HTC Touch HD - výdrž

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...

Je výdrž dle vašich představ dostačující?

Ano
24
24%
Spíše ano
41
41%
Spíše ne
12
12%
Ne
17
17%
Nelze jednoznačně posoudit.
7
7%
 
Celkem hlasů: 101

Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Milan Pištělka »

Já se taky spotřebou průběžně zabývám a dva dny je maximum při maximálním šetření, co se dá docílit. Už jsem si myslel, že je baterka už unavená a tak jsem koupil napřed CameronSino u SunnySoftu - nebrat, je horší než 9 měsíců používaná originální. Teď jedu na nové Mugen 1500mAh, ta je možná ještě lepší než originální, ale přes dva dny se také nedá dostat.
jarous.f
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát srp 14, 2009 21:19
Zařízení: HTC Touch HD, Samsug Galaxy tab

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od jarous.f »

Pokud používám HD na plno (prohlížení webu cca 1h denně, hraní v každé volné chvíli..) vydrží 1.5 dne. Ráno odpojit, druhy den večer připojit k nabíječce. Při pokusech o max. výdrž, tedy pouze telefonování cca 20-30 min. denně a nic víc (těžké vydržet) 4-5 dní. Stendartní baterka, od počátku dobře udržovaná, vždy vybitá do červena a zcela nabitá. Staří 3 měs.
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od marecek65 »

sú tu dosť rozdielne názory na výdrž batérie. Hovoríme o tých istých pda a baterkách?:-) Mne sa zdá, ze aj napriek velkemu displeju vydrží batéria málo. Včera večer som dobil do plna, dnes 2 hovory cca 10 min. spolu, zaslanie jednej SMS a hudba cca 15 min. Stav baterie je 76, takze vecer budem musiet zase nabit, aby som sa zajtra nebal, ze mi pda zdochne ked ho budem potrebovat.
Uživatelský avatar
krupica
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 24, 2008 18:24

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od krupica »

marabu píše:Měl bych dotaz. Jak se Vám podaří zjistit nabití baterie v procentech, já vidím na displayi pouze baterii se čtyřmi články a v detailu jich je tušim 10, z čehož ale ani náhodou nepoznám, jestli je nabitá na 42 nebo 48%. Zkoušel jsem tento odkaz, ale ikona se mi nezměnila ani po SR. Poradí někdo jak toto z XDA zprovoznit?
proHD2 je nový, optimalizovaný a ověřený BATTERY INDICATOR [1% increments]
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od dvzd »

A ten CAB pro HD2 funguje i na HáDéčku?
LordMirdas
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 08, 2008 8:43
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od LordMirdas »

Ja mam tedka tokovej problem ze mi HD nejde nabijet mam ho pres rok a poslednich par dni to zacalo blbnout tak ze se rychle behem dne vybije a pak kdyz ho dam na nabijecku tak dioda zhasne po vzdy 10ti sekundach a nenabiji se kdyz to neustale dokola zkousim vytahnout tam a zpet ze zastrcky tak se to pak nakonec nejak chytne a povede se mi telefon nabit ale vydrzi zase jen asi den je to baterka nebo neco s telefonem? Myslel jsem ze kdyby to bylo baterkou tak kdyz do nej pri vypnutem nebo zapnutem stavu strcim kabel tak ta dioda by mela porad sitit oranzove ne? Dik vsem za radu:)
ROM mam v podpisu..

EDIT: kdyz necham HD ve vypnutem stavu na nabijecce delsi dobu tak asi po 15ti minutach zacne dioda kazdou sekundu problikavat oran/zelene ... normal ?

dalsi EDIT: a tedka po tom problikavani kdyz jsem zmacknul power tak problikavani prestalo a zacala pouze svitit oranzova a asi se nabiji:) tak nevim takle to sviti asi 5 minut a pak zase zacne oranzovo/zelene problikavat tak se to opakuje a pri pokusu zapnout telefon se stejne obevi hlaska ze je vybitej a vypne se.
Taky by me zajimalo jstli se na to vztahuje zaruka /slysel jsem ze na baterku je jen 1 rok/ a jestli ma cenu kupovat baterku od sunysoftu za 500 a nebo jestli staci ta sama treba z mobilnaunt.cz za 3 stovky stejna kapacita.

EDIT: tedka jsem zjistil ze kdyz prilozim ret na plisek ktery drzi simkartu tak ten brni/pálí jako kdyz probiji je to normal ?:)
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Shooter »

No co se tyce rychleho vybijeni tak to ma vpodstate 2 moznosti. Bud jsi tu baterku vyridil spatnym zachazenim(coz mi neprijde moc pravdepodobny) a nebo tam mas nejakej program co vytezuje HDcko a zere baterku. Pokud jsi nezkousel obyc. restart tak zkus. Spis ale potom zkus odinstalovat co jsi posledni dobou nainstaloval, popr. obnov zalohu z doby kdy to jeste fungovalo. V nejhorsim hard reset.

Co nabijeni se tyce... zkusil bych jinej kabl. Protoze jak pises ze to vzdycky nejak nabijes, tak to musi bejt necim podobnyho razeni jako spatnej kablik nekde. (Nebo spatnej kontakt nekde v pristroji... to uz je horsi)

Problikavani diody oranz/zelena... pokud se nemylim tak jedna z tech barev indikuje stav(nabijeni/nizka hladina) baterie a druha barva nejakou zmeskanou udalost(hovor, SMS...) takze pokud problikavaji obe... neni to nahodou tak ze to signalizuje nabijeni a napr. prichozi SMS k tomu? :)

No pokud ten plisek je jen teplejsi mohlo by to bejt zpusobeny proste jen tim, ze se mobil normalne zahriva kdyz pracuje. Do jaky miry se to teplo dostane az k Simce to teda nevim. To ze by probijel mi prijde nejaky divny... moje znalosti elektriky nejsou uplne dokonale :)... ale aby to probijelo potreboval bys i druhej kontakt(kterej bys tim rtem propojil a tak by zkrz tvuj ret zacal prochazet proud) a prihratka na simku je jednotnej kousek kovu ne? Navic nevim jestli mobily pracuji s napetim ktery by bylo citit pri kontaktu s nim.

V kazdym pripade zkus to co sem radil na zacatku(krome toho hard resetu.. s tim si pockej az na vyjadreni jinych, zkusenejsich uzivatelu tady... zalezi to na tobe.. jakou "katastrofou" je pro tebe delat hard reset :) . A potom zkus i jinej kabel na nabijeni.
LordMirdas
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 08, 2008 8:43
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od LordMirdas »

No tohle mi dela i po hard reset takze programem na pozadi to nebude a kabel me nenapadl ale tim asi taky ne protoze mi to udela treba to za mi to ukaze ze baterka je nabita na 100% po nabiti pak sjede treba na 70% za 2hodiny tak dam soft reset a nenastartuje a ukazuje ze je vybitej a zhasne. No a kdyz do nej vrazim kabel tak dioda sviti oranzove 10sec. a zase zhasne a nejde s tim nic delat. ALE!!! kdyz v nem necham kabel a zmacknu vol down + power aby nabehla tricolora tak po jejim zobrazeni telefon vyresetuju cervenym cudlikem vzadu v pristroji a telefon pote normalne nabehne a ukazuje ze baterka je treba na 90% nabita proste nechapu. No kazdopadne jsem si objednal novou baterku ty 3 stovky objetuju abych tuhle verzi vyloucil a kdyz to bude delat i s novou baterii tak to budu muset locknout do puvodniho stavu a dat po druhe na reklamacku no :( dik za odpoved

Jinak poprve jsem to mel pred vanocema na reklamaci s tim ze mi nezaostroval fotak a baterie vydrzela par hodin takmi pristroj opravili napsali ze vymenili zakladni desku a naky jeste veci ale baterii nechali starou a normalne to fungovalo bez problemu tak nevim...jinak pristroj mibezne vydrzel tak 2 dny s mim pouzivanim v pohode
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Shooter »

Hmm.. popravde to co pises zni uplne hororove. To uz asi opravdu pomuze zkusit novou baterku nebo pak reklamcku :(. Kazdopadne hodne stesti preju. Pak napis co to bylo.
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Mira96 »

Já bych to odeslal na reklamačku hnedle, dokud je ještě záruka. No a když už to bylo jednou v tom úžasném servisu, kdoví co tam doprasili. Nemám s HTC servisem zrovna dobré zkušenosti.
LordMirdas
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 08, 2008 8:43
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od LordMirdas »

Tak baterka mi dneska prisla tak jsem zvedavej dal sem ji tam a je asi na 25% mam ji nechat tedka uplne vybit a pak teprve nabit na 100% nebo ji mam nabit hned? Nebo je to jedno :)
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od Shooter »

No pro jeden pokus je to urcite jedno :D... co dlouhodobeho uzivani timto zpusobem se tyce... u novejch baterek by to vadit nemelo.
/edit: novejch = modernich :)
LordMirdas
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 08, 2008 8:43
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od LordMirdas »

Ach jo tak baterkou to neni dela to to same proste to nejde nabit musim to dat na reklamacku k***a :twisted:

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv dub 22, 2010 11:00) --

Takze pristroj sem podruhe reklamoval opet vymena zakladni desky. Vydrzelo to 3 dny a opet telefon prestal jit nabije a nakonec jsem ho nezapnul jeste ze jsem ho neodemkl.
Takze je potreti na reklamaci a cekam. Zeptam se Vas pokud mi vrati penize do ceho jit HD2 ? :roll:
Uživatelský avatar
sanchezz
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 15, 2008 10:44
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od sanchezz »

LordMirdas
Mám podobný problém. HDéčko se nabíjí strašně dlouho a potom, když už se po několika hodinách nabije, tak se na druhou stranu strašně rychle vybije. Kupoval jsem si novou baterku, protože jsem myslel že je to tím, ale baterkou to neni. Dá se s tím něco dělat? Nějak opravit? Díky
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od peter63 »

AKu mas ROM? Nebezi ti nejaky proces? Co sila signalu? Chcelo by to viac informacii.
Uživatelský avatar
sanchezz
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 15, 2008 10:44
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - výdrž

Příspěvek od sanchezz »

Mám Energy ROM, po HR. Rychel se to vybíjelo i u jiný ROM. Plný signál. Zkusím tam ještě hodit nějakou original ROM a jinou verzi Radia (teď mám rádio 1.17).
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů