HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od pretender12 »

pro ty kdo se ptali jak to pak vyzera i Ipaqem. 2,19 cm je pak hrubka 1,72 je bez bez baterie. Jinak baterie celkem drzak pres noc ubudlo jenom 1 %. Nabijela se taky dlouho 40 az 100% cca 3hod.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

To je monstrum :-(, hruza, radeji zustanu pri tom co mam.
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

logo tam neni

Příspěvek od pretender12 »

jedno minus to ma logo tam neni a podle prodejce neni na zadnem krytu. je to chybka. co se tyce hmostosti tak tam moc rozdil neni. Ipaq se v pohode stale vleze do origo pouzdra. drzak v aute je tesne ale drzi. teoreticky bude mozne nabijet baterii i v kolebce co maji na sunnys..
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

a jeste jeden postreh

Příspěvek od pretender12 »

ipaq je sice vetsi ale lepe se drzi pri psani jednou rukou. obzvlast psani na hard klavesnici je lepsi protoze hore se prsty maji na cem zarazit. samozrejme je to subjektivni pohled.
vavca
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon bře 10, 2008 17:26
Kontaktovat uživatele:

Re: a jeste jeden postreh

Příspěvek od vavca »

extended baterii mám již měsíc, sice se z ipaq 614 stala cihla, ale opravdu se lépe drží a hlavně ta výdrž..min 5 dní provozu (bežný mobil bez navigace)... jsem spokojen, hlavne cena je temer stejná jako základní baterie.... :P
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

kolibku ze sunnysoftu mam a tohle se tam teda nevleze, se stavajici baterkou je to zarovnane na plastovym drzaku na zadi founu, takze nejspis ne.
japo
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 24, 2008 14:38
Bydliště: BA

Příspěvek od japo »

skoda ze aj s touto baterkou sa pri zapnutom GPS dostanem
ledva na 6 - 6.5 hodiny vydrze
:-(
takze daky celodenny outdoor nehrozi....
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

hold vic baterek - nebo potom hold nejakou outdoor navigaci - Garmini vydrzej docela dost
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Mamut »

Ahoj koukam ze na fotce je k tedy baterie vyrazne tlustsi nez ta normalka a je na ni tudiz vetsi zadni kryt. Dotaz: kdyz si tu baterku koupim vesti kryt je soucasti baleni? Diky
japo
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 24, 2008 14:38
Bydliště: BA

Příspěvek od japo »

samozrejme.
mcgeety
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 19, 2008 23:48

Příspěvek od mcgeety »

Mno přidal bych ještě jedno plus, a sice to že když vyzvání phone a máte ho položený na repráku tak slyšíte velký h... to samý při sledování filmů a poslouchání hudby.tímto krytem se určitě hlasitost zvýší :wink: já do něj rozhodně půjdu.nemluvě o vydrži.a že bude silnější o 6mm to mi neva už tak je to pádlo :tlem: .
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od Fstring »

zdravim,

moze mi niekto pomoct s extended battery? Odkial ste objednavali a aku znacku? Maju ju napr http://www.ipaqrepair.co.uk/ipaqpart2227.html
Je to ok? Najradsej by som bral z nejakeho overeneho zdroja..
Vopred vdaka.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř led 19, 2011 18:55) --


Nasiel som aj lacnejsie: http://www.batterybay.net/Extended-Batt ... q600hl.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Tu napriklad
http://www.repairhppda.com/select-your- ... rrency=USD" onclick="window.open(this.href);return false;

ponukaju originalne (cinske :) ), ale cena 40 USD + extra 20 USD kryt + shipping..

Co vy na to - ma vyznam kupovat original za trojnasobok ceny? Ma niekto skusenosti s tymi OEM (tiez cinskymi :) ), napr. ten Xell?
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od jkubovic »

No ja mam skusenost s lacnymi cinskymi a to vyslovene negativnu.
Kupil som si jednu minuly rok pred sviatkami a kapacity bola uboha - okolo 1300mAh namiesto 3200!!!
Skusal som ju nabijat niekolko uplnych nabijacich cyklov aj v PDA aj v externej nabijacke a nic nepomohlo :-(
Teno tyzden som ju poslal v ramci reklamacie naspat do e-shopu, slubili mi, ze obratom poslu druhu, tak uvidim, ci bude na tom lepsie.
Podla mojho nazoru je lepsia original bateria, ale ako viem, HP ich uz nejaky cas nevyraba, takze sa moze zase stat, ze Ti pride original bateria, sice nepouzita v original baleni, ale stara a tiez bude mat problemy s kapacitou. Neviem, co je v tomto pripade lepsie. :-(
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od Fstring »

Tak teraz si mi navrtal chrobaka, to ma nenapadlo, ze aj s originalom mozu byt problemy.

Napis potom, ako si dopadol s reklamaciou. Aku mala ta baterka znacku (ak vobec nejaku)? Zatial este budem zmykat tu moju starinu..
Btw., odkial si ju objednal, ak to nie je tajne? :)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od Pipa »

já měl origo od HP a max. spokojenost
kupoval jsem ji v TS Bohemia, ale je to už 1,5 roku, takže je otázka jestli tohle příslušenství bude ještě vůbec k mání
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od jkubovic »

Ahoj,
bola to tato bateria - http://www.aku-shop.sk/AKKUINFO/aku%20p ... 0.HP.18.13
Myslim, ze toto je asi najcastejsi typ neoriginalnej baterie, ci uz klasickej tenkej alebo rozsirenej. Mam taku aj tenku, celkom ujde, tiez nema sice plnu kapacitu 1600mAh ako uvadzaju, ale iba nejakych necelych 1400 mAh (to mi ukazuje sucasne viac programov), ale kedze sa original uz zohnat neda, musim byt spokojny s tym co je na trhu. Ale 1300mAh na rozsirenu je naozaj prilis malo. Urcite dam potom vediet, ako dopadla reklamacia.
Inac originalna tenka kym bola este funkcna mala krasnych 1570 mAh :-)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od Pipa »

tady jsem objevil odkaz na cz shop http://www.batteryupgrade.cz/shopBrowse ... d/46896156" onclick="window.open(this.href);return false;, tady ještě na ebay http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=extend ... pos=&gbr=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od Fstring »

jkubovic,

prosim Ta este, ake programy pouzivas na meranie kapacity. Chcem pomerat este tu staru. Dnes mi telefon vypol pri prichadzajucom hovore (raz zazvonil a skapal). Ked som ho nahodil, Homescreen ++ mi ukazal, ze ma 78% kapacity (?!?). To mi este doteraz nerobieval, asi sa uz ta baterka naozaj luci.. Inak Homescreen meria odber prudu (pri dobijani s plusovym znamienkom), ale na presne zmeranie kapacity tusim volbu nema. Alebo sa mylim a v skutocnosti udaj, ktory udava v mA je vlastne kapacita v mAh? Inak, vdaka vsetkym za doterajsie odpovede, ak vas este nieco napadne, piste..
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od Tomáš Kubec »

batteryupgrade.cz není cz shop:

Vaalserbergweg 55
5628 CB Eindhoven
-Nizozemsko-

V CZ ji koupíš zde.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

HP iPAQ 600 Extended Battery + Foto

Příspěvek od Pipa »

Tak to je slušná cena - teda pokud to opravdu funguje, moje origo HP stála něco kolem 1200Kč.
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů