WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
palinger
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 21, 2008 12:37
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od palinger »

Ako to tu čítam, rád by som tiež prešiel na WM 6.1, chcem sa opýtať aký ste použili záloh. program a či potom po update na 6.1 prebehla synch nastavení,registrov,programov do prístroja v poriadku, či 6.1 neprotestovala v niečom:) Ďakujem za odpoveď.
churos
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 10, 2008 11:49
Zařízení: Gsmart 1205

Příspěvek od churos »

Ahoj, jak provest flash bez SD karticky. Me to tu moji neveme. Nejde tam nacpat ten *.dio soubor přes neco jineho?. Zkousel jsem bootloader, ale ten chce jine soubory
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Bez SD karty to nebude možné! Tak si kup třeba SD kartu s kapacitou 1GB, stojí jen cca 150 Kč. :)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tak jsem to konečně zkusil, musel jsem koupit novou kartu, normálně používám sandisk 4GB SDHC, s tou to nejde, pak jsem měl 128MB z Nokie, s tou to taky nešlo a pořád mi házel i ten origo update chybu. Tak jsem dnes koupil Adata 2GB za 350,- a vše chodilo bezva. Win 6,1 se mi líbí, ale počkám na počeštění, hodil jsem tam interwrite a začalo to házet chyby. Třeba sms to vůbec nezvládlo místo textu jen prázdná velká okna. Když se to vychytá určitě rád přejdu, teď jsem zpět na origo wm6,0
NA 1. STRANĚ TOHOHLE TÉMATU JE LINK NA STAŽENÍ
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

jj..Tu cestinu bych taky uvital
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

Nikdo nemate po updatu problemy s pripojenim? Ja se ted nemuzu pripojit pres GPRS ani si stahnout MMS, nic. A to jsem si jist, ze nastaveni site mam vporadku.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Když jsem to zkoušel tak mi až asi při druhém možná třetím restartu nabídl tu konfiguraci podle operátora, nastavoval si to sám nebo tou konfigurací?
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

Ted jsem to zkousel a bez problemu
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

Sam i s konfiguraci :-) Ono to nastavene je, jen kdyz dam Connect, tak nic. A kdyz nejaka aplikace zkusi otevrit spojeni, tak mi to napise "Cannot connect with current connection settings". No je to nejake divne...
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Tak jsem nějak vyměkl čekat nevydržím a nacpal jsem tam tu WM 6,1 a budu testovat.
Smidliboy- nacpal jsem ji tam hned mi nabídl auto konfig a net chodí bezvadně. Nemáš problém u operátora? Já mám O2.
Jo jinak všiml jsem si že wm 6,0 mi psali EUROTEL PRAHA O2 CZ a ty wm6,1 zase jen EUROTEL PRAHA. To je jen detajlík ;)
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Tak už pár dnů používám WM 6.1 a některý bugy ještě zůstali. Včera jsem zaznamenal problém s odesíláním SMS zpráv a při krátkém prozvonění volajícím se mi dvakrát nezobrazilo číslo.
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

Lidi,jelikoz se mi ta ROMka zda defakto bezproblemova,co kdyby jsme se pokusili o preklad do cestiny? Vim,ze na me zas budete koukat jak na pytel blech a rikat mi, ze cestina je zbytecna a kdesi cosi...Ale myslim,ze nejsem sam,kdo by Cestinu ocenil. Rad pomuzu,jak s testovanim,tak s vyvojem (kdyz mi nekdo da navod,jak na to :tlem: ) Nebo existuje treba nejaky pocesteni pro WM6.1?
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

NA 1. STRANĚ TOHOHLE TÉMATU JE LINK NA STAŽENÍ
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

Mam takovy dotaz, proc vubec nejde flashnout verze telefonu FB136AA#ABB?? Hoodne obchodu ho porad prodava, ale nevidim jediny duvod proc by to nemelo jit...
djaara
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob kvě 03, 2008 9:53

Příspěvek od djaara »

Mám telefon s FB136AA#ABB a naflashoval jsem ho v pohodě na WM 6.1 (a předtím i ten patch fw co byl kvůli baterii). Nebude to spíš paměťovou kartou?
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Ja som úspešne flashol dnes poobede - bez problémov hneď na prvý pokus. Obnovenie zálohy po reštarte na prvý pohľad bez problémov, no nedalo sa čítať smsky (zobrazili sa vždy prázdne) a nešlo zapnúť bluetooth. Spravil som hard reset a postupne všetko nainštaloval a ponastavoval - už idú aj smsky, aj bluetooth.
Prvé dojmy zatiaľ vcelku ok, hlavne rýchlosť - telefón je citeľne rýchlejší! Zatiaľ mám jeden nový bug, akonáhle zapnem bt handsfree, telefón prestane vydávať zvuk pri zvonení. Vypnutie bt hf nepomáha, treba telefón resetnúť a všetko znova funguje, až kým nezapnem bt hf (inak je to Nokia HS-56W)...
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

For Djaara: Taky me to napadlo, tak jsem si objednal 1GB microSD. Jinak mi muj Scandisk 8GB micro SDHC odesel:/
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

Jaký je tedy poslední dostupný build romky?
Stahnul jsem OS 5.2.19212 (Build 19212.1.0.3)
Obrázek
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

EN rom kde ji stahnout

Příspěvek od pretender12 »

Ahoj nevim ci sem slepej ale na zacatku je jen odkaz na nejakou prescinskou verzi. Tak pls dejte sem nekdo odkaz na tu cistou EN verzi 6.1. Moc dekuji.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

Tahle je z toho prvniho linku na rusky forum
Taky bch se přimlouval za nějakej ověřenej link - nerad bych si ipaqa umrtvil.
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů