iPaq614c - Vypnuti displaye

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
RUFus
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 07, 2008 5:22

iPaq614c - Vypnuti displaye

Příspěvek od RUFus »

Zdravim,
Na starem PDAcku od Asusu jsem mel moznost pri poslouchani mp3 na ulici moznost vypnout dysplay a klavesnici pomoci jednoho tlacitka (Zamek Klavesnice) Na iPaqu me nejak tato moznost schazi. Sice mohu zamknout klavesnici nic mene display pri prehravani porad sviti. Mate nekdo nejakou radu?
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Stačí použít tlačítko zap/vyp vpravo dole na klávesnici, ovšem má to háček - mp3 se musí přehrávat v Windows Media Playeru, ostatní programy to bohužel uspí. I když podle mě WM Player na mp3 bohatě stačí, horší je to při navigování, kdy se takto přeruší program a např. záznam dráhy.
RUFus
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 07, 2008 5:22

Příspěvek od RUFus »

Dobra tedy se zeptam jako lajk.. neni mozne podivat se do registru, vyhledat program Windows Media Player a okopcit nastaveni vypnuti displaye a to same nastavit v registrech u programu Core Player??Tak aby jej vypnuti neuspavalo? Ja jen ze si na Media Player nemohu zvyknout.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Myslím, že o registrech to nebude a pokuď vím, nikomu se to uspávání ještě nepovedlo obejít.
palinger
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 21, 2008 12:37
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od palinger »

Takže snažil som sa o tomto probléme zistiť viac, aj ked iPAQA nevyužívam ako mp3 prehrávač (ono COWON D2 + senny PX100 je zvukovo predsa len niekde inde a radšej nepočúvam nič ako nejakú náhražku..).

Prekvapuje ma, že platený Coreplayer nemá si myslím takú elementárnu a užitočnú vec ako off+lock displeja namapovaný na zvolenú klávesu, našiel som free prehrávač MortPlayer, ktorý to dokáže, tak ak vám jeho ovládanie sadne viac ako u WMP, môžete ho skúsiť.

Potom je ešte taká krkolomná možnosť použiť Coreplayer spolu s nejakou utilitkou na off+lock displeja, napr. deltalock.

Informácie som čerpal z týchto stránok:
http://forum.brighthand.com/showthread.php?t=254194
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=282849
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Bohužel všechny tyto utility pro vypínání displeje nefungují na 614c korektně - všechno čeho dosáhnou je jen nastavení černého pozadí, přičemž podsvícení běží dál, takže to vyjde nastejno jako pouze uzamčený přístroj.
RUFus
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 07, 2008 5:22

Příspěvek od RUFus »

Tak i ja jsem testoval.. a povedla se me docela zvlastni vec... Kdyz mam zapnuty prehravac MP3 (CorePlayer) a vypnu telefon tak aplikace usne.. to jest normalka.. Kdyz zapnu domaci prehravac Windows Media Player a vypnu telefon.. aplikace dal bezi.. ale kdyz jej vypnu a posleze zapnu CorePlayer, dokud jej nevypnu bude se chovat stejne jako Media Player tudiz vypnu telefon a hle.. CorePlayer bezi dal.. Je to zatracene podivny.. ale funguje to.. :o)))
jakubsk
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 02, 2008 19:35
Zařízení: iPAQ 614c, iPAQ hx4700, Jornada 520, iPAQ 314
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakubsk »

Zdravím, já používám S2P player a po vypnutí iPAQu též hraje stále, pouze pak nefungují tlačitka na ovládání. Pokud nechám přehrávač usnout display, tak stále svítí podsvícení.
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

RUFus píše:Tak i ja jsem testoval.. a povedla se me docela zvlastni vec... Kdyz mam zapnuty prehravac MP3 (CorePlayer) a vypnu telefon tak aplikace usne.. to jest normalka.. Kdyz zapnu domaci prehravac Windows Media Player a vypnu telefon.. aplikace dal bezi.. ale kdyz jej vypnu a posleze zapnu CorePlayer, dokud jej nevypnu bude se chovat stejne jako Media Player tudiz vypnu telefon a hle.. CorePlayer bezi dal.. Je to zatracene podivny.. ale funguje to.. :o)))
To jsem nějak nepochopil..můžeš to napsat srozumitelněji?
RUFus
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 07, 2008 5:22

Příspěvek od RUFus »

No me samotnemu to hlava taky nebere.. Zkratka kdyz zapnu media player, otevru v nem seznam mp3jek co chci prehrat, spustim prehravani a vypnu zarizeni tak mp3 stále hraji i presto ze je vypnuty display a zamcene klávesy. Tak to ma i byt.
Jiné prehravace viz. CorePlayer pri prehravani a následném uzamceni a vypnuti displaye zkratka MDAcko usne nic nehraje a vsude tma :o))
No ale kdyz nejprve spustim Media Player otevru v nem ten seznam stop. Pak pustim CorePlayer v tu chvilku mam spusteny na pozadi i Media Player ktery ovsem vypnu a mam spusteny uz jen Core Player. No a v tento moment me Core Player funguje stejne jako Media Player vypnu a zamknu display a Core Player hraje dal.. Jako nevim jestli se v tom co sem ted napsal nekdo vyzna pac ja uz se ztratil zas :o)) To znamena ze Media Player neco zanecha v pameti co vyuzije nasledne Core Player. Po uplnem vypnuti Core Playeru a znovuzapnuti uz tato funkce nebude fungovat..
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

jak to ze vam to s Core playerem nefunguje ? Mi to jede a nemusim poustet zvlast neco jineho. Pustim Core tapnu po vypinacim a porad hraje dokonce i do Bt sluchatek a s nastavenim jsem si myslim ani moc nehral.

Napada mne jen jedno ze v tom musi mit prsty nejaky programek co pouzivam ale nevim co ? V pohode mi to jelo uz jak jsem ipaqa koupil. Standartne pouzivam SPB Pocket Plus a S2U2 to jsou prvni programy ktere jsem nahral hned po koupi nebo po HR nebo prehrani Romky spolecne jeste s Total commanderem, pak jsem nahral Core a vzdy jelo, nemusel jsem nikdy nic poustet navic, ipak je vzdy uspany klavesy nesviti vse je mrtve a ipaq hraje jak prez repro tak i do sluchatek

Mam tam dohrane i WM 6.1 a je to beze zmeny jede mi to porad stejne
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Schválně si zkus, až zase vypneš softwarově podsvícení zajít si s přístrojem někam do tmy a uvidíš, že stále běží podsvícení. Jestli nic neuvidíš ani v úplné tmě pak ti to asi opravdu funguje a nám ne :)
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

ee nesviti vcera vecer jsem to zkousel ve tme. A nic neslo videt. Jestli jste nekdo z Ov a okoli vpohode predvedu. Fakt nekecam je to vyple a hraje.

Jinak uz vim ktery program to dela je to S2U2 pouzivam ho od zacatku. Tak ze se neni cemu divit. Jinak kdyz S2U2 vypnu tak jsem u toho popisovaneho problemu taky.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

No vida, takže kromě WM Playeru přežije uspání i S2U2. Asi ho taky vyzkouším - možná by se pak dalo nějak vyřešit i vypínání displeje při navigaci.
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

Pockat tak ted jsem te nepochopil pri navigaci se ti displej vypina ? Nebo ho chces vypnout kdyz jedes treba dlouhou trasu stejnym smerem a tak navigovani nemusis videt ?

Protoze mi pri tomtom 6 se displej teda urcite nevypina.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Myslel jsem to tak, že např. při jízdě na kole nebo turistice zrovna nepotřebuji vědět kde přesně jsem takže mám vypnutý displej, ale zároveň chci aby se mi stále zaznamenávala dráha - což při vypnutém displeji nefunguje, protože to navigaci uspí.
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

Tak zkus ten S2U2 mozna ze to pomuze
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Dík moc, tak mi to konečně funguje tak, jak jsem to chtěl :). Při nastaveném S2U2, tak aby se sám spouštěl můžu opravdu vypnout displej a mp3 v TCPMP běží dál a co je hlavní, běží i OziExplorer, takže záznam dráhy se nepřeruší ani při vypnutém displeji. Vzhledem k tomu, že S2U2 nechci používat, hledal jsem, co zapříčiňuje, že to takto funguje. Přišel jsem na to, že na "vině" je proces iLock2.exe, který se spouští společně s s2u2.exe. S2U2 jsem odinstaloval a iLock2.exe si nechal a teď když potřebuji, aby vypnutí displeje neuspalo nějaký proces, tak si předtím spustím iLock2.exe.
RUFus
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 07, 2008 5:22

Příspěvek od RUFus »

Tak jsem to poresil nakonec i ja... diky za to ze jsme se dostali az jsem. Diky vsem za spolupraci..
FruFru
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned říj 05, 2008 20:46

Příspěvek od FruFru »

elcrys píše:S2U2 jsem odinstaloval a iLock2.exe si nechal a teď když potřebuji, aby vypnutí displeje neuspalo nějaký proces, tak si předtím spustím iLock2.exe.
nebylo by mozne ten soubor poskytnout? me jde presne o tom same, tak abych nemusel zbytecne isntalovat S2U2 :) Diky
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů