WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

2lifter: o te romce vim uz par dnu ale ne ;)

Kód: Vybrat vše

it HAS chines progs on it and is a mixture of the newest Samsung I908 WM 6.1 ported for the ipaq 61x in english with chinese parts in it.....not so usefull yet.
prozatim pouzivam svoji...
powerlifter
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 23, 2008 18:33
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od powerlifter »

Ted jsem si chtel sam odpovedet. Pokud nechcete mit v ipaqu rozsypany caj tak to neflashujte :-).
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

kissman píše:neni to buuug :lol: skoda ze ted opravdu nechci flashovat fungujici foun zpatky na wm6 abych ti to dokazal :lol:
kissmane chválím, že si začal na fóru radit k věci a ne jen odkazovat na google.
A ještě malé vysvětlení uvedeného :grin: :

Yevg001 píše:

Datum · 07.09.08 20:03:40 1


Status: Offline
Užitečný
*****
QMS (Čat)
Skupina: Přátelé 4PDA
Soobščenij: 284
Registrace: 12.10.05
Reputace: není

Profil

KSČ : HP 614

Netzmark , jednoduše defekt tématu.... zapomínám vyměním za normální....
Prozatím novou prošitím nebude. můj přístroj ještě ne přišel ze servisu....


--------------------
iPAQ 614C, Asus P750, iPAQ 211 WM6.0, iPAQ 4700 WM6.1 (pdaviet),

:salute:
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

Yevg001 píše:Netzmark , jednoduše defekt tématu....
rikal jsem, ze to neni bug ;) ale blbe spatne tema... 8-)
xjonasx
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 10, 2008 13:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xjonasx »

ahoj, asi to sem nepatri..nicmene se chci zeptat na vase zkusenosti s IPAQ 614c...mam o nej zajem, ale chtel bych vedet njake realne zkusenoisti...v recenzich je jednou chvalenej a v druhe ho zase posilaji total ke dnu...dikec moc..Jinak vymenim za THC Kaiser :)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Já jsem spokojený, je pravda že se "trošku" hřeje baterka při navigaci s iGO8 a občas se vypne, ale já jsem přesto spokojený. Nejlepší, nebo vlastně já to tak dělám je přečíst všechny možné diskuze a udělat si názor sám, podle množství problémů co se řeší. Na takovouhle otázku se většinou rozjede flame HTC versus HP příznivci, ale výsledek ti nic moc neřekne... přečti si o problémech, pujč si ho v prodejně a "ošmatej" si práci s ním, jak se drží a pod.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

sam sobe se divim... ale souhlasim s murderem :lol: ipaq vyhovuje, proto sem si ho poridil :) kdyby byl jeste v krasnem, hlinikovem (lapovanem) krytu, byl by to pro me ten nejlepsi stroj :) mno a kdyz se podivas do htc threadu tak ti tam povi neco podobneho o htc :)
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

Příspěvek od homi »

Zalezi,co od PDA ocekavas,parametricky je ok, v porovnani cena/vykon asi nejvyhodnejsi. Ergonometricky mi tezce nevyhovuje,rad se ho zbavim,cekam az se objevi neco lepsiho.
sosmen
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 11, 2008 12:38

Problem s Wallpaperem

Příspěvek od sosmen »

Ahoj, mam problem s v nastaveni Today.
Pokud si vyberu vlastni obrazek jako pozadi, tak je extreme svetly a to sem zkousel spousty typu souboru, pritom prohlizec v mobilu je zobrazuje korektne.

Poradte nekdo jestli je to chybou posledniho buildu WM6.1_20270by_YEVG001.rar

Dekuji
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

@sosmen: ne, chyba ROM to urcite neni. Jdi do Start > Programs > Pictures & Video, vyber si obrazek, co chces na pozadi, Menu > Set as today background a nastav Transparency level.
sosmen
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 11, 2008 12:38

wallpaper

Příspěvek od sosmen »

Jupii uz to pozadi funguje. Ale to me vysvetlete proc v nastaveni Today neni u volby vybrani obrazku take zmena urovne Alfa kanalu (Transparence).

Mam 2 otazky :

1) Nedalo by se do nove ROM doplnit tohle nastavovatko do nastaveni pozadi v menu Settings>Today

2) Jake nastroje se pouzivaji pro editaci ROM, je to ciste prace s binarnim souborem nebo na to jsou nejake prijatelnejsi nastroje
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Tak jsem po měsíčním používání ROMky v 1.4 od Yevg001 zjistil, že nefunguje funkce automatického posouvání při pohybu a držení určitého směru u SmartTouche. Celou dobu jsem tomu nevěnoval pozornost, až teď jsem si uvědomil, že u origo ROMky tato funkce fungovala normálně. Takže to vypadá na další bug. Kdyžtak se ozvěte, kdybych se mýlil a vám to u této ROMky funguje.
brendon_PK
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát bře 07, 2008 9:24

Příspěvek od brendon_PK »

Ahojte. Chcem urobit reset blbnu mi veci a hned naistalujem novsi windows. Ale chcel by si zachovat par detajlov. Ako je cas hovorov, kontakty, organizer a pripadne nejake drobnosti. Ale neviem kde to nasjt. Poradite?
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

Kolečko

Příspěvek od miroslav.turek »

To opakování posouvání ovládacím kolečkem mi nikdy nefungovalo, ani s původní ROM a mám dojem že Jsem na to téma někde něco četl, že to vůbec nefunguje...
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

Tak jsem nainstalil podledni romku z XDA a vypada to ze je pekelne rychla (alespon mi prijde). Az na to ze le tam maj pridany nejaky svahilstiny a chybi Google Maps. Jinak zatim dalsi poznatky nemam - budu zkouset a pripadny bugy napisu.
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

2Pipa : mohl bys si sem na ni dat link? Pls
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

@elcrys: No jo, mas pravdu, nejde... A driv slo :-(
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425536

zatím testuju - rychlost je dobrá, už nějaké malé "ale" mám, zatím jsem neměl pořádně čas prověřit
bckp
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob črc 26, 2008 13:01

Příspěvek od bckp »

Tak malé ALE je pro mě, že nefunguje standartní klávesnice při psaní SMS ... myslím že to je poměrně velká chyba, rychlost téhle rom je opravdu neskutečná, a strašně se mi líbí nápad s baterkou, která ukazuje procenta místo 3 dílků... Bohužel není to kompletně english rom, a taky problém jenž jsem popsal výše ji víceméně degradují na nepoužitelnou, tohle opravit, tak tu máme super romku!!
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

jj, zatim si ji necham a pockam az yevg ukuchti novou romku na s poslednim OS, myslim ze mozna to je ten dusledek zrychleni

taky mi nejak blbe funguje pocket control, v plose v pohode a butons ignoruje, jako by na ne clovek vubec neklikal
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů