HTC Touch HD - výdrž

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...

Je výdrž dle vašich představ dostačující?

Ano
24
24%
Spíše ano
41
41%
Spíše ne
12
12%
Ne
17
17%
Nelze jednoznačně posoudit.
7
7%
 
Celkem hlasů: 101

Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Kwazzy »

Tak to se ani moc nedivim, ze Ti to tak dlouho vydrzelo ... :lol: Tohle mam za sebou tak maximalne do obeda ...
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Lemmy »

Ja mam od rana od 6ti ted 60% par fotek, par hovoru, naka instalace programu a backup. Asi tak hodina a pul MP3.
Uživatelský avatar
Wakkoun
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř srp 27, 2008 23:33
Zařízení: Dell Venue Pro

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Wakkoun »

Zatim mam Hdcko tyden a mam ho porad na kabliku treba ted nej pisu prez active sync.vetsinou mam vypnuty nabijeni pri pripojeni na pc az zacne rvat baterka pri 10 % tak to zapnu.jinac si s tim zatim furt hraju a cvicim psan ve wordu dost casto.nejake mp3 a sem tam fotka sms a hovor nekdy zabrousim do malovani ale po chybce co jsem tu psal tam nejsem dlouho.je fakt ze 6230i me po 3letech mozna vydrzel dyl ale s cim semsi tam mohl hrat? tu si udelm krasne vse. a baterka celkem ujde,3dny to fakt neda ale jak rikam hraju si a na konci dne mam kolem 30%.nevim jestly kvuli tomu hd zavrhnout jelikoz ten display je mocnej.a neni problem to v dnesni dobe nekde domlatit.takze u me je zatim spokojenost,)
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Rady »

Wakkoune nevim kolik PDA jsi vlastnil, ale tve srovnani s N6230i je jako srovnavani os. auta a autobusu a fnukat ze tam vleze sice vic osob, ale k vuli spotrebe ......
Takze to srovnej s ostatnimi PDA zarizenimi a budes rad ze mas HD. Ja jich mel nekolik a byl jsem rad ze jsem vydrzel do vecera. Jinak minuly tyden pri beznem pouzivani (volani, sms, internet) mi HD nonstop vydrzelo 4 dny a pri pripojeni na nabijecku mela baterie jeste kolem 25% :)
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od peter63 »

mate zapnutu podporu 3G? Na Nokii som to vypinal kvoli uspore energie, na strankach htc ma vsak zaujal udaj ohladom vydrze baterky:
Talk time:
Up to 420 minutes for WCDMA
Up to 480 minutes for GSM

Standby time:
Up to 680 hours for WCDMA
Up to 440 hours for GSM

kratsia vydrz pri hovore s 3G je logicka, standby rezim ale fakt nechapem...preklep to nie je, touch pro2 to ma stejne
mate s tym niekto skusenosti?
kaktus7772
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 04, 2009 20:11
Zařízení: asus p535

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od kaktus7772 »

Společně s HDčkem jsem si na Sunnysoftu objednal i baterii o kapacitě 2700mAh se kterou přišel i zadní kryt, se kterým zařízení pěkně ztloustlo. Je to asi 5mm navíc a mohu Vás všechny ujistit, že výdrž s touto baterkou je impozantní. Zatím nemám kapacitu obou baterií "roztahanou" naplno, ale s "tlouštíkem" HDčko vydrží více než jednou tolik než originální akumulátor. :) :wink:
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od barberry.pha »

no ale uz to asi nebude tak nositelny v kapse s tou vetsi baterii .. mi pri normalnim pouzivani vydrzi tak dva .. prijde mi vydrze vetsi nez u TD2 kterou jsem mel predtim .. a mam zapnuty vypinani displeje pri hovoru coz asi taky docela pomaha .. jinak net, sms, telefonovani a dva dny ok .. jsem akorat spokojeny :)
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Kwazzy »

To ja chlapi mam mobil radeji permanentne dobijeny pres USB. mozna i proto je uz vydrz na dni maximalne. Taky mam denne ale spousty hovoru a prijem emailu, sem tam nejaky , chat. Samozrejme nejaky tej jeden, maximalne dva dily Simpsnu (kdy ja je uz konecne dokoukam!) a den je maximum. S mobilkem a mozsnotmi uprav jsem maximalne spokojen. :wink:
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od marecek65 »

to all: Mozes sa spytat

mam energy rom WM 6.5 a som s nou max. spokojny okrem vydrze baterie. Vydrzi Max 2 dni pri striedmom pouzivani. Hlavne browsovanie cez edge bateriu doslovne zere. Je normalne, ze po polhodine browsovania pomocou opery strati plne nabita nateria 20 az 25 %? To znamena, keby som browsval cca 2 hodiny, tak bateria je mrtva. Je to tak u vsetkych HD, alebo je to tou romkou? Pise tu kazdy ine skusenosti. Mam nainstalovany normalny bezny soft, nepouzivam touch flo, vsetko mam povypinane. ALe pri broswsovani doslovne vidimn ako sa znizuju percenta. Napiste Vase skusenosti.

Dik


Marecek
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od PITT »

No to je divný já mám origo room a po dvou hodinách přes edge se mi baterie ani nehne (když je plně nabitá) :wink:
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od marecek65 »

to PITT: To vazne? Skusal som origo ROM ale sem tam tuhne, tak som ju dal prec. Nems s nou ziadne problemy?
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od PITT »

No kecal bych kdybych tvrdil že mi prohlížeč občas nezamrzne ale není to tak hrozný že bych z toho šílel. :wink:
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od marecek65 »

to PITT: takze odporucas origo? S iym softom nemas problem? Kolko ti vydrzi v priemere bateria, ked HD pouzivas tak normalne?
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Bartyx »

marecek65 píše:to all: Mozes sa spytat

mam energy rom WM 6.5 a som s nou max. spokojny okrem vydrze baterie. Vydrzi Max 2 dni pri striedmom pouzivani. Hlavne browsovanie cez edge bateriu doslovne zere. Je normalne, ze po polhodine browsovania pomocou opery strati plne nabita nateria 20 az 25 %? To znamena, keby som browsval cca 2 hodiny, tak bateria je mrtva. Je to tak u vsetkych HD, alebo je to tou romkou? Pise tu kazdy ine skusenosti. Mam nainstalovany normalny bezny soft, nepouzivam touch flo, vsetko mam povypinane. ALe pri broswsovani doslovne vidimn ako sa znizuju percenta. Napiste Vase skusenosti.

Dik
Marecek
Zkus jiný radio. To podle všeho ovlivňuje výdrž baterie nejvíc. Přecejen když ti marně hledá pořád mobil signál, tak je to pro baterii největší zátěž. ROM by to ovlivnit neměla, pokud ti tam neběží na pozadí 20 aplikací co žerou baterky :-)
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od PITT »

marecek65 píše:to PITT: takze odporucas origo? S iym softom nemas problem? Kolko ti vydrzi v priemere bateria, ked HD pouzivas tak normalne?
Vydrží mi tak 2 dny a to ho používám víc než normálně :wink:
morris92
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 27, 2009 20:37
Zařízení: HTC Snap
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od morris92 »

mám HD asi 14 dní a výdrž mě neskutečně překvapila. Je sice pravda, že nejsem stále připojen k netu, ale i tak... Naučil jsem se šetřit co nejvíce a dostal jsem se až na 4 dny. To je rekord :) ... Na noc zapínám režim v letadle a mám ho zaplý i ve škole. Tam jsem většinou na wifi síti a občas BT, foťák a nějaké ty hry, poznámky atd. Ještě jsem neměl možnost pořádně ozkoušet GPS, ale myslím, že to bude tak na max. 4-5 hodin ... Můj druhý rekord byl 3 hodiny :) GSM, wifi, qip, opera :) ...
Průměr výdrže je tak 2-3 dny. Jsem spokojen. Předtím jsem měl X1 a na to že měla 1500mAh, tak vydržela méně.
Jo, a jas mám manuálně, večer a přes noc nastavuju minimum, ráno nastavuju o jeden dílek víc. Když pere slunko, dávám automat.
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od marecek65 »

2 morris92: A aku mas rom oficialnu alebo varenu? Ja neviem ci mam vadnu bateriu alebo co, ale vydrzim max. 2 dni aj to len tak tak. Browsujem cez EDGE cca 15 min., tak 1 hod. pocuvania mp3 a par telefonatov cca 20 min. Skusal som rozne rom, posledny krat oficialnu a tam to je este horsie. Cez noc nevypinam a davam pozor, aby mi bezal v pozadi iba potrebny soft. To je podla mna malo. HTC je stare tak 3 mesiace, normalne premyslam nad kupou novej baterie.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Bartyx »

2 dny je podle mě u zařízení takového typu naprosto normální. Já sem se třeba nauvyknul nabíjet každý večer, abych měl každý den telefon připraven na jakékoli situace a nemusel se bát, že se mi vybije. Vem si jakej to táhne display a pokud máš nastavený automatický zesvětlování podle senzoru, tak to je ještě horší.
morris92
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv srp 27, 2009 20:37
Zařízení: HTC Snap
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od morris92 »

taky myslím že 2 dny je normální výdrž. Pokud jde o ROM, tak mám ofic. výrobní. Jediné, na co si dávám pozor, jsou aplikace běžící na pozadí. Už víckrát se mi stalo, že jsem přes noc nechal běžet hudební přehrávač a ráno jsem se divil, kolik to sebralo šťávy, takže všechno co není momentálně potřebné vypínám.
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od marecek65 »

Display mam tiez nastaveny na manual tak na 40 %. OK, takze si musim na to zvyknut, ze je treba vzdy nabijat. Dik za postrehy
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google a 18 hostů