Dost velky problem

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Dost velky problem

Příspěvek od Arthenik »

Zdravim, cely den se pokousim zprovoznit svuj telefon po flashi nove ROM od Davideucka. Pri instalaci programu pomoci SASHIMI (program automatizujici instalaci .cab souboru) telefon zamrzne a nasledni reboot skonci obvykle na boot screenu ci na screenu s logem HTC. Obcas pokud pockam dele se objevi cerny screen, na kterem je napsano toto:

"The device is unable to boot because either you have turned off the device incorrectly or tried to install an application from untrusted source,
Presss SEND to reset your device or press any other button to cancel,
This operation will delete all your personal data and restore the device to its factory default settings."

Dnes jsem zkousel nekolikrat hard resetovat zarizeni, preflashovat, vzdy je to stejne. Zda se mi, ze po prekroceni urciteho stupny vyuziti vnitrni pameti pristroje (pripadne ve chvili, kdy narazim na chybny sektor) se telefon samovolne hard resetuje (to se dnes nekolikrat stalo, po resetu po mne chtel znovu veskere informace jako je datum ci cas).

Jeste me napada - mozna to s tim nema nic spolecneho - dnes jsem nebyl schopen chytit GPS signal, a to mam nejnovejsi radio.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Dost velky problem

Příspěvek od kome »

zkus kompletni flash originalni rom i s radiem z SD karty
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Dost velky problem

Příspěvek od Arthenik »

Po vcerejsim poslednim hard resetu zatim telefon funguje bez problemu. Snad to vydrzi...
---
Nevydrzelo. Stacilo nainstalovat jen par programu (ktere jsem navic instaloval na kartu, takze zapis byl tak maximalne v registrech) a zacaly se mazat ci znepristupnovat soubory. Nahodou mi fungoval File Manager, takze jsem se kouknul, jak vypada vnitrni pamet a prakticky cela vymazana, i /Windows bylo dost promazane...

IMHO chyba interni pameti. Servis?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Dost velky problem

Příspěvek od ziminix »

A co znovu flashnout officialni, nejlépe jinou, ROM a rádio?
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Dost velky problem

Příspěvek od Arthenik »

Myslis flashnout oficialni a pak preflashovat neoficialni, nebo proste jet na oficialni ROMce? S tim bych mel asi docela problem, zvykl jsem si na pohodli neoficialni ROMky (tedy kdyz si odmyslim tyhle problemy, co mam).
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Dost velky problem

Příspěvek od ziminix »

Aha, já myslel, že jedeš na officiálce :grin: tak zkus flashnout jinou verzi té tvojí, nebo jinou ROMku, neofficiální, officiální, spíš zkus neofficiální, jestli to pomůže a pak zpátky neofficiální :)
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Dost velky problem

Příspěvek od Arthenik »

Neco na ten zpusob uz jsem zkousel, Davideuck V-5_HP, potom WMo 6.5 ROMku od stejneho kuchtika a pak zase V-5_HP. "Symptomy" jsou porad stejne. Fakt si myslim, ze to bude chybnym sektorem na pameti. :(

Asi budu muset kontaktovat ten servis... Mate tu nekdo, idealne z nebo z okoli Prahy, s necim podobnym zkusenosti? Urcite nejdriv na telefon nahraju stock ROMku, radio a SPL, nez to zaslu.
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů