Přehrávání videa

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia
Odpovědět
Invius
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte říj 07, 2008 20:37

Přehrávání videa

Příspěvek od Invius »

Zdar a sílu.
Chci si pustit video, ale k tomu potřebuju kodeky a přehrávač. Kodeky se mi podařilo nainstalovat, problém je ale v přehrávač. Jak mám nainstalovat divx přehrávač? resp. Mám stáhnutej divx instal soubor z toho vod.divx.com, jak mám na to ten voucher. Ale když dám instalovat, tak se mě to nezeptá, jestli to náhodou nechci do omnie a frkne mi to rovnou na komp. V políčku kam instalovat zařízení po zmáčknutí BROWSE ani nenajde omnii jako disk . Je to pitomost, ale chtěl bych se taky čas od času podívat na film a už nevím, jak dál. Na internetu jsem našel hafo možností, žádná však nevedla k úspěchu.

Díky borci
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Nevim, jak to ma Samsung resene, ale osobne bych se do tohoto vubec nepoustel a rovnou bych presel k TCPMP nebo Core Playeru ;)
Invius
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte říj 07, 2008 20:37

Příspěvek od Invius »

No jo, jenom že když nainstaluju core player, tak při spouštění mi napíše hlášku Nečekané selhání programu. Ze všech stránek jsem to stahoval asi 10x a pořád to samé. U TCPMP nebo tak nějak :P tam zase nenajdu install soubor, jenom samé soubory bez přípon

EDIT: tak mě ještě napadlo, nemělo by se video převést do jiného formátu, ve kterém by ho byl schopen přehrát i WM player?

//Používej tlačítko Upravit, tslany
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Mam vyzkouseny na Omnii CorePlayer 1.2.5 a zadny problem. Na TCPMP jsem se ani nedostal, nebyl duvod.

Prevadeni je zbytecne, pokud teda nemas gigantni rozliseni a exoticky kontejner/kodek
Invius
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte říj 07, 2008 20:37

Příspěvek od Invius »

Není náhodou někde freeware coreplayeru?
Nebo neví někdo, jak to je s tím voucherem na divx?


Tak jsem si stáhl nějaký Pocket divx encoder a když tím proženu film, tak to v omnii přehrává i obraz. Ale lepší by pro mě bylo nic nepřevádět...
jakarte
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 05, 2008 18:36

voucher

Příspěvek od jakarte »

Ja vubec nenasel stranku pro registraci.Muzes ji sem prosim dat?
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Příspěvek od Igoreso »

ja pouzivam na predelani i prahravani videa v Omnii program Smartmovie.
www.lonelycatgames.com
je sice placenej(23,98 €)-maji i demo,ale pouzival jsem ho uz na mobilu a nemuzu si ho vynachvalit. dela pekna videa,ale mala a lehko prehratelna i na mene vykonych strojich.
ted prehraji vsechno bez starosti
cary
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř čer 27, 2007 14:38

Příspěvek od cary »

a proč to video předěláváš, když OMNIE zvládá přehrávat div-x video bez nutnosti konverze na menší rozlišení??
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Haha :lol: Takto receno, to je proste Omnia neco jako perpetum mobile :lol: Co treba FullHD video? A vetsi? 3mpix videa? Zalapa po dechu

Dale, ma zvladat divx, ale trochu poupraveny konternej nebo primo format a Omnia nevi.

Dale, zjistovat u kazdeho souboru, jestli to je vazne DivX, to bychom to byli jeste dlouho.

Hlavne by mne zajimalo, jake video (rozlis, kontejner, kodek) ma Invius.
cary
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř čer 27, 2007 14:38

Příspěvek od cary »

no co se týče fullhd rozlišení, tak tohle opravdu opravdu omnie nezvládá, nicméně naprosá většina div-x fimů je v rozlišení podstatně menším..:)

mohl bys mi prosím tě trošku přiblížit, co znamená 3mpix video? nechci vypadat jako trouba, ale tento pojem slyším poprvé..
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

3mpix jsem seknul od oka, takze jak koukam, tak to nesedi :lol: Silne. 8mpix je presnejsi :lol. QuadHDTV, 2160p. "3840×2160 DCI Cinema 4k standard format"

http://en.wikipedia.org/wiki/2160p

Rekl jsem to ze srandy, samozrejme. Zacina na tom tocit par japoncu a francouzu pro imax a velkokina. I bezny dnesni PC ma co delat :)


Vetsina divx filmu je do 700x400, to ano, ale kdyz ma velky bitrate, tak i potom muze mit Omnia co delat. Navic jak rikam, staci trochu upravene kodovani a Omnia nevi, co s tim ma delat.
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Příspěvek od Igoreso »

cary píše:a proč to video předěláváš, když OMNIE zvládá přehrávat div-x video bez nutnosti konverze na menší rozlišení??
protoze takto upravene video generuje MNOHEM mensi zatez na CPU a mene cuca baterie :)
prevod trva u 20min serialu asi 2minuty :)
navic video je mensi a vejde se mi ho tam vice..
tak proto :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů