WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Mám ji tam a potvrzuji píše to OS 5.2.19214(Build 19214.1.0.4) a Memory tam je 116.92 MB
Bohužel nefunguje Bluetooth přijímání souborů v 5.2.19212(build 19214.1.0.4) jsem to rozběhal. Pro zajímavost ji opět přidávám do seznamu na předchozí stranu. Podle mě je, ale lepší 5.2.19212(build 19214.1.0.4)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

nevim jak vam, ale kdyby se mě při 128MB RAM stratilo 7MB tak bych to moc neřešil, ale kdyby to bylo u 64MB RAM tak už by mě to štvalo
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

tak to se omlouvam, ale neveril jsem tomu:)
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

no slava.. :tlem: nemohl byste mu nekdo napsat,jestli by nemohl opravit i tuhle ROM? nechce se mi jit "dolu".. jak s verzi tak s pameti,zastavam heslo,ze kazdej bajt je dobrej a kdyz uz ta verze je...jen by ctelo fixnout ten bt.
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

Tak v brzke dobe bude dalsi verze WM6.1 ROM, a to OS 5.2.19214 (Build 19588.1.1.4), zatim nevim jake to prinese novinky, ale psali, ze v pristi ROM nejspis bude zvyseni hlasitosti...Tak se nechme prekvapit...
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

tak to jsem teda zvedavej,protoze kdyz dam ted hlasitost naplno treba u mp3ky,tak repracek uz chrapla...ale treba pri hlasitym odposlechu by to bylo good.
mitomito
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte čer 24, 2008 21:26

Příspěvek od mitomito »

murder píše: Teď jsem je porovnával podle velikosti a času vytvoření a tváří se identicky.
Tak pokud je tam napsaná jiná paměť tak se hluboce omlouvám.

A presne to ma pomylilo keď mi ukazovali obydva subory WM6 aj WM6.1 velkosť na chlp rovnaku 81 920 KB.

Tak už sa na mňa nehnevajte :grin: :tlem: :oops:
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tak už je OS 5.2.19214 (Build 19588.1.1.4) Ver 1.2
NA 1. STRANĚ TOHOHLE TÉMATU JE LINK NA STAŽENÍ
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tak zatím chodí příjem přes Bluetooth, Nový soft vindy asi znamená jiný vzhled windows (jiné kolečko při nabíhání programů, G,E vedle ikony signálu není ve čtverečku ale jen písmenko) přidána paměť a zvoní o dost hlasitěji.
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

Příspěvek od homi »

No supr,asi taky brzy vyzkousim. Zmrsil jsem instalaci Net Compact Framework,tak se mi HWreset hodi. Tedy jeste se zeptam,kam instalujete NetCFramework na kartu ci do PDA,zda se mi to dost velke?
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Ještě je o dost lepší Task Manager (ukazuje úplně vše co běží) A ukazuje i zátěž procesoru.
NetCFramework neinstaluju páč nevím na co je. Ale jelikož je to systémová záležitost tak bych ho hodil do PDA, když vyměníš kartu tak by se mohl zmršit. (můj názor, nechytejte mě za slovo)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tak jdu zpět na 5.2.19212 build 19214.1.0.4 , bohužel jsem ji přechválil, tváří se opravdu dobře, ale nechodí tam česká T9 od Loba (nejde na ni přepnout ani po úpravě registru) a ještě používám SMSDRFix na doručenky a tady to chodí zdvojeně přijde upravená a ještě originál systémová. Písnu rusům, že je problém jsou fakt šikovní a snaživý.

Jinak nevím jestli jste si všimli, ale po instalaci Opery vám přibude další aplikace AppToDate, slouží to k update prográmků a například mi to stáhlo novou verzi GoogleMaps a je v češtině.
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

V kazdom pripade si ji necham, protoze stejne moje karta 8GB jde na reklamaci, takze ani nic do telefonu neinstaluju...Tu chvilku to vydrzim nez vydaj novou
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

йо выпадя факт
Aha asi bych měl přepnout klávesnici :)
Jo fakt vypadá dobře, kdybych nepoužíval ty svoje prográmky, tak bych byl šťastně nevědomej, ale na tu T9 jsem se už opravdu naučil. Už jsem jim napsal, tak jsem zvědavej.
powerlifter
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 23, 2008 18:33
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od powerlifter »

Murder: A nechces jim treba napsat at tam integrujou czech xt9 :-)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Bohužel obávám se, že to pro ně není zajímavé. A protože to nedovedli ještě ani Češi do Asuse 750, tak se obávám, že to nebude zrovna jednoduché. Škoda...
Ono možná ani ty moje prográmky asi nepůjdou, jsou už starší a ta poslední verze WM 6.1 má nové jádro. Takže spíš bude potřeba přepsat programy, možná se pletu.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

musí se instalovat do paměti PDA
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tak bohužel Yevg001 mi vůbec nerozumí.
Nechal jsem to přeložit v PC Translatoru a výsledek je tragedie (vše podstatné mi to hodilo jako nesmysly) Přesně tak jsem teď nechal přeložit text do angličtiny a zpět a vzniklo úplně něco jiného.
Ach jo proč jsem se to ruštinu neučil líp. Alespoň že znám tu azbuku. :(
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

Tak uz ji tam mam taky..Ale musim rict,ze ten Task manager me zrovna nenadchnul,radsi bych ten predesly,sel by tam dostat?
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Čítam tu priaznivé správy, že je vyššia hlasitosť.

Myslím, že by bolo potrebné rusom napísať, nech tam integrujú nejaký nástroj na custom jazyk pre T9. Každý by si na správne miesto iba nahral súbor so slovnou zásobou a bolo by. Kľudne by to mohlo byť aj TXT, išlo by to ľahko editovať. Ja zatiaľ T9 nepoužívam, nenašiel som SK alternatívu.

Ešte by ma zaujímalo, či aj uá najnovšej ROM prestanú chodiť zvuky zo zadného reproduktora, keď sa pripojí (a potom aj odpojí) BT headset.

A ešte mi napadlo, nevedeli by upraviť aj zvonenie pri použití BT headsetu resp. handsfree v aute? Ako HS tak aj HF mi stále zvonia štandardne po svojom a ignorujú melódiu v telefóne. Pokiaľ mám ale zapnuté BTMusic a počúvam niečo cez BT HS, tak to zvoní správne. Takže by stačilo, keby sa skôr aktivoval prenos hlasu cez BT, nie až pri zodvihnutí hovoru.
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů