TMC na OMNII

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia
Odpovědět
Matrick
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát dub 03, 2009 15:48
Zařízení: OMNIA;MIOA501,A701;E-tenM700,iPAQrx3700
Bydliště: Bratislava- SK

TMC na OMNII

Příspěvek od Matrick »

Vie mi niekto prezradit, ci ma OMNIA integrovany RDS-TMC prijimac, alebo ci je treba pouzit nejaky externy. Nainstaloval som aj ten soft "OMNIA TMC", ale nemam pocit, ze by sa neco dialo. Mam iGo8, ale aj tam sa mi zda, ze sa nic nedeje a bezna navigacia mi pritom slape vyborne.
Mam este jednu otazku pre pripad, ze ten TMC integrovany ma. Je pri jeho pouziti nutne mat pripojene sluchtka, ako pri pocuvani radia???
Ocenim akukolvek odpoved, dakujem.
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: stř led 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

TMC na OMNII

Příspěvek od yaqwsx »

Taky jsem zkoušel. Sluchátka je nutno mít připojená (jako anténa), a v iGo je nutna nastavit přes konfigurační soubor - viz Modaco. Bohužel se mi stále nepdařilo TCM dostat do Route 66...
Matrick
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát dub 03, 2009 15:48
Zařízení: OMNIA;MIOA501,A701;E-tenM700,iPAQrx3700
Bydliště: Bratislava- SK

TMC na OMNII

Příspěvek od Matrick »

neviem, ci som ja sprosty, alebo je chyba inde, ale neviem s tym pohnut. Ten OmniaTMC mi stale vypisuje:
OpenDevice: FAILURE
Error:
The specified network resource or device is .......

dalej to neni vidiet, lebo s tym co PDA zobrazuje sa neda ani pohnut. A pri mojej anglictine mi ani nepomoze ten pribaleny navod v PDF.
......alebo..... nema niekto skusenosti s tym externym BT TMC "Navilock NL-322BTR" na OMNIIs iGo8?? Mozno je to rozumnejsie riesenie, kedze sa pri pouziti toho interneho neda zariadenie napajat. A ja uz som zistil, ako obdivuhodne rychlo je OMNIA schopna pri pouzivani navigacie vysrknut baterku......
...Dostal som sa dalej, teraz mi to zase stale tvrdi, ze "AdvFMRadio not found" som s toho programu OmniaTMC na nervy. Vazne mi nevie nikto poradit..... :cry:
....a v iGo8 v TMC Nastavenia mam len "zoradit udalosti podla" a "Zoznam udalosti" ziadne "Pristav", ani "nastavenia" ..... Ja to uz nechapem. Neexietuje nejaka specializovana poradna???????
Kankys
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob led 03, 2009 13:10
Zařízení: BlackBerry Z10

TMC na OMNII

Příspěvek od Kankys »

Já si ten návod přeložil tady http://translate.google.cz/# a pak sem to udělal podle návodu.A vše jde jak má.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů