HTC Touch HD - výdrž

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...

Je výdrž dle vašich představ dostačující?

Ano
24
24%
Spíše ano
41
41%
Spíše ne
12
12%
Ne
17
17%
Nelze jednoznačně posoudit.
7
7%
 
Celkem hlasů: 101

htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od htcjirka »

Trochu me prijde toto neustale omylani vydrze zbytecne,kazdy pouziva pristroj jinak,podle toho se take ocekava vydrz.Pro ty co se vam zda vydrz mala a chcete reklamovat,si uvedomte ze baterie zivi velky displej,core procesor atd.Pri normalnim pouzivani(zase u kazdeho je prah normalniho pouzivani jinde) muze vydrzet HD az 3 dny.To je jeho absolutni maximum.Pokud pouzivate UMTS,GPS,Wifi nebo si s telefonem hodne hrajete muze vam take vydrzet pouhy den.Nic nenormalniho.Uvedomte si ze nepouzivate hloupou(mysleno telefon bez os) cernobilou nokii
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od hafush »

To .soul :
1. Je důležité dělat závěry o výdrži konkrétního kusu baterie až po pár nabíjecích cyklech.
2. Z tvého výčtu práce na HD je i celkem možné,že ti nějaká hra zůstane běžet na pozadí a tím žere baterii. (může to dělat i program,který běží na pozadí,ale v task manageru není vidět.
3. Co jsem sledoval diskuze o Diamondovi,PRO i HD ,tak výdrž se hodně řeší,ale nevím o tom ,že by někdo opravdu problém v baterii měl a uznali mu reklamaci. Vždy,když se dotyčný chystal do servisu,tak ještě zkusil HR a nechal zažízení bez dalších doinstalovávaných aplikací a vždy to pomohlo.
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od marabu »

Měl bych dotaz. Jak se Vám podaří zjistit nabití baterie v procentech, já vidím na displayi pouze baterii se čtyřmi články a v detailu jich je tušim 10, z čehož ale ani náhodou nepoznám, jestli je nabitá na 42 nebo 48%. Zkoušel jsem tento odkaz, ale ikona se mi nezměnila ani po SR. Poradí někdo jak toto z XDA zprovoznit?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mike-biker »

Podle mě jsou procentní údaje zcestné, stejně jako Cimrmanův příchod do Liptákova na podzim r. 1895 +- 200 let. :lol:
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od milos797 »

Ja len poviem, že pre mňa bola výdrž pred kúpou tiež dôležitá. Ale jednalo sa len o to, či mi vydrží jeden den. Ja neviem ako vy, ale ja každý deň spím, či už doma alebo na služobke, a už asi 100 rokov som nespal niekde, kde nieje elktrina... To je nejaký problém nabiť vždy cez noc? Ja to tak robím odjakživa a nikdy som nemal problém s tým, žeby sa mi mobil vybil...
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Shooter »

Stahni si Batti 2.4. Je to hodne dobrej program na zobrazeni stavu baterky, zobrazi se jako pruh nahore na displeji(pres celou sirku). Da se nastavit tloustka i delka pruhu takze si ho nastavis tak jak chces aby nezavazel a je to jeste podrobnejsi nez tech 10 carek baterky od HTC. Navic pokud si tapnes na ten pruh tak ti to vyhodi podrobnejsi informace, kde je i procentualni stav. Btw. pokud ti to prijde blby mit nahore pruh a kvuli tomu bys to nechtel, tak si to stejne stahni protoze jsem byl taky takovyho nazoru a po asi dnu pouzivani jsem si zvyknul. Navic se daji nastavit i zvuky pro urcity stavy baterky(low, critical, full, on AC...) a zmenit i barevne odliseni udalosti ve stavovem pruhu.
Přílohy
Batti24.zip
(58.17 KiB) Staženo 174 x
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mike-biker »

Batti mi zlobil, pokud jsem jel na navigaci, tak furt problikával. Kromě toho mám podezření, že způsoboval zamrzání. :twisted: Stejnou funkci, i když ne tak barevnou nabízí Spb PocketPlus, takže šel do riti. :smile:
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Shooter »

A ten Pocket plus taky jen prida stav baterky nebo je to neco vic? Podle nazvu bych rekl, ze to bude spis nejaky vetsi rozsireni.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mike-biker »

Samozřejmě, ten stav baterky je jen malý zlomek - projeví se nenápadnou šedou čárou nahoře a jinak má velký vliv na nastavení Today panelu. :!:
Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Tobi777 »

Používám pocket plus a je to docela slušný..graficky to neni sice nic moc, ale funkčně je dostačující..takže pro nenáročný uživatele(jako jsem já) bohatě stačí :tlem:
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od martintrestik »

mike-biker píše:Batti mi zlobil, pokud jsem jel na navigaci, tak furt problikával. Kromě toho mám podezření, že způsoboval zamrzání. :twisted: Stejnou funkci, i když ne tak barevnou nabízí Spb PocketPlus, takže šel do riti. :smile:
Kdyby sis v programu Batti nastavil aby se ti nezobrazoval vždy na vrchu tak ti nebude nikde blikat, aspoň mě při tomto nastavení nikdy nikde neblikal...
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Shooter »

Ja ten Batti taky pouzivam bez zaskrtnutyho "Always on top" a funguje perfektne.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mike-biker »

U mě způsoboval ještě zamrzání systému a časté tvrdé kousání. Takže šel away.. :evil:
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Milan Pištělka »

Hoši,
flashněte si ROMku Laurentius26 Touching HD V3 , a budete mít i ikonu baterie s procenty. Všechny dodatečně instalované prográmky na sledování baterie mi dělaly potíže.
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mirbx »

Výdrž Touch HD jsem považoval vždy za dobrou, ale s odstupem času musím říct, že je výborná. Shodou okolností jsem od posledního nabití nevolal, jen občas přečetl došlé zprávy a po třech dnech ukazuje 69% (podsvícení mám na automat).
Při normálním používání mi vydrží tři dny (jako asi každému).
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od MINICOOPER »

Já nevím, ale jsem asi něco extra, já se prostě na dva dny s HD nedostanu. Jsem velmi zklamanej vydrží HD. Mám ho měsíc a opravdu mi nevydrží, maximum byli dva dny a to možná o víkendu, v týdnu den a HD je K.O dneska jsem ho ráno sundal z nabíječky a ted mám 45% a to ještě není konec dne. Ráno bude mít 30% a s tím se prostě z baráku vyjet nedá :-(
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Lemmy »

Moje vydrz je den tak akorat od rana do vecera. Vcera vylez na geocache do Prahy , tipuju tak cca 20min telefonovani, par fotek, kousek videa, dost serfovani a prohlizeni google maps. Cestou domu 1,5hod MP3, tesne pred Plzni baterka K.O....
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od spermosh »

tak to vam nejspis neco zere energii v pozadi, nejaka aplikace bezi neustale bez vaseho pricineni - me baterka pri normalnim pouzivani vydrzi tak dva dny (par hovoru, mp3, surfovani, smsky...) - pri strizlivem pouzivani vydrzi baterka i tri dny a ma jeste energii (par procent)
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Yoda »

Souhlas. Já jsem na tom stejně cca 2 dny, ale mám ruční podsvícení - na tu automatiku to žralo jako blázen (cca 1 den).
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mirbx »

mirbx píše:Výdrž Touch HD jsem považoval vždy za dobrou, ale s odstupem času musím říct, že je výborná. Shodou okolností jsem od posledního nabití nevolal, jen občas přečetl došlé zprávy a po třech dnech ukazuje 69% (podsvícení mám na automat).
Při normálním používání mi vydrží tři dny (jako asi každému).
Dnes je to týden od posledního nabití a indikátor baterie ukazuje 37%. Není to krása? Deset dní by to asi dalo, ale už musím experiment ukončit a HD zase normálně používat.
Je vidět, že když se HD aktivně nepoužívá, tak vydrží opravdu hoodně dlouho. Za celý týden jsem si přečetl asi 20 SMS, měl jsem možná tři minutové telefonáty a asi dvacet minut jsem poslouchal MP3.
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů