Stránka 1 z 1

problem - z niceho nic prestal volat

Napsal: stř črc 21, 2010 18:16
od Fugess
Zdravím, chci se poradit jestli už někdo z vás zažil, že vám omnie přestala z ničeho nic volat i příjmat hovory .. když mi někdo volá tak se ozve tón obsazený, když začnu volat tak se ukáže, že vytáčí než začne zvonit tak se hovor sám ukončí ... zkoušel jsem vypínat, zapínat i restartovat (kromě hard resetu)

Doporučily by jste někdo něco než to strčím do servisu ?

problem - z niceho nic prestal volat

Napsal: čtv črc 22, 2010 10:12
od Jiří Hrma
To je docela velký problém... ale než ho pošleš do servisu, tak zkus udělat Hard reset (zazálohuj si data). Není to sice moc "echt" rada, ale mohlo by to vyřešit tvůj problém. A pokud by se ty potíže s hovory objevovaly i po hard resetu, tak bych to poslal do servisu, ať si tam s tím poradí, ale myslím, že HR pomůže a bude to jen nějaká softwarová záležitost. Dej pak vědět, jak si dopadl.

problem - z niceho nic prestal volat

Napsal: čtv črc 22, 2010 11:11
od Fugess
včera jsem to ještě řešil, vyměňoval simky a zkoušel na jiných telefonech a ukázalo se, že to opravdu dělal mobil, ale jestli to jsou špatné kontakty nebo si sw dělá ze mě srandu to opravdu nevím. Pak to začalo zase volat tak jsem to nechal být a dneska to zas udělal jednou, pak to zase šlo, tak nevím - ta omnia je kupovaná nová přímo ze shopu a pád na beton z metrové výšky to už zažilo, ale to bylo pře půl rokem a po tu dobu stále fungovala, uvidím ještě co bude dělat, zatím se tváří že "funguje".