Problém se SMS na HTC touch HD

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
mystix
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř pro 17, 2008 14:19
Zařízení: Samsung Galaxy S3

Problém se SMS na HTC touch HD

Příspěvek od mystix »

Zdravím,

měl bych dotaz. Nemáte někdo problém s odesíláním SMS? Mě se dost často stává,že odešlu SMS. Dojde mi výpis,že zpráva byla doručena,ale dotyčnému nic nepřijde. Už se mi stalo docela hodněkrát. Ze začátku jsem tomu nevěnoval moc pozornost,ale teď to začíná být docela nepříjemné.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Problém se SMS na HTC touch HD

Příspěvek od spermosh »

nebude nejaky problem na strane operatora spis? nikdy jsem nic takoveho nepozoroval a nikde ani necetl
mystix
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř pro 17, 2008 14:19
Zařízení: Samsung Galaxy S3

Problém se SMS na HTC touch HD

Příspěvek od mystix »

No zítra budu na operátora volat. Problém je v tom,že tento problém s odesíláním SMS nastal až s tímto telefonem. Předtím jsem s tím problém neměl. Jinak operátora mám T-mobile. Ještě mě napadá jestli to nemůže být nějakou utilitou či v nastavení nějakého configurátoru (Advanced setting, HD tweak). Nebo taky můžu mít vadný kus. To by byla ta nejhorší varianta.

Necituj poslední příspěvek. ziminix
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Problém se SMS na HTC touch HD

Příspěvek od spermosh »

to nevim, nikde jsem to nastaveni nevidel - blacklist funguje obracene - pokud ti dojde dorucenka a sms nedojde, spis bych to videl na operatora
Uživatelský avatar
suckme
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: pon pro 08, 2008 19:09
Zařízení: SONY Z3Compact

Problém se SMS na HTC touch HD

Příspěvek od suckme »

No nevím, mám T-Mobile, mám HD a přesto mi funguje vše v pořádku. Jak říká spermosh, pokud ti přijde doručenka (což je vlastně oznámení systému operátora o doručení tvé odeslané zprávy), tak bych hledal chybu někde jinde ;-)
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

Problém se SMS na HTC touch HD

Příspěvek od PITT »

Já měl opačný problém najednou mi přestaly chodit SMS i když odesílateli se objevovalo že mi byla doručena. Honil jsem to u operátora všechno bylo v pořádku přehodil jsem si simku do jiného tel. a fungovalo to. Nakonec jsem na to přišel dělal to antivirák který všechny příchozí zprávy ukládal jako spam.Odstranil jsem ten filtr a je to ok. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 29 hostů