, ale naprosto strašně, je to jako ozvěna s pulzující hlasitostí.
Důkladně jsem zkoumal oba dva jacky, ale přišel jsem jen na to, že jsou uplně stejné, takže tomu vůbec nerozumím. Byla by tu nějaká možnost správné funkce sluchátek, nebo to nemá cenu (což bych nerad). Děkuji za odpovědi.
Přílohy
IMAG0004.jpg
(141.36 KiB) Staženo 2 x
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Sluchátka z X1 do HD

Příspěvek od dvzd »

Možná jsi ten konektor nezasunul úplně nadoraz.
morris92
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 27, 2009 20:37
Zařízení: HTC Snap
Kontaktovat uživatele:

Sluchátka z X1 do HD

Příspěvek od morris92 »

To určitě ne ... Zasunul jsem úplně nadoraz :)... zkoušel jsem i povysunout, a když je povysunutý, tak hraje, ale jen MONO myslím, navíc to rozmezí je tak malé, že stačí abych s tím o půl milimetru pohl a už to hraje třeba z repráku, nebo to zase škrčí. Ale díky za odpověď.
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Sluchátka z X1 do HD

Příspěvek od Kolda.o »

doplnim muj postreh - pokud pripojim sluchatka X1 k PC tak sice raji nicmene nektere zvuky nedjou slyset. Naprklad u filmu slysim muziku ale rec je desne utlumena.
morris92
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 27, 2009 20:37
Zařízení: HTC Snap
Kontaktovat uživatele:

Sluchátka z X1 do HD

Příspěvek od morris92 »

Jo, něco podobného mám i když je vrazím do HD.

Je to tou prodlužovací šňůrou s mikrofonem a tlačítkem. Je to tam nějak zamotaný a ten telefon si s tím neumí poradit. Takže jediné řešení - koupit klasickou prodlužovačku na 3.5mm jack a připojit k ni jen sluchátka (ty hrají v pohodě).
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Sluchátka z X1 do HD

Příspěvek od hafush »

Spousta lidí byla překvapená,že je opravdu potřeba velká síla k zacvaknutí až nadoraz.
Napovídá tomu i to ,že říkáš že stačí malinko povysunout a hraje mono. Máš to zacvaknuté někde mezi. Neboj se a zatlač.
morris92
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 27, 2009 20:37
Zařízení: HTC Snap
Kontaktovat uživatele:

Sluchátka z X1 do HD

Příspěvek od morris92 »

Zas tak blbej nejsem :), vím, že u Xperie to šlo těžko, ale u HD jsem to měl nadoraz a nic (orig. sluchatka jdou lehoučko a hrají) ... Ale když samotné sluchátka z X1 vypojím z prodloužení s mikrofonem a zapojím jen je, tak to hraje normálně.
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 8 hostů