Prehrievanie Ipaq 614

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
bluejay23
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 08, 2009 7:16
Zařízení: HP džiPaq 614c

Prehrievanie Ipaq 614

Příspěvek od bluejay23 »

Ja se chystam na odeslani do HP, akorat me se*e ten tyden bez telefonu.
Uz tam pojede podruhe, ale poprve co ho mam ja...pokud by to melo byt 4krat tak odstoupim od smlouvy a necham si vratit penize.
Inarus
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 19, 2008 20:31
Zařízení: Lumia 1320, Dell Inspiron 11 3147

Prehrievanie Ipaq 614

Příspěvek od Inarus »

Tak abych taky prispel, prvni 614c jsem reklamoval pro prakticky nefunkcni gps a jeste neustale prehrivani pri autonavigaci.Druha,slapala celkem pekne,ale jednou zacla zamrzavat pri wifi a pak po nejakem case se mi v aute pri autonavigaci prehrala a cela sla do kytek,nesla zapnout pri vlozene pametovce.Pred tydnem mi prisla nova z reklamace a hned pri prvni zkousce navigace se prehrala a prestala nabijet.I pri druhe a to sem ji mel schovanou ve stinu u rucky.Tak sem psal prodejci a budu ji posilat zpet a chci penize. Tohle me uz nebavi.Jeste zitra ji jednou zkusim,ale nevidim to dobre.Tahle co mi prisla je FB136AA#ABB. Nejsem si jisty,ale zda se mi,ze druha byla ta 992 a prvni ale zase tahle FB136AA#ABB.Protoze vim,ze ten kod nebyl stejny.Nevite ktera serie je novejsi?
pebro
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:43
Zařízení: MIO A701,Hp ipaq614c

Prehrievanie Ipaq 614

Příspěvek od pebro »

Zdravim vsetkych.Niekde som tu cital o nejakej zaplate,ktoru vydalo HP proti prehrievaniu.Mozem poprosit o nejaky link kde by som ju nasiel?Aj ked som ju hladal priamo na strankach HP,nenasiel som ju.Diky moc
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů