WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
zajmi
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pát úno 29, 2008 20:10

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od zajmi »

Nemáš náhodou nainstalovaný Today Calendar? Mě to dělá taky a myslím, že to je tím.
Uživatelský avatar
xjanosik
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř čer 04, 2008 13:09
Zařízení: Htc Diamond 2, Ipaq 614c,

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od xjanosik »

Nemám to naištalované, rozmýšlam ze ho dám HR a potom prestavím čas a skúsim na čisto. Možno to je BUG, ktorý nik nerieši, ale ja mám problém, že mi potom vypne displej ale ten ešte ostáva slabo podsvietený až do rána. :cry: :cry: a batéria -20% dole.
Niekedy áno a niekedy nie, neviem podľa čoho si to robí čo chce.
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Honza Bouma »

Teda..za tu dobu,co jsem 614ku neměl, se tady z toho stala pěkná džungle..Měl bych teda pár dotazů:
Jaká je poslední verze ROM 6.1?
Je už 6.1 ROM s integrovaným updatem Radio 0.89?
Je už česká ROM 6.1? Pamatuju si, že ji vyvýjel snad Z80
Je k dispozici český návod na zvětšení Pagepool?-je pravda,že se zvětšení pagepool tluče s updatem Radio 0.89?

Tyto otázky mi přijdou jako důležité, tak bych rád odpovědi na ně dal do prvního příspěvku,který mám právo upravovat.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od elcrys »

Vzhledem k tomu, že autor WM 6.1 ROMek z ruského fóra už iPAQ 600 dávno nemá, tak poslední jeho ROM jsou už dlouho verze 1.4 (rev 1.2) s Manillou a bez:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopi ... try1669634

Radio update 0.89 jde nainstalovat v podstatě na každou ROM, takže ho není třeba nikam integrovat.
Pokud vím, tak žádná plně fungující česká WM 6.1 ROM neexistuje.

Pro vyšší Pagepool stačí stáhnout tento skript:

http://rapidshare.com/files/167881457/p ... odixon.rar

rozbalit, nakopírovat soubor s ROM flash.dio do adresáře skriptů a spustit odpovídající skript (standardní velikost Pagepool u tovární ROM je 4MB, takže spuštěním ChangePagepool_8MB.cmd přibude dalších 4MB). V souboru LogFile.txt je také vypsána stará velikost Pagepool. Pagepool nemá žádný vliv na radio 0.89. Zatím jsem zkoušel změnit Pagepool u tovární a WM 6.1 ROM, u WM 6.5 nevím.
Miro7
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:54

Aktualne verzie WM 6.1

Příspěvek od Miro7 »

Ja mam ako poslednu instalaciu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=498673
WM6.1. 21042 Beta 0.2. - pagepool 12 MB. Je to z 28.3.2009
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Honza Bouma »

Přidáno do prvního příspěvku, kdyby něco chybělo nebo bylo špatně, dejte vědět
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Z80 »

sorry ceska 6.1 nebude (bude mozna jina 6.5 maybe) neco sem mel jenze byla nepouzitelna a vubec nemam cas se stim patlat, samotnyho me to stve...
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Honza Bouma »

A nepremluvili by sme Te? ;-) Proc/v cem byla nepouzitelna?
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Z80 »

mozna jestli M$ vyda lokalizovane 6.1 images pro emulator ,nepouzitelne ve smyslu ze ve finale mi mobil uz ani nenabotoval a musel bych asi zacit znovu pac uz nevim co sem tam zmenil kdyz jeste pouzitelny byl - proste zmatek :/ to spis sem nahodim nakou pouzitelnou 6.5 bez tech blbosti co tam ma keyx trebe s touchflo 2d nebotak
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Fstring »

elcrys,
rozbalit, nakopírovat soubor s ROM flash.dio do adresáře skriptů a spustit odpovídající skript (standardní velikost Pagepool u tovární ROM je 4MB, takže spuštěním ChangePagepool_8MB.cmd přibude dalších 4MB). V souboru LogFile.txt je také vypsána stará velikost Pagepool. Pagepool nemá žádný vliv na radio 0.89. Zatím jsem zkoušel změnit Pagepool u tovární a WM 6.1 ROM, u WM 6.5 nevím.
mozes trochu priblizit, co to spravi? Preflashuje to nanovo ROM-ku ? T.J. - pagepool sa da zvacsit len cez preflashovanie ROM? Sorry za lamersku otazku.
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od svenhassel »

Ahoj nesetkal jste se někdo stímhle problém co se týče doručenek a bublin při odeslání sms?? Je to v tomto vlákně.: viewtopic.php?f=71&t=12807&start=60 Prosím pěkně neví někdo co stím?
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od elcrys »

Fstring píše:mozes trochu priblizit, co to spravi? Preflashuje to nanovo ROM-ku ? T.J. - pagepool sa da zvacsit len cez preflashovanie ROM? Sorry za lamersku otazku.
Flash.dio je jakýsi obraz ROM z telefonu, takže se jeho úpravy musejí provádět v PC. Tím pádem se flashování nelze vyhnout, upravený obraz se musí dostat nějakým způsobem zpět. Jinak větší pagepool zrychlí odezvy systému na úkor dostupné RAM.
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Ganimed »

Ahoj ja jsem si nahodil tuto Rom

Obrázek

http://www.mediafire.com/download.php?zytznnld3q5

Je od uzivatele sergiorus je to sice hezka romka ale ipaqa mam hlavne kvuli klavesnici a ta mi nejak u teto rom pise jen pismena protoze je zjevne delana jen na dotykac, Tak ze asi zkusim nejakou jinou
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Fstring »

tak ako to mam teraz spravit,

mam novy iPaq, ROM version: MP-1.01.04, Bootloader version: MP-1.01.05, Product ID: FA992AT#ABB
Zatial tam mam len nastaveny datum a cas a osobne udaje. Chcem tam dat to nove radio (0.89) a samozrejme vacsi pagepool (zatial neviem o kolko).
Odkial mam zobrat "flash.dio"? Mam nejaku original romku stiahnutu z netu, ale ta je starsieho data - nevrati mi napr. bootloader, alebo samotnu verziu rom na starsiu versiu? Ako teda ziskam najaktualnejsie flash.dio, ale take, aby mi po flashi zostala tovarenska romka?
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Mamut »

Ses nejak zmatenej :-) Je to tak ze HP vydalo ofiko updaty - ty si tam nahraj http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... nvOID=4014
Pak si muzes vybrat NEOFICIALNI ROM na WM 6.1 nebo 6.5 - ja pouivam 6.5 a jsem spokojeny. Puvodni ROM s WM 6.0 sezenes na 1. strane tohodle topicu, 6.1 taky, WM 6.5 tady ma samostatny topic.
Navod je na prvni strane taky a o updaty neprijdes neboj. Pagepool se meni v PC, program je v jinem topicu
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od elcrys »

Fstring píše:Odkial mam zobrat "flash.dio"? Mam nejaku original romku stiahnutu z netu, ale ta je starsieho data - nevrati mi napr. bootloader, alebo samotnu verziu rom na starsiu versiu? Ako teda ziskam najaktualnejsie flash.dio, ale take, aby mi po flashi zostala tovarenska romka?
Stačí stáhnout jedinou dostupnou ROM z HP webu (odkaz výše) a předělat ji na flash.dio pomocí návodu zde - http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 327#p83002

Pak už jen stačí změnit hodnotu Pagepool a po flashi nahrát update na radio 0.89.
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Fstring »

ok,

tak teraz uz len - kolko tej pagepool? Ma vyznam davat viac ako 8 MB (myslim to tak, ze vysledna bude 8 MB), ked doteraz to chodilo na 4 MB?
A este - v com upravujete to flash.nbf? Nemam skusenosti z HEX editormi, neviem ci to neposaham, ked budem vymazavat tych 3432 bytov :)
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů