HTC Touch HD - prekryti displaye

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Teď jsem to nechal na matce, protože na to nemám nervy a jestli to udělá špatně tak to aspoň můžu hodit na ni :D Teď čekám až se doma najde hadr na brýle... mimochodem nechápu jak tu někdo psal že HDčko otřel tim pouzdrem... to mi nepřipadá jako dobrý řešení, můžu dělat rovnou fuseklí ne ? :D A když všechno selže... do Prahy to mám 20 minut :D
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od spermosh »

to pouzdro jsem rikal ja, me to stacilo, pac to je latkove pouzdro, ciste, vytazene z krabice (nevim, co si s nim delal ty :-D
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

No já ho den používal (to HDčko jsem taky den používal v té ochrané popsané folii... tak jsem se bál výměny... a vidíte, měl jsem pravdu)
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Lemmy »

Tak jsm odpoledne nalepil - v koupelne jsem udelal trosku pary a po chvili tam vrazil s telefonem. Par smitek jsem ocistil take prilozenym pouzdrem a nalepil, slo to krasne, nikde ani bublina....no bohuzel dole to nesedi snad o tisicinu milimetru, takze nad tlacitky mam cca 1mmu kraje "bublinu" jak to dorazi o okraje dispeje. Jinak by byl vysledek super, ted premyslim jestli ji zitra sundat a ocistit a udelat pokus cislo dve, nebo uz to tak nechat a casem koupit jinou.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od spermosh »

to Lemmy > zkus postup opakovat jeste jednou, jen na tu cast folie (kde je bublina) - ja to tak udelal nekolikrat, kdyz jsem nasel smitko pod folii

EDIT: tak pokud ti opravdu mistami "precuhuje" trosku te folie, tak ji prelep znovu, ona toho vydrzi docela dost, ta dodavana (je "tvrda")
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od hafush »

Ale Lemmy píše že ta "bublina" není bublina,ale jen nadzvedlá folie tím,že mu to dole navyšlo a folie trochu "přečuhuje".
Takže by musel odlepit celou.
Jinak souhlasím s tím,že většina lidí by ráda dala 100,- za to,aby se s tím nemuseli patlat.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Starbuck »

Nechci do toho nějak moc rýpat, ale prostředky s obsahem alkoholu bych se na čištění (odmaštění) plastových povrchů bál použít. Alkohol je rozpouštědlo a jako takové narušuje strukturu plastů, co se na povrchu projevuje mléčným zabarvením. Na bílém plastu je to jedno, na průhledném je to horší a na černém .... Takže já jedině archivní slivovici na vycentrování ;-) a na displej vodu s jarem.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Lemmy »

Ano bublina to neni, je tam malinko nadzvedla folie jak se tam nevejde, i kdyz na prvni pohled vypada, ze sedi uplne presne. Asi to ale tak necham, myslim, ze pokud ji sloupnu a opatlam prsty, ze uz ji neumyju tak dobre a navic si nejsem jisty, zda bych ji lepe nalepil. I kdyz je pravda, ze je celkem tvrda, takze by to melo jit. Kdyz jsem lepil folii na Garmina oregon, tak to bylo horsi. Skoda, ze neni jeste jedna nahradni, pro pripad, ze bych to zkazil.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od hafush »

Já bych se na to být tebou zatím asi vyprdnul. Když se ti to časem začne odlupovat více,tak to můžeš kdykoli přelepit.
Někdy je lepší se spokojit s drobnou nedokonalostí,než to tak dlouho vylepšovat až to člověk úplně pose.e .
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Tak jsem dneska lepil znova, HDčko otřel hadrem na optiku, ale problém byl v tom že jsem nedostal ani pod vodou ten bordel nalepenej na folii pryč. Vypadá to že se s tim psokojim zatim a objednám si jinou folii, Brando je ta nejlepší že ano ?
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Shooter »

Jo Brando doporucuje hodne lidi, ikdyz nekde jsem cetl, ze u ni nemas moc pokusu na lepeni protoze je docela tenka a nevydrzi toho tolik.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od htcjirka »

Brando jde bezproblemu opakovane sundat,oplachnout a polozit znovu,pokud nemate drevene ruce.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

20minut se s tim opravdu strávit dá. Dneska sem zas lepil novou folii Brando a trvalo mi to 10 minut a to uz nelepim poprvy. Ono je to taky dost o štěstí, povedlo se mi ji tam nalepit dokonale při prvním pokusu, ale pak jsem si všiml malého chloupku pod folií(to víte, kdo má doma psa, tak to určitě znáte,chlupy jsou všude) , tak jsem ji zas odlepil, ale v tu chvíli už se mi na ní začal lepit prach a nedařilo se mi ho odstranit, tak sem musel umýt folii studenou vodou a zase aplikovat. Napodruhý tam zas vlítnul kus chlupu a to už jsem byl na nervy, zase výplach, vyčistit display a napotřetí už konečně sedla dokonale bez bublin a prachu.
Výhodou je, že když se neco takovyho stane, tak se da folie omýt a zas aplikovat. Takže se toho neboj Wolfenzi.
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Ta originální folie se moc omýt nedala... dost toho na ni zůstavalo. Já jak budu mít tu brando tak dávám veškerou snahu do prvního pokusu.
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od mountain »

Ať trošku změním téma - folii na Touch HD zřejmě všeci myslíte tuto. Ale dělá se HD i ta antireflexní (jak na Diamonda třeba)? Protože venku se to fakt leskne hodně a je na to blbě vidět jak posvítí slunko.
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

No ještě se ptej jestli se dělá, když v tom obchodu na kterej dáváš link, když napíšeš touch HD fólie, tak ti to najde tuhle a tu antireflexní ;-) Akorát mě zaráží že stojej stejně, neměla by být ta antireflesní dražší ? Nechybí ji něco ? :-)
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Rady »

Nevite nahodou nekdo, kde by se dala sehnat v CZ kryci folie Box wave clear touch anti-glare?
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Tak jsem se rozhodl default fólii vyměnit za brando.... bohužel se nepovedla nalepit během prvních 3 pokusů takže se an ní nachytalo strašně prachu a teď ten mobil vypadá vyloženě směšně... Opláchnutí vodou k ničemu neni, bordel an ni je nalepenej. Je nějakej způsob jak jí vyčistit (nějakym micim prostředkem ?) aniž by ztratila lepící schopnosti ? Protože to že "omyvatelná" je na prd, vodou vyčistit nejde.
I když jsem o tom nejdřív nechtěl ani slyšet, tak teď asi vstoupim do menšiny lidí bez fólie a co nejdřív znova vyhodim 3 stovky za fólii a budu doufat že se to znova neposere.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Shooter »

No tak do ty mensiny bych asi nevstupoval... kor z mobilem u kteryho je diplej jedina vec co ma :D .
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od ziminix »

Můžeš to vzít klidně i jarem, lepit to bude pořád.
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů