HP 614c

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
EnzoX
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 11, 2008 13:01

HP 614c

Příspěvek od EnzoX »

Zdravim som od vcera novym majitelom HP 614c, zatial maximalna spokojnost, moje prve pda, takze hudba, filmiky, texty, pdf knihy paradka. Potreboval by som poradit od nejakeho skusenejsieho smartmaniaka ohladom rozbehnutia GPS. Mam nainstalovane igo 2006, aplikacia sa krasne spusti, najde interne satelitne zariadenie na porte 6, ale nemozem najst satelity. Vie niekto poradit?
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Zkoušel jsi to venku? Já doma nenajdu taky ani jeden satelit. :wink:
EnzoX
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 11, 2008 13:01

Příspěvek od EnzoX »

Tak problem bude asi v slabsej integrovanej antene. Sila signalu z anteny je asi polovicna v porovnani s Eten X500+, podobne to vychadza aj u wifi. Neviete ci je GPS a WIFI antena spolocna?
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: stř led 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

Příspěvek od yaqwsx »

Wi-fi a GPS anténa společná? To určíitě není...
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Pokud má antena slabší signál, tak stím nic neuděláš!
GPS a Wi-Fi mají samostatnou antenu.
brendon_PK
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát bře 07, 2008 9:24

Příspěvek od brendon_PK »

Ja mam mensi problem WiFi. Aspon doma ked ju zakodujem, skusali sme vacej tych moznosti kodovania. Dva razy sa mi podarilo pripojit a od vtedy bez uspechu. Aj ked tu siet vidi nepripoji sa nan. Pol dna nad tym stravil brat a na nic nedosiel. Jedine ked sa Wifi pripojil, ked sa nechala odblokovana siet. Ale moc nechcem nechat tu siet odblokovanu, ked neviem co mozem od susedov ocakavat :???:
Dalsi problem. Nevypina sa mi displej. Ked stlacim to zapinace tlacitko, tak sa zopne ale ked s nim nic nerobim nevypina sa to, az po staceny vypinacie tlacitak :( . A je nastaveny, ze ma po 1 minute vypnut. Este mi vadi jedna vec ked, chcem mat zapnute GPS. Nemozem vypnut displej lebo sa GPS tiez prerusi. Ale na co mi bude nieco ukazovat, ked ho ma na opasku a chcem aby robil len zaznam trasi. Na Mio A701 nebol problem vypol displej a islo GPS bez problemov.
A tretia vec. Neviete mi odporucat nejaky soft na podtaktovanie CPU? Rad by som ked ho pouzivam menej podtaktoval aby tolko "nezral".

Diky.
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

Na podtaktovanie skus XcpuScalar http://www.immiersoft.com/ . Mozes vyskusat aj automaticke taktovanie podla vyuzitia procesora. Potom daj vediet ;)
brendon_PK
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát bře 07, 2008 9:24

Příspěvek od brendon_PK »

Pekne ale ja chcem nieco free.

Necituj poslední příspěvěk. Přečti si pravidla fóra!!! lukasm
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

zkus tohle, jenom tomu moc asi nebudes rozumet :D po nainstalovani spust (napovedu zavri), pak na today mas ikonu dole, kliknes na ni a projed nabidky, nekde tam je neco s cislama po stovkach. si s tim zkus pohrat, koukej na mhz v informacich o pristroji

///sry, smazany link. novy: http://pocketz.dl1.vipserver.ru/2006/08 ... fallen.rar
daemonn
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte lis 18, 2008 9:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od daemonn »

link ja kaput, nemate to nekdo jeste na disku ? :wink:
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

HP 614c

Příspěvek od elcrys »

Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů