Prislusenstvi

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Prislusenstvi

Příspěvek od elcrys »

Ale to ti napíše, až se pokusíš pomocí nějakého programu přistoupit k datům na kartě, ne? A to právě není u toho mého postupu potřeba (např. formátování kvůli tomu pak nejde přes Total Commander).
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Tobi777 »

Když otevřu "tento počítač", napíše mi to právě "vložte disk" :roll: na HD to píše nějakej error nebo co...že přístroj není funkční nebo co...to samý to píše, když kartu připojim k počítačí skrz HD a dám "disk".. :roll:
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Prislusenstvi

Příspěvek od Lemmy »

Porad premyslim, jaky drzak na HDcko koupit do auta. Koukal jsem na ten brodit s naklapnutim na pristrojovku, ale spis to vidim na nejaky kratsi husi krk. Potrebuju aby byl otocny k kvuli navigaci. Mate nejaky tip?
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Prislusenstvi

Příspěvek od elcrys »

Tobi777 píše:Když otevřu "tento počítač", napíše mi to právě "vložte disk" :roll: na HD to píše nějakej error nebo co...že přístroj není funkční nebo co...to samý to píše, když kartu připojim k počítačí skrz HD a dám "disk".. :roll:
Jestli tě ještě nezmáhají moje rady :) , tak můžeš ještě vyzkoušet formátování přes příkazovou řádku. Dáš kartu do čtečky, připojíš k PC, zjistíš jméno svazku, pod kterým se zavedla do systému, spustíš příkazový řádek (Spustit - cmd) a napíšeš:

Kód: Vybrat vše

format ?: /FS:FAT32 /Q
nebo

Kód: Vybrat vše

format ?: /FS:FAT32
a místo otazníku zadáš jmenovku svazku/diskové jednotky karty ve čtečce (např. f).

Jestli to nepůjde ani po tomhle, tak už je opravdu zničená (i když není moc způsobů, jak ji zničit - kromě fyzického poškození).
Desperado
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 22, 2008 12:54
Zařízení: iPhone 3G 16GB 2.2.1

Prislusenstvi

Příspěvek od Desperado »

Lemmy: Držák do auta se kupuje nejlépe v Hongkongu ;) I s poštovným tě vyjde na asi 140,- :D Kupoval jsem u něj takže doporučuju http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0295843759
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Prislusenstvi

Příspěvek od Lemmy »

Desperado :
Diky! Uz jsem na to koukal, nakonec jsem koupil v prepoctu za 205kc i s postovnym tohle:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0319803705

je tam navic nabijecka do auta, kterou potrebuju a nejaka folie na displej. Zadnej extra drzak nepotrebuju, no uvidime.

Pro zajimavost koukam, ze to asi je to same co nabizi u nas http://www.mnshop.cz/zbozi-1541-drzak_d ... uch_hd.htm za peknou cenu 475kc a bez postovneho :)
Desperado
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 22, 2008 12:54
Zařízení: iPhone 3G 16GB 2.2.1

Prislusenstvi

Příspěvek od Desperado »

Jojo, je to ten samý držák ;) Jak ti ti kluci asijští dělají, že to sem pošlou tak levně ? 140,- by mě stálo poštovné z mnshopu ;)
dvz
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned pro 28, 2008 5:48
Zařízení: HTC Touch HD CZ

Prislusenstvi

Příspěvek od dvz »

No a nedá se tam koupit levně i to HDčko?
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Tobi777 »

elcrys píše: Jestli tě ještě nezmáhají moje rady :) , tak můžeš ještě vyzkoušet formátování přes příkazovou řádku. Dáš kartu do čtečky, připojíš k PC, zjistíš jméno svazku, pod kterým se zavedla do systému, spustíš příkazový řádek (Spustit - cmd) a napíšeš:

Kód: Vybrat vše

format ?: /FS:FAT32 /Q
nebo

Kód: Vybrat vše

format ?: /FS:FAT32
a místo otazníku zadáš jmenovku svazku/diskové jednotky karty ve čtečce (např. f)....
Má ten tvar bejt: format P: /FS:FAT32 /P ?? Nebo tam mám vypsat Vyměnitelný disk atd...?? A pokud jsem to udělal správně, píše mi to nesprávný parametr "- /P" :roll:
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Prislusenstvi

Příspěvek od elcrys »

Jestli se ti hlásí vyměnitelný disk v systému jako disk P, tak je tvar takovýto:

Kód: Vybrat vše

format p: /FS:FAT32 /Q
Na konci musí být Q (jako Quick format).
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Tobi777 »

"svazek nejde otevřít pro přímý přístup" :x :-D
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Prislusenstvi

Příspěvek od Kwazzy »

Ja to formatoval takhle: SKTools/Maitenance/Storage Cards/Storage Card/dole Action/druhe z vrchu Format ... a mas po datech. Vypada to ale, ze mas celkem huste rozes***piiip aparatek. :-(
Budmil
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 13, 2008 10:39
Zařízení: MDA Compact IV
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Budmil »

Este dotaz, pouzivam TT 7, kedze IGO 8 do Compacta nejde, tak ma zaujima ci sa tam da niekde nastavit aby to navigovalo na sirku a nie vysku.

Dakujem
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Tobi777 »

Jo jo..asi bude zničená. I když to nechápu. Ale stejně HD půjde na reklamačku kvůli "nefunkčnosti" reproduktoru a mikrofonu :roll: ...takže super :lol:
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Prislusenstvi

Příspěvek od Milan Pištělka »

to Budmil:
v TT7 se orientace obrazovky nenastavuje, nastavuje se pouze umístění informačního panelu vertikálně nebo horizontálně. Landscape se nastaví v systému - Settings/System/Screen.
iGO8 na Diamondovi i na Compactovi jede, ale není to legální.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od milos797 »

Neviete mi niekto poradiť kde by som kúpil fóliu na zadnú stranu HD-čka? Pozerám, že sa ta dolu dosť oškiera - keď ho mám na stole tak sa vlastne opiera o foťák a o dolnú časť, ktorá je síce tvrdá ale robia sa na nej škrabance. Chcel by som si to trochu ošetriť. Poradíte mi?
Ď
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Prislusenstvi

Příspěvek od Milan Pištělka »

to milos797:
jediné, co jsem viděl a co dostatečně chrání HDčko je toto u Sunnysoftu. Mají to v černé, modré a ledové barvě. Sám si to chci koupit pro používání HDčka při cykloturistice.
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Prislusenstvi

Příspěvek od hrosikjiri »

jj to silikonový pouzdro je fakt super:) koupil sem si ho hned ze zacatku a je výborný. navíc můžete HDcko položit i displayem dolů a nepoškrábe se. navíc neklouže v ruce a pokud máte na ruce nejakej kov (myslim prsteny nebo řetízky) tak ho prostě nepoškrábete... Nezbývá než říct DOPORUČUJU:)
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od milos797 »

A nieco menej designkiller? S tou gumou to je podla mna skarede. pripomina mi to tu staru vodotesnu nokiu.nieco normalnejsie?
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Prislusenstvi

Příspěvek od Kwazzy »

Objednal jsem si tuhle folii ... http://www.zagg.com/invisibleshield/htc ... hields.php Pekne to vypada, ale nalepeni na tenhle pos**nej mobil slo jak v lete na sanich a videa co ukazoje jak to jde pohodove nalepit jsou snad od lidi co se lepenim zechto sra**cek zivi! Po dvou tydnech cekani je folie v p*** za 2 minuty. Nas**at na folie, mel by ten povrch dislpaye vydrzet a kdyz ne tak ho budu reklamovat. Kaslu na folie s vyrobni cenou kuruny ale prodavanou za tri stovky!!! Dnes mam sto chuti to blby HDcko mrsknout o zed! Asi jsem si mel koupit nejaky poradny outdorovy mobil a ne tuhle citlivou kravu!
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů