Základní nastavení WI-FI a internetu - video - prosím!!!

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
neli13
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát pro 26, 2008 22:35
Zařízení: HTC Incredible S

Základní nastavení WI-FI a internetu - video - prosím!!!

Příspěvek od neli13 »

Dobrý den.
Nejdříve chci poděkovat za tohle fórum, moc užitečných věcí.
Ale mám problém, nikde jsem se tady nedočetl, jak normálě nastavit připojení k internetu přes wifi. Zkoušel jsem nastavit normální připojení k internetu (mluvím o HTC TOUCH HD samozřejmě), stáhl jsem si NO DATA, zablokoval GPRS, stáhle jsem si WIFI PROFILES, ale normální připojení se nedaří. WIFI mám přístupnou, HTC mám v Aj verzi, takže teď jsem si podle všech postupů všechno úplně rozladil, že se už ani přes GPRS nepřipojím.

Prosím kohokoliv, kdo je ochotný, aby mi poradil (nejsem profík, ale ani né úplně amatér) jak norlmálně, jednoduše a hlavně prakticky (abych sse kdykoliv připojil hlavně přes wifi) nastavit připojení k internetu. Pár měsíců jsem měl připojení přes GPRS zdarma, teď skončilo a já chci přes wifi. Všude je to tu tak profesionálně napsaný, e to nchápu a hlavně jsem nenašel kompletní návod na tohle nastavení. Snad mě chápete. Chci si nastavit jednoduše, ale prakticky připojení k netu přes wifi. Poskytne někdo nějaký dobrý a jednoduchý návod, prosím???

Poté jetě jeden problém. Chci využít super displej a dát si tam filmy v nějaké dobré kvalitě. Všechny návody, co jsem zde našel jsou moc složité. Existuje nějaký program, kam bych prostě dal nějaký film třeba v .avi a dal bych překonvertovat to HTC TOUCH HD (podobné jsou programy pro PSP) a sám by mi to překovertoval na slušnou kvalitu??? Prosím, už nějaký ten měsíc od Vánoc se s tímhle peru, ale bez výsledku...moc vás prosím...

Díky moc a neodkazujte mě někam na jiné návody (pokud nejsou sroumitelné)- moc prosím, byl bych moc vděčný...

Předem děkuju, JP
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Základní nastavení WI-FI a internetu - video - prosím!!!

Příspěvek od dvzd »

IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Základní nastavení WI-FI a internetu - video - prosím!!!

Příspěvek od IkE Blaster »

Vždyt připojení k wifi jednoduše nastavíš v nastavení. Zapneš wifi, přejdeš do nastavení, dole 3 záložka, vybereš ikonu wifi a tam máš manager dostupných wifi sítí. Po kliknutí ti to ukáže podrobnosti pro připojení (klíč atd.)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Základní nastavení WI-FI a internetu - video - prosím!!!

Příspěvek od Starbuck »

No, ono to s tím připojením není tak jednoduché. Já jsem teď flashnul ROMku z 1.14.401.3 na 1.57.831.1, wifinu jsem nastavil tak jak předtím, ale nemůžu se ani za boha připojit :-( . Mluvím o připojení doma, kde mi několik měsíců bezproblémově fungovala. Faktem je, že když jsem ji připojoval minule, tak to nešlo taky. Jsem se na to vykašlal a cca za 2hod najednou byla připojená (bez nějakého zásahu) a pak to v poho fachalo až do včerejška, kdy jsem flashoval ROMku. Tak teď čekám, jestli se náhodou taky nerozmyslí :tlem:
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Základní nastavení WI-FI a internetu - video - prosím!!!

Příspěvek od radospol »

Skus tento wifi fix:
Přílohy
WiFiFix.cab
(98.82 KiB) Staženo 152 x
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Základní nastavení WI-FI a internetu - video - prosím!!!

Příspěvek od Starbuck »

Dík, ale teď se mi wifina nehlásí vůbec a nedává mi ani v podstatě nic na výběr, ale dík za snahu.

Jenom pro doplnění, při prvním spuštění s novou ROMkou wifina fachal, ale pak už ne. Jo, a teď jsem zjistil, že po zadání informací o IP atd mi pak nefungoval přenosd dat ani přes telefon (GPRS, EDGE...). Takže je to fakt divné.

EDIT: takze problem je vyresen flashnutim CIKanky na MIRI v14. Ted wifina beha bez nejmensiho zavahani :tlem: :grin: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů