Prislusenstvi

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Wolfenzi »

Jsem se bál to na ní dávat, doteď jsem na to lepil různý krabičky a nůžky a svíčky :)
Tak kvuli vám jsem to ale zkusil, nalepil jsem jí na skříň zevnitř, takže je na ni to HDčko vzhůru nohama a drží jenom spodní částí a foťákem. Pod to jsem radši dal mikinu kdyby to spadlo, ale zatim co píšu tenhle post tak to nevypadá že by to chtělo padat.
Zkusil jsem ho i ovládat a v pohodě, akorát teeter na tom nešel :D Když jsem ho pak chtěl sundat a schválně jsem ho držel za prostředek a ne za okraj, tak jsem musel docela silně stisknout, až jsem se o něj bál. A to držel jen za spodek a foťák ;) Kdybyste si to nastavili tak aby byl přichycenej celou plochou, tak ho neutrhnete :D

edit: Teď sem tam to HDčko pověsil za spodní hranu, za to ext usb a asi 5 vteřin to drželo, pak už to nemělo šanci :)

edit2: Teďka jsem ho pověsil za stranu (za tu na který nejsou tlačítka) a koukal jsem na south park. Zkusil jsem to 2x a vždycky mi to spadlo asi za 30sec, ale stejně působivý :tlem:

edit3: Když vyndám z HDčka simku(můžu za chodu nebo vypnout?) tak bude furt fungovat? Bych pak mohl vyfotit s druhym mobilem. :tlem:
raven_kix
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pát kvě 25, 2007 9:54
Zařízení: Nokia Lumia 930

Prislusenstvi

Příspěvek od raven_kix »

Jako držák do auta doporučuji výrobek od Celly originál pro iPhone. Moje HD v něm sedí jako by byl vyroben přímo pro něj:

http://www.patro.cz/objects/1074884589.html?

V balení je přísavka na sklo i držák do mřížky ventilátoru.

Řeším teď ale pouzdro. Našel jsem jedno (snad) perfektní na ebay.com, ale nemám s nákupen na ebay žádné zkušenosti. Co na něj říkáte? Dá se i dobře přizpůsobit podle svého přání a můžete si ho nechat i podepsat. Bral bych ho bez poutka na pásek v černé barvě.

http://cgi.ebay.com/D1-EASECASE-Custom- ... 1|294%3A50

Je tu někdo, kdo by o něj měl také zájem a má možnost ho na ebay koupit? Osobně bych vzal 2, takže o poštovné bychom se určitě nějak rozdělili.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od IkE Blaster »

Osobne bych ti spise doporucil PDair. A ta cena se mi zda celkem premrstena.

http://www.mobilefun.co.uk/product/18007.htm (jejich web ted nejak nejede, tak tady je jiny obchod)

Klip jde zlehka, o to zadny strach :)
dh
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 17, 2008 11:11

Prislusenstvi

Příspěvek od dh »

Zdravím,
potřeboval bych poradit, kde se dá koupit nějaký Bluetooth Headset pro HD-čko. Vím že u Sunnysoftu je HTC headset BH-M200 ale za hodně. Má někdo nějaký tip na jiný za "rozumnou" cenu...ale aby byl funkční :grin:
Díky
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

Prislusenstvi

Příspěvek od mirbx »

BT headset:
Používám s naprostou spokojeností Plantronics Voyager 520. Umí se připojit ke dvoum telefonům zároveň, perfektně sedí na uchu (pravém i levém), má kvalitní a dostatečně hlasitý zvuk. Výdrž také výborná, cena na netu příznivá.
http://prodejonline.cz/shop/288/detail/530112

držák do auta:
Doporučuji spíš provedení bez "husího krku", PPC se za jízdy po nerovnostech nebude tolik chvět. Mám (už několik let) držák Dicota Keeper a docela dobrý, ale příště bych dal přednost něčemu takovémuto:
http://www.mnshop.cz/zbozi-452-univerza ... ___pda.htm

pouzdro:
Koupil jsem si v kamenném obchodě pouzdro "Forcell" a jsem s ním velice spokojený. Má kvalitní kožené provedení a dobrou sponu a klips na opasek. Nemá na sobě napsané označení, ale řekl bych, že je to verze pro iPhone/Omnia:
http://www.partnertelekom.cz/cz-detail-118169.html
furo
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob pro 06, 2008 12:23
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od furo »

držiak do auta používam presne ten,čo postol mirbx, je perfektný.. predtým som mal Mio A701 a držiak s "husím krkom" a chvenie bolo naozaj chvíľami neúnosné, tento držiak je fakt super, drží perfektne, HDčko v ňom sedí presne (treba mať tie bočné posuvné výplne spustené úplne dole, inak stláčajú spodné tlačítko hlasitosti)

bluetooth headset používam Jabra BT2010: http://www.amazon.com/JABRA-BT2010-over ... B000YTTRXS a keďže nemám skúsenosti s inými, nemám možnosť porovnať.. ale som spokojný, v príslušenstve je klasická nabíjačka, autonabíjačka, cd s driverami, manuály, sluchátko sa dá nosiť buď samostatne alebo s tým držiakom na ucho, komu to ako vyhovuje.. farba je veľmi tmavá vínová, ledka bliká prvú minútu použitia na modro, synchronizácia s HDčkom bezproblémová, takže u mňa spokojnosť
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od milos797 »

ja som skúšal hľadať aj na slovenských eshopoch a našiel som akurát toto:
http://www.shark.sk/default.aspx?conten ... d_id;14524
nemáte niekto skúsenosť?
furo
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob pro 06, 2008 12:23
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od furo »

ja som ten svoj kupoval v Nay, majú tam na výber kopu rôznych univerzálnych držiakov.. tento sa mi páčil najviac, ale určite tam bolo na výber z ďalších cca 10 rôznych druhov.. otvoríš krabicu, vyskúšaš, ako tam telefón sedí a rozhodneš sa.. nie sú to výrobky,ktoré by držali za sklom,takže sa s tým môžeš hrať koľko len chceš ;)
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od milos797 »

V NAYKU mám zamestnanecké výhody (nie ja ako zamestnanec ale mám tam dobrého kamaráta). Tak sa tam skočím pozrieť. Možno niečo vezmem. Inak ako je to s autonavíjačkou? Môžem kúpiť univerzálnu s mini USB alebo musí byť tá HTC?
Dnes som si cez inzerát kúpil púzdro:
http://i.expansys.com/i/b/b156104.jpg

Našiel som inzerát naň od jedneho chalana a hneď som bol poň. JE celkom fajn, materiál sa mi páči, otváranie je cez suchy zips, ma dve fázy - teda odlepite suchy zips a zodvihnete kryt. Ma tam taky sikovny vyrez na vybratie pda. Je celkom fajny. Ja som ho kupil za skvelych 5 euro a 20 korun (mojich poslednych 20 korun :-) ) takze 170 Sk.
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od Silvretta »

Já jsem si koupila do auta tento krátký držák http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR ... -1661.html plus je k tomu ještě součástka přímo na tvar HDčka.
Po zkušenosti s husím krkem u Mia 701 a chvěním jsem chtěla co nejkratší. Navigaci mám TomTom a k tomu zapnutý gyrator aby to bylo vodorovně. I když je držák pevný, tak při nerovnostech to občas reagovalo a na chvíli otočilo displej. To jsem vyřešila tak, že je držák přicucnutý co nejníže a tím je v pevném kontaktu s palubní deskou a již se nic nepřevrací. Pouze pokud se projede ostřeji zatáčka a zapracuje odstředivá síla :)
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Prislusenstvi

Příspěvek od hafush »

To mirbx
To tvoje pouzdro FORCELL vypadá Super. Ještě dotaz. Je uvnitř dostatečně vypolstrované (měkké)? Případně můžeš poslat nějakou fotečku přímo tvého kousku s HD jak do něho pasuje. Díky
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

Prislusenstvi

Příspěvek od mirbx »

Ten materiál uvnitř vypadá podobně jako semiš. Nahrál jsem ukázkové video, ale je to asi moc z dálky. To co tam na závěr ukazuju prstem je výstup na sluchátka ;-). Jinak mě to pouzdro v kam. obchodě stálo 400,-, až potom na netu jsem ho našel levně :-(.
http://www.youtube.com/watch?v=11RQFBmd3Ic
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Prislusenstvi

Příspěvek od hafush »

Super. Přesně to jsem chtěl vědět. Protože některá levná pouzdra místo toho semiše mají jen kůži. Ten semiš je lepší, měkoučký. To video byl dobrý nápad,jen škoda tmavého pozadí (koberec). Ale to jen,aby té chvály nebylo moc. ;-) Jdu ho objednat. Máš s tím e-shopem (firmou) zkušenosti, jestli jim můžu zaplatit převodem dopředu?
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

Prislusenstvi

Příspěvek od mirbx »

zkušenosti s tím obchodem nemám
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Tobi777 »

Já jsem se chtěl zeptat jestli mám kartu zničenou. Protože když ji strčim do telefonu a smažu všechny data (ručně protože formát nejde jak přes telefon, tak přes PC) pořád se tam ukazujou zabraná data..Když připojim HD k PC a dám Disk, nejde se do tý složky s kartou ani podívat :roll: napíše to, že mám do jednotky P vložit disk :?: a dál se pak nic neděje.. jde sotva trochu kopírovat přes activesynch, ale to je trošičku k ničemu..tak jsem se chtěl zeptat, jestli je možný tu kartu nějak zamknout nebo odemknout? Nebo je opravdu zničená...? :!: díky

edit: napsal jsem to špatně.. když kartu strčím do HD a dám "Disk", chci spustit vyměnitelný disk Q, napíše mi to: Q není přístupný Žádost nebylo možné provést z důvodu chyby zařízení I/O.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Prislusenstvi

Příspěvek od hafush »

Z toho co jsi napsal v editu (chci spustit vyměnitelný disk Q, napíše mi to: Q není přístupný) vyplívá,že nejspíš bude opravdu špatná. Pokud se ti ten disk ukáže a na poklepání napíše vložte disk nebo disk není přístupný tak to vypadá na vadnou kartu.
Nejlepší by bylo,pokud by jsi kartu strčil do čtečky a pokusil se jí naformátovat,ale jestli ti to bude dělat to samé,tak reklamace.
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Tobi777 »

Ono to vypadá celý na reklamaci..protože už mi "nefunguje" 3,5 mm jack..ještě k tomu karta, která byla v balení :-D to ze mě budou mít radost :roll: Právě že naformátovat to nejde..naštěstí mám ještě dokupovanou kartu..takže ok..
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Prislusenstvi

Příspěvek od hafush »

Jakou jsi tam měl kartu? U těch prvních byl SanDisk class2,později Trascendent class6 ? Ale ono je to vlastně jedno,protože SanDisk je podle mě nejlepší a Trascendent je taky dobrá značka. Měl jsi holt smůlu.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Prislusenstvi

Příspěvek od elcrys »

Tobi777 píše:Já jsem se chtěl zeptat jestli mám kartu zničenou. Protože když ji strčim do telefonu a smažu všechny data (ručně protože formát nejde jak přes telefon, tak přes PC) pořád se tam ukazujou zabraná data..
Řekl bych, že zničená nebude. To už se mi taky 2x stalo (jednou se mi to stalo, když se vypnul mobil z důvodu slabé baterie, zrovna když se něco zapisovalo na kartu, podruhé, když jsem smazal film z karty a neuvolnilo se po něm místo). Mělo by stačit dát kartu do nějaké čtečky, na ploše otevřít poklepáním Tento počítač, kliknout pravým tlačítkem na jednotku s kartou a naformátovat. Přes mobil to v tomto případě většinou nejde.
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Tobi777 »

Tam jsem to právě napsal špatně..Když to dám do čtečky (do adaptéru a potom do čtečky v PC), napíše mi to vložte disk :roll:

Edit: To je ta karta co byla v balení...Takže by to měla Scan Disk class 2..ale nejsem si tim úplně jistej..
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů