HTC Touch HD - prekryti displaye

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
roti
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: pon pro 01, 2008 19:20
Zařízení: HTC HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od roti »

ja si koupil u sunnysoftu v Praze tu Brando na HD a vcera jsem ji zkousel lepit a uplna tragedie :( (1) folii jsem slepil, ale tu (2) ani za nic, proste ji nejde slepit a to uz jsem ji na dvou mistech natrhl! Takze kaslu na folii necham HD bez folie. Prece jenom je to spotrebni zbozi jako treba auto a to mi taky celej rok stoji pred barakem, takze zadna bavlnka.
A tu folii jim budu reklamovat, pac me to hodne nastvalo, ze to nejde sundat!
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Kwazzy »

roti:
Abys v tom nebyl sam ... i ja jsem s tou folii od Brando skoncil v kontaku ... !!! 3 stovky v pr**li! Kdyz uz priste budu kupovat folii, tak jedine takovou jaka byla u HD, nebo neco podobneho.
roti
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: pon pro 01, 2008 19:20
Zařízení: HTC HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od roti »

no prave, 230,- v prde** :( navic je tenka jako vlas a hned se roztahne nebo narve!! Takze Brando u me konci! Ted jsem zkusil pod vodou omyt tu origo a nalepit a super! Tak uvidim, kazopadne jak pojedu pres Prahu, tak jim tam tu folii pekne vylozim! Nemusi mit nahodou zbozi prodavane u nas ze zakona ceskej navod??
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od htcjirka »

ja si koupil u sunnysoftu v Praze tu Brando na HD a vcera jsem ji zkousel lepit a uplna tragedie :(
Je to zajiste rukami,folie Brando je to nejlepsi co nejen na Touch HD je.Pokladal jsem celkem 3 folie Brando a oproti originalu nadhera.
roti
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: pon pro 01, 2008 19:20
Zařízení: HTC HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od roti »

no ja normalne sundal (1) a dal na HD, porad tam byly male bublinky, ale (2) jsem nemohl sundat ani za milion! :(
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Proboha já se teďka děsim vánoc, až dostanu HDčko a budu muset lepit fólii. Nechtěl by někdo přijet na návštěvu a nalepit mi ji ? :tlem:

btw: Kolik lidí používá folii ? Tak 95% ?
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Tobi777 »

Úplně přesně..doufám že nebudu úplný dřevo a že tu fólii dokážu nalepit..aspoň za půl hodiny.. :grin: snad to nebude tak složitý jak se tu vykládá :oops:
roti
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: pon pro 01, 2008 19:20
Zařízení: HTC HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od roti »

no pokud mas ruce jako drevorubec, tak to raci o vanocich ani nerozbaluj, aby jsi nemel hned po vanocich, protoze to je jako nerv! :) jinak ja mam prstiky jako pianista a taky jsem to vcera malem rozerval jak jsem byl z toho nasranej!
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Tobi777 »

Jej..tak to doufám že na tom nebudu stejně! :-( Protože to opravdu musí bejt děs, jak se tady o tom píše..no nic..počkám dozejtra..a uvidim jak jsem na tom se šikovností :-D každopádně ještě jednou prošmejdim fórum abych přesně věděl jak na to :wink:
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

No tak to opravdu zalezi na konkretnim typu folie a na tom pokolikáté ji aplikuješ. Konkrétně novou UltraClear od Brando jsem nalepil během několika minut a tak prefektně, že pod ní není ani jedina bublinka nebo zrnko prachu. Kdežto Antireflexní Brando, kterou jsem používal předtim, jsem napoprvé lepil minimalně 20min a to ještě s bublinkami a napodruhé(cca po půl roce) jsem ji zas sundal, umyl , vyšistil display ale aplikoval zpátky nejmíň půl hodiny. Zkoušel jsem i 'mýdlovou' metodu, ale houby to pomohlo, akorat se mi vytvořily fleky po zaschnutí, pak jsem ji omýval jen čistou chladnou vodou, takže tuhle metodu nedoporučuju. Ale z vlastních zkušeností je pravdou, že musíte display velice důkladně vyčistit syntetickou utěrkou(na brýle a objektivy) aby tam nebyla mastnota a ani zrnko prachu nebo vlákno z nějakého obyč. hadru! Na různé mycí prostředky atd. se raději vykašlete, maximalně tak čistý líh se hodí na odmaštění(čistý!!!archivní slívovice z Moravy je sice fajn, ale k tomuhle učelu nepoužitelná :wink: ). Pak je také vhodné měnit folii v nějaké malé místnosti bez nábytku, kde je nejméně prachu a trochu vlhký vzduch(např. u mě se osvědčila koupelna), souhlasím ještě s nanášením folie na šířku(jinak budete mít co dělat abyste ji nenalepili nakřivo) a když není uplně přesně na míru, tak dbejte hlavně na to, aby nebyla mezera na pravé straně a v pravém horním rohu, protože pak bude stylus sklouzávat při scrollování nebo používání křížku.
A na závěr určitě kupujte jen a pouze kvalitní folie(třeba Brando nebo BoxWave), na Bayi se dají sice sehnat i laciné a třeba 10 kusů v balení, ale nejsme přece tak bohatí abychom kupovali levné věci, akorat byste si zadělali na spoustu prace a nervů.
Schobul
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob pro 13, 2008 21:36
Zařízení: N3310,SET610,N6300,HTC Touch HD (od 24.12.08)

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Schobul »

Mně se tedy ta originální fólie podařila nalepit vcelku rovně (shora dolů), ale je pravda, že je dost tlustá a často se musí tlačit na displej více než by bylo za jiných okolností potřeba. Nemáte někdo prosím náhodou na Touch HD "nainstalováno" Full body coverage od firmy Zagg? Mám to objednáno, ale bohužel to před svátkama nepřišlo, budu muset vydržet až do příštího týdne. Hlavně jak je to s ovládáním zařízení pod tím jejich Invisible Shield patentem ;-)
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Tak když tam budu lepit tu originální hned po rozbalení, tak to snad neplatí že bych musel nějak čistit display ne ? A proboha jakejch 20minut ? Jsem myslel že tak 1 minuta, akorát že děsivá minuta :tlem: Když to budete lepit 20min tak se tam spíš nachytá prach ne ?
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Shooter »

No HD je dodavanej prelepenej folii takze staci sloupnout jednu a nalepit druhou, cistit to nemusis. Kazdopadne kdyz to udelas, nic se nestane a navic na navlhcenej displej se ti to bude lip lepit a pude s tou folii trochu i hybat. Navlhceneje myslim opravdu jemne.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od htcjirka »

Displej vzdycky musis ocistit od prachu a necistot,jinak to bude videt.Brando i original folie jde polozit ( i nasucho) nadherne,otazka minuty,pokud nemas drevene ruce.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od spermosh »

ja ani displej nijak nenavlhcoval, proste jsem odlepil tu "vyrobni" folii, pretrel dispej dodavanym latkovym pouzdrem a nalepil dodavanou folii, tot vse, zalezitost par minut (a to nejsem nijak zvlast sikovnej) - pokud nemas teda ty "drevene" ruce
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Já už několik hodin zkoušim to HDčko, hry, aplikace, videa, dokonce se mi povedlo utratit omylem prachy za internet... a stále mám tu výrobní folii která je nahoře popsaná. Se bojim tý výměny :D
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od spermosh »

Wolfenzi > vymeny se zase tak neboj, uklid se nekam do klidneho, cisteho a bezprasneho prostredi a zvladnes to behem par chvil, ta dodava folie se celkem dobre lepi (diky sve "tlustce")
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Silvretta »

Mě v Sunnysoftu pán doporučil zakoupit nějakou spešl jinou fólii, že je více antireflexní než ta originální a hlavně je cca o 1mm menší z každé strany a tím se daleko líp lepí. Hned po vybalení HDčka jsem jako první tuto fólii přilepila. I když jsem vše dělala v čistém prostředí, tak se mi tam přecejen asi 2 smítka dostaly (tomu se člověk asi nevyhne), ale jsou vidět jen při zhaslém displeji, takže to ničemu nevadí. Hlavně na to neťapat rukama a používat hadřík na brýle.
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Já tam měl napoprvý bubliny, a teďka tam mám strašně bordelu a 2 velký chlupy :/ Snažim se tu najít ten hadřík na brejle, pak na to asi pujdu s tou vodou...

Někdo kdo s tim nemá problémy by si měl založit firmu na lepení folií a my ostatní by sme k němu chodili. Klidně bych dal 2 stovky jen za to nalepení, jen abych to měl z krku ... teďka jsem naštvanej, až mě napadlo tam folii nemít, ale to je asi blbej nápad :tlem:
Kdyžtak přijedu s flaškou na návštěvu třeba ke Shooterovi, a nechám si ji nalepit :tlem:
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od spermosh »

to neni spatnej napad (naklady nulove, nepotrebuju zadne zarizeni ani produkty - budu to delat doma), max. netove stranky (ale ty si udelam sam) a muzu kasirovat tak pado za kazde nalepeni, akorat nevim, jestli by ke me nekdo zajel, krome Wolfenziho :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů