WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
djaara
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob kvě 03, 2008 9:53

Příspěvek od djaara »

No jo, kdyz ty predtoceny jsou hnusny a sehnat slusne vypadajici tema je taky prace na vic jak par minut :-D.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

tak nebud linej a koukej hledat... ja pouzivam puvodni a zatim sem lepsi tema nevidel... konec offtopic, porad si nam nerekl co se ti nezda na te rom? Co ti tak zabranuje v praci s pda?
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Mě taky "nějak nesedla" používám tu WM6.1_19214_19588 (ta s jiným jádrem jak je i změněna "wait" ikona) A je to hlavně to pozadí, originál HP mi sedí nejvíc.
djaara
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob kvě 03, 2008 9:53

Příspěvek od djaara »

Tak jsem našel rozumně vypadající téma jako náhradu za originální HP téma: Mac Style 2 Theme.

Jinak jsem do telefonu doinstaloval všechny aplikace které používám a vypadá to už ok. Jen IE nějak nezvládá diakritiku.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tak jsem teď koukal na 4pda.ru a Yevg má ipaq v servisu tak doufám, že ho neodpálil blbou rom.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

2djaara: 80% mozku cloveka tvori kapalina. U nekterych bohuzel brzdova... jakym zpusobem ta tapeta ovlivnuje funkci ipaqu? Tot neni diskuze o tematkach :lol: ta se nachazi tady
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tapeta samotná nijak, jen se mi zdá, že když tam má jinej rozměr tapety tak to asi moc vychytaná ROM nebude :) prostě je tam chyba a tím to hasne.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

zkousel sis vytahnout ten obrazek :lol: velikost je korektni...
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

Sice si nejsem jisty,protoze to nemuzu overit,ale v tematu ROM 1.01.04 pro HP 614c se pise,ze po nahrani WM 6.1 ROM se novy FW 0.88 premaze na starsi verzi. Nechtelo by napsat autorovi 6.1 ROM, jestli by nemohl ukuchtit ROM na zakladu 1.01.04?
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

No funkční WM 6,1 ROM pocházejí od Yevga a ten svůj telefon poslal do servisu a ještě jsem pochopil, že snad do států. Takže nemůže cokoliv tvořit, protože nemá jak testovat. :(

kissman: nezkusil, no a pokud je velikost korektní a zobrazí se dole menší, tak o to větší bug to je než kdyby tam byl jen obrázek 240x240. Ne?
djaara
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob kvě 03, 2008 9:53

Příspěvek od djaara »

Honza Bouma píše:…po nahrani WM 6.1 ROM se novy FW 0.88 premaze na starsi verzi…
FW zůstane ve verzi 0.88, ale ROM version se změní z 1.01.04 na 1.00.03
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

to si ze me delas srandu nebo to fakt nechapes? Ten obrazek je zobrazeny naprosto spravne, ma spravnou velikost atd.... proste ten bilej pruh tam je namalovanej na tom obrazku, treba to tak autor chtel aby byla spodni lista prehledna, kdo vi, kazdopadne to neni bug :lol: jen nedomalovanej obrazek :lol:

Obrázek
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tak přiznám se bez mučení původně jsem nepochopil. Dobře tak ořezaný obrázek bug není. Ale stejně si nechám WM6.1_19214_19588 nějak mi prostě sedí, nevytuhla ani jednou a restarty nedělám pouze občas sestřelím rozjeté aplikace.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Kissman: tak bohužel musím tě zklamat, ale je to bug. Vzal jsem všechny soubory s tímto pozadím z originál ROM a nacpal jsem je do poslední ROM a zobrazuje se stejně to blbě. Oni jsou s tím rámečkem i v tom originále. jenže v těch ROM co to funguje korektně to umí obrázek zobrazit tak jak se má, bohužel pak YEVG něco změnil a už to nejde, ale není to obrázkem.
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

Zkušenosti

Příspěvek od miroslav.turek »

Podlehl jsem obavám, že bílý pruh může znamenat problémy a nejprve jsem nainstaloval WM6.1_19214_19588. Zabyl jsem s tím skoro celý den a měl jsem tyto problémy:
-GPS fungovala se vším kromě GeoScouta a ta mi hodně vadilo
-email se mi po smazáni na telefonu zase natáhl ze serveru t-email.cz, takže nešlo vlastně maily mazat
-konfigurace hlasového vytáčení se nedala spustit přímo, musel jsem spustit hlasové vytáčení a tam z menu spustit konfiguraci

Když se mi ani po několika hodinách nepovedlo zprovznit tu GPSku pro GeoScouta, 'risknul' jsem verzi WM6.1_20270. Minimálně všechny predchozí problémy se vyřešili a navíc se vrátily zpět ikonky na horni liště i čekací kolečko, což mě předtím trochu znervózňovalo. Za dvě hodinky jsem měl mobil zase v plné SW výbavě (vše jsem instaloval a znovu konfiguroval). První dojmy jsou kladné, rychlost se skutečně zlepšila (příjde mi, že nejen oproti 6.0, ale snad i proti té WM6.1_19214_19588, ale to je asi jen subjektivní). Snad i start (boot) je malinkato rychlejší a taky mi příjde, že obvyklá prodleva na začátku telefonování je pryč.
Pokud to tak vydrží, tak jsem asi našel favorita... Zatím žádný problém nespozorován a ten bílý pruh jsem zrušil tím, že jsem si vybral jiný motiv.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Né, neber to až tak vážně na poslední ROM jsou zatím opravdu dobré ohlasy. Já jsem spokojený s 19588 a sám nevím pořádně proč, nejdřív jsem ji zavrhl a pak jsem to zkusil ještě jednou a zůstal u ní, je v ní například o 7MB víc paměti.
To s tím bugem byla reakce na kissmana, že ten obrázek je úplně stejný jako například v WM6,0 ale tady se zobrazuje blbě, takže pro mě to je bug, ale nijak nebezpečný. Jen nepochopitelný.
Ono nakonec u všech zařízení, když už je hodně verzí rom, tak nakonec si každý vybere svou favoritku.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

neni to buuug :lol: skoda ze ted opravdu nechci flashovat fungujici foun zpatky na wm6 abych ti to dokazal :lol:
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

ach jo..Co ta ceska ROM?Sem se na ni tak tesil
powerlifter
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 23, 2008 18:33
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od powerlifter »

Uz nekdo z Vas zkousel tuto ROM?

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=421663
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

Příspěvek od Z80 »

jestli nekdo chce zkusit moji romku ktera neprepisuje verze ma nove updaty od hp aje zalozena na romce z hp 900 serie ,ta cestina bude nejspis zalozena na ni(az budu mit notes z5 z opravy) --> http://rapidshare.com/files/143603050/Flash.rar.html
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů