WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
palinger
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 21, 2008 12:37
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od palinger »

Keďže neovládam ruštinu dal som preložiť do češtiny (do slovenčiny ešte nevie) cez google stránku na ktorú je odkaz v prvom príspevku tejto témy. Reku čo z toho vylezie. Sranda čítať...:) http://translate.google.com/translate?u ... l=ru&tl=cs

Myslím že ENG WM 6.1 je tam k stiahnutiu v predposlednom príspevku.
Neviem ako vy, ale najviac sa teším ako si do WM 6.1 nainštalujem nový windsurfing! :)
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Pár dní som tu nebol, ale neznamená to, že som netestoval. Jednoznačným pozitívom WM 6.1 je rýchlosť. Taktiež som zaznamenal zmenšenie premlky medzi prijatím hovoru tlačidlom a objavením sa hlasu v slúchadle z pôvodných cca 2s na cca 1s (samozrejme porovnávam vždy stav s nainštalovanými aplikáciami). Ohľadom pripojenia na net som nemal problémy, po inštalácii programov som sa normálne pripojil cez GPRS. To nové triedenie SMS je síce fajn, ale mám k nemu dve zásadné pripomienky. Napríklad si s niekým vymením 4 správy. V konverzácii sa teda objaví 8 položiek. Ja si však chcem ponechať len poslednú správu a ostatné zmazať. Ako na to? A potom ma mrzí, že to triedenie nezasiahlo aj e-maily. Čo používate na obdobné zoradenie e-mailov do konverzácie?

Petras.18 - ono sa to číslo pri prezváňaní nezobrazuje ani u WM 6.0.

Palinger - a ten windsurfing je hra alebo čo to je?

Inak potvrdzujem rovnaký poznatok ako hxg614, po zapnutí Bluetooth headsetu (Jabra) telefón prestane zvoniť cez zadný reproduktor a aj po vypnutí headsetu sa zvonenie neobnoví. Pomáha len reštart.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

Fajn a můžeš uvést link na tu romku co máš teď flashlou?
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

@Diamant: v te SMS konverzaci lze mazat i jednotlive zpravy, staci najet koleckem tak aby jsi mel celou zpravu modre zaramovanou a dat menu - delete. Ovsem stylusem se ta zprava oznacuje dost blbe...
Petrzet
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned bře 16, 2008 14:12
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610
Bydliště: Krmelín

Příspěvek od Petrzet »

Zdravi,bude ta romka i s cestinou?Je to pro me zasadni vec,ne ze bych anglinu nedal,ale cesky je cesky.
Zatim porad vaham mezi asusem a hp.
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

Tak se mi to konecne podarilo taky flashnout...Ale nebylo to nic jednoducheho. Zkousel jsem vsechny verze, co tu byly zmineny, a jedina ktera me sla byla nastesti ta nejdovejsi OS 5.2.19212 (Build 19212.1.0.3) ve velikosti 64,8MB. Ty 80MB verze se mi sice na prvni pohled flashly, ale po hardresetu tam byly porad WM6
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Taky ty 80MB verze jsou zálohy originál ROM takže nevyhazuj a řádně uschovej pro případ servisu.
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

Aha, tak ted sem si toho vsimnul. Byl jsem z toho tak vedle ze jsem celou dobu instaloval original WM6...LOL
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

NA 1. STRANĚ TOHOHLE TÉMATU JE LINK NA STAŽENÍ
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

chyba?

Příspěvek od kissman »

Nikde jsem nenasel jak dlouho by mel cely proces trvat ci podrobnejsi popis co se pri nem bude dit. Kazdopadne po zapnuti se souborem na karte se mi zobrazi pouze "Download image..." a to tam zustane. Nic me nenapada...
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Při zapínání musíš držet zmáčknuté "mute"+"rekord" a zapínací tlačítko (nejdříve zmáčkni horní dvě a drž je a pak k tomu zapínací než naběhne modrá obrazovka s SDLoaderem (červeně napsáno) celý proces trvá cca 2-3 minuty. Neměřil jsem to a nechce se mi to nahrávat znova.
Jo když budeš mít blbou SD kartu tak se ti to rozběhne, ale neskončí to hodí to error. Zůstane ti tam původní ROM. Musíš mít SD ne SDHC.
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

opera 9.5

Příspěvek od pretender12 »

ahoj jak vam chodi opera 9.5 v 6.1 winu a kde ste ji stahli. dik moc
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

tak si odpovim sam na tu operu

Příspěvek od pretender12 »

stahl sem ji tu link odstraněn
verzi 1409 tusim a jede v pohode jenom pri vpisovani adresy se grafika neprekresli hned po zasunuti klavesnice. Jinak je to pecka konecne neco i bez stylusu.
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

Nova verze WM6.1 OS 5.2.19212 (bulid 19214.1.0.4)
problém s hostování souborů přes bluetooth nevyresen.

Malé tviki:
1. IE přesunuto z hlavní paměti cache karty
2. Datum a čas dosažený v jedné řadě.
3. Vypnout varování při instalaci programů, které nebyly schváleny.
4. Vloženo operátor Cellcom IL a internetu a MMS nastavení pro něj v HP iPAQ DataConnect
5. Přidáno tlačítko Odpojit GPRS.

6. Program Q-GPS (Almanach zátěže prostřednictvím satelitů a-ne (ZHPRS) pro rychlý start. (Zkoušel jsem několikrát na použití se zdá být opravdu rychle začne ZHPS).

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/129376743/WM6.1_19214-fix.rar
heslo: israpda.com
bman
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned čer 22, 2008 22:20

Příspěvek od bman »

odskusane, WM6.1 OS 5.2.19212 (bulid 19214.1.0.4) funguje. viditelna zmena, pridane quick gps a asi trocha viac pamate...
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

roaming a jak vypnout data

Příspěvek od pretender12 »

Ahoj nechci lamerit s novym temem tak se zeptam tady. Jak v zahranici nastavit aby HP nesosal data pri roamingu? Vidim ze nova verze ktera je tady na to ma tlacitko. Ja mam tu 6.1 co tady byla. Dekuji
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

For pretender12: nejlepsi je pouzit program Modaco NoData, je to free:

Kód: Vybrat vše

http://www.modaco.com/index.php?act=attach&type=post&id=24287
Jinak taky jsem odzkousel WM6.1 OS 5.2.19212 (bulid 19214.1.0.4) a hlavni zmeny jsou jak uz bylo receno quick gps, asi o 8MB vic pameti (nyni 116MB), a nejdulezitejsi je ten, ze pri pripojeni do datovych siti se muzete kdykoli odpojit, kdyz kliknete na stav signalu objevi se jako obvykle bublina s odkazem na Wireless Manager a Settings, kde se vedle tlacitka HIDE objevi nyni i Disconnect... Coz je velice vitany doplnek....
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

thx no data

Příspěvek od pretender12 »

dik za radu o nodata. pridam jedno info. vyreklamoval som to prehrievanie baterie. ale mne sa to stalo dokonca tak ze bateria bola pod 7% a pristroj sa uz nezapol. Vraj pri slow usb char. sa to neprehreje ani pri zap. gps. reklamacia prebehla zvlastne dostal som novy iba phone ale staru baterku a kryt. ostatne veci boli povodne. chybajuca folia sa neobjavila ani ted. co uz :)))
este toto neviem ci to bol vadny hp ale v 6.0 mi neslo dobre smartwheel teraz v 6.1 super a aplikacie mam tie iste.
Ada1986
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pon dub 07, 2008 16:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ada1986 »

Pánové mohl by prosím někdo někam hodit tuto romku ... na rapidu už to není a z iFolder mi to stáhnout nejde :( díky WM6.1 OS 5.2.19212 (build 19214.1.0.4)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

NA 1. STRANĚ TOHOHLE TÉMATU JE LINK NA STAŽENÍ
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů