HTC Touch HD - výdrž

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...

Je výdrž dle vašich představ dostačující?

Ano
24
24%
Spíše ano
41
41%
Spíše ne
12
12%
Ne
17
17%
Nelze jednoznačně posoudit.
7
7%
 
Celkem hlasů: 101

mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mike-biker »

Kdo chce mít pocit, že pro kapacitu a výdrž baterky udělal maximum, tak prvních pár cyklů ano.. :wink:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od IkE Blaster »

U novych baterii je lepsi dobijet i treba 50% zaplnenou baterii, protoze to vzdy probehne jako jeden cyklus. A cim dele ten cyklus trva, tim vice se opotrebovava baterie. Takze rozhodne ne vybijet uplne do 0%
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Mira96 »

To Hafush: Díky za radu, co mi běží na pozadí si hlídám, shazuju i Active Sync, když není potřeba. Změnu ve výdrži k lepšímu jsem nepozoroval ani po vypnutí senzoru.
Miguelicek
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 26, 2008 20:11
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Miguelicek »

Tak mi po měsíci používání odešla baterka...na jedno nabití vydrží půl dne a to na telefon ani nešáhnu...takže reklamace okamžitě :roll:
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mirbx »

doporucuji provest jeste pred reklamaci hard reset (a odzkouset znovu), mozna ti to usetri dohadovani pri reklamaci a pripadne zbytecne poplatky.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od spermosh »

pokud mate slabou vydrz (den), je to na reklamaci rozhodne - me vydrzi dva a vice dnu (posilani sms, mailu, volani, EDGE, wifi a v pozadi porad bezi ActiveSync a Gyrator2)
pro kontrolu bezicich aplikaci doporucuji WkTask - kazda aplikace se zobrazuje u "startu"
eis
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte pro 02, 2008 13:49
Zařízení: Desire HD
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od eis »

Já při opravdu náročném užívání druhý den taky nedotáhnu. Myslim že jsem někde na hraně spokojenosti protože 2 dny by mě při velikém vytížení stačily. (Snad až ze mě bude uživatel a ne hračička :tlem: Trochu mě mrzí né uplně korektní zobrazování stavu baterie. Tak do 25% výdrže je ubytek z celkové kapacity konstatní ale při poslední 1/4 se baterka vybije strašně rychle!
Myslím že zabudovaný TM je dostačující, hold se budu muset smířit s tím že 24/7 na Skypu prostě nehrozí
;-)

Necituj poslední příspěvek. ziminix
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od spermosh »

ja nepouzivam (nedivam se nan) vestaveny stav baterie - pouzivam jine a ty se mi zdaji korektni (Spb mobile shell - asi koupim, pekna vecicka a resco today plug-in)
Miguelicek
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 26, 2008 20:11
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Miguelicek »

to mirbx: Opravdu mám zkusit Hard reset...?...Nejsem si jistý, jestli to nějak změní stav baterie...
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Kwazzy »

No HR bych radeji nedelal, jedine ze nemas nic nainstalovaneho a nebo v pripade ze to mas vsechno kvalitne zalohovane. Nemyslim ale zeby se HR neco vyresilo, ale jeste jsem tohle nikdy nezkousel tak netusim, jestli to pomuze, nebo nikoliv. Jen mi to prijde nelogicke aby to pomohlo.
Miguelicek
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 26, 2008 20:11
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Miguelicek »

No právě...takže HR dělat nebudu...odvezu to do Tábora, ať se na to podivaj...s pani sem mluvil a řikala, že musej baterii nejdřív změřit, což jim trvá 24 hodin a když bude něco v nepořádku, tak pak že neni problém s výměnou...
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Kwazzy »

Miguelicek: Jak jsem psal vyse ... zalohuj a klidne HR. Napis pak jak to dopadlo. :wink:
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od mirbx »

Miguelicek píše:to mirbx: Opravdu mám zkusit Hard reset...?...Nejsem si jistý, jestli to nějak změní stav baterie...
Stav baterie se pochopitelně nezmění, hard resetem se vyloučí možnost, že nízkou výdrž způsobuje SW proces (procesů běží daleko víc, než vidíme v task manageru).
U WM zařízení je HR před reklamací skoro samozřejmost (už jen kvůli osobním datům bych ho provedl).
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od spermosh »

jj, ten HR bych tez doporucoval, urcite bych ho tez provedl, kvuli osobnim datum
Miguelicek
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 26, 2008 20:11
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Miguelicek »

Už sem to vyřešil, telefon sem jenom vypnul...žádnej HR teda nakonec...asi běžela opravdu v pozadí nějaká aplikace(ale vážně netušim která). Dnes tak 3 hodiny wifi, 20 SMS a baterie na 3/4...takže vše v pořádku a omlouvám se za moji pitomost 8-) :wink:
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od hafush »

Jak už bylo napsáno výše,tak některé aplikace běží na pozadí a v Task manageru nejsou vidět.
Hlavně že se povedlo a že jsi nebyl v servisu za pitomce.
JardaBar
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 18, 2008 11:52
Zařízení: Xperia

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od JardaBar »

Jen zpět k tématu ...

akumulátor se zlepšil provozem (nabíjením/vybíjením) ... při vcelku velkém využívání HD vydržel 3 dny. To mi příde docela dobré. Samozřejmě bych rád, aby fungoval bez dobíjení třeba týden, ale ... :-)
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Kwazzy »

3 dny pri dost velkem vytizeni??? to bych chtel videt ... mas nejakou specialni baterii? Koupil si tu tlustejsi verzi se specielnim krytem? ja jsem se jeste nikdy nedostal ke 2 celym dnum bez nabijeni. a to ho mam dost casto na kabelu takze v podstate ho nabijim ... :???:
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od spermosh »

pri dost velkem vytizeni se tezko dostanes k tem dvema dnum, pri strednim vytizeni to vydrzi lehce pres dva dny, kdyz to vyuzivam velmi stridme (zadne GPS, zadne EDGE, zadna wifi, pouze MP3) dostanu se ke trem dnum v pohode
.soul
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon lis 24, 2008 21:15
Zařízení: Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od .soul »

Tak mam taky problemy s baterkou .. dneska v 12:30 jsem ji vytahl, podsviceni mam stabilne na 30 procent, wi-fi, BT vypnuty, 15 minut Age of Empires, 20 minut jinych her, par SMSek, jeden hovor, 2 e-maily a ted (17:30) mam baterku na 40 procentech .. :roll: treba se to zlepsi, jinak reklamace..
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů