SD KARTA

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

SD KARTA

Příspěvek od niky79 »

To nechapu. Tys reklamoval kartu, co jsi dostal k HD, reklamace nevyrizena, takze ti vratili komplet penize za HD?
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

SD KARTA

Příspěvek od Vlasta_CZ »

JJ, presne tak. Karta prece nebyla uctovana zvlast, ale byla soucasti telefonu. Je to v podstate jako kdyz koupis hotovou sestavu PC a odejde Ti v nem pamet ( DDR, DDR2, DDR3... ). Kdyz Ti nevyridi reklamaci pameti do zakonem stanovene lhuty, tak mas preci narok na odstoupeni od smlouvy...
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

SD KARTA

Příspěvek od Trexi »

Omlouvám se, že nabourávám topic, ale moje otázka souvisí s názvem a nechci zbytečně spamovat forum dalším threadem.

Tak tedy..

Dnes jsem flashoval novou XannyTech ROM, opět z rootu karty. Flashování proběhlo bez problémů, dal jsem soft reset, ale po naběhnutí systému už se karta nezobrazila. Zkusil jsem jí dát do PC, nic.

Obávám se, že karta odešla, problém je ale v tom, že flashem jsem ofc ztratil všechny kontaky, sms, emaily, etc. a zálohu jsem (já blbec) měl jen pomocí PIM Back na kartě.

Chtěl bych se proto zeptat, zda-li je ještě nějakým záhadným způsobem možné dostat tato data z karty nebo se s nimi rovnou mohu rozloučit?

Děkuji za odpověď.
zdenal_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 09, 2009 11:18

SD KARTA

Příspěvek od zdenal_cz »

Zdravim,

chtel jsem se zeptat, jestli nema (nebo nemel) nekdo stejny problem s SD kartou a HDckem. Mam Kingston Secure Digital micro16GB SDHC a po asi roce bezproblemoveho pouzivani mi zacala karta mizet a neni viditelna.
Zkousel jsem ji zasouvat/vysouvat a sledoval jsem file explorer. Po zasunuti se zobrazi "storage card" ve file exploreru a jakmile je zaklapnuta, opet zmizi a vubec neni vyditelna. Zustane dostupna az na xty pokus, pokud vubec.

Prave jsem zkousel ji preformatovat a zatim jde, ale vubec nevim, jestli to muze byt timto. Zadny problem s kartou sem predtim nemel, ani po hw strance nic problemove nevypada (karta ma vsechny rozky OK, drzka na telefonu je taky bez znamek poruseni, pojistka cvakne a kartu drzi taky oki).

Diky za komenty.
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů