HP 614c malá hlasitost do BT sluchátka

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
ClonyXXL
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř črc 23, 2008 5:52

Příspěvek od ClonyXXL »

Jo jo. Někdo hold umí a někdo neumí. Tos mě teda fakt dostal. Natolik jsi mě zblbnul, že už jsem si ani nebyl jistý, jestli mi to sluchátko s nokií hrálo normálně. (čti vyzváněcí melodii nastavenou mnou).
A................BINGO !!!!
TEĎ UŽ JSEM SI ZASE FAKT JISTÝ - S NOKIÍ TO PROSTĚ HRAJE NORMÁLNĚ !!!

Takže? Kde je teda pes zakopán??? Já tvrdím že prostě v HPčku. Se všema Nokiema a Sony ericsonama, co jsem to zkusil, to prostě maká normálně. Jedině s HP 614c je to k hovnu. Tak že by to fakt bylo sluchátkem? Opravdu s tím telefon nemá nic společného???

... holt nekdo standart umi, a nekdo ne...
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

a neni takovy problem sehnat sluchatko ve kterem ti to bude hrat presne naopak :) ano, porad to je prevazne vec sluchatka, ne telefonu ;)
ClonyXXL
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř črc 23, 2008 5:52

Příspěvek od ClonyXXL »

No, to jsem rád, že to není problém. Mohl bys mi, prosím tě, poradit bluetooth sluchátko, které tak skutečně funguje a které
za 1. je hodně hlasité, abych ho musel spíše ztlumovat a ne na maximum (pracuji v mírně hlučnějším prostředí, takže mám všechny na max a ještě to není ono)
za 2. které teda doopravdy hraje to co má a ne co chce?
Předem mnohokrát děkuji!
zajmi
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pát úno 29, 2008 20:10

Příspěvek od zajmi »

Mam Jabra8040, tam to taky vyzvání interní ze sluchátka, ale pokud mě druhá strana pouze prozvoní, tak na konci se na chvilku ozve ve sluchátku orig. vyzvánění co mam v nastaveno v telefonu. Jinak sms se hlásí zvukem nastaveném v telefonu i v BT sluchátku.
ClonyXXL
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř črc 23, 2008 5:52

Příspěvek od ClonyXXL »

Poprosil bych lidi, co jim tedy na 614ce v BT sluchátku hraje doopravdy nastavený vyzváněcí tón z telefonu a kdybyste napsali, jaké máte sluchátko. Díky
ClonyXXL
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř črc 23, 2008 5:52

Příspěvek od ClonyXXL »

No vypadá to, že takoví lidi nejsou, co by jim to fungovalo. Hold, někdo umí, někdo ne.
War
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon zář 14, 2009 15:15
Zařízení: HP 614

Příspěvek od War »

mam dotaz. mam HP 514 a BT sluchátko Nokia jede v pohodě. sparoval jsem ho s HP 614 a je to HNUS ! nejde nic slyšet srří to. Jde to nějak vyřešit ?
Uživatelský avatar
CarlosWM
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát črc 16, 2010 22:19
Zařízení: HTC HD2 MANGO_ HD2O© v1.24

HP 614c malá hlasitost do BT sluchátka

Příspěvek od CarlosWM »

U mě jsou slyšet hodně nahlas
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů