HP 614C výměna displaye + problémy

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
TraumaZero
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 07, 2010 11:29
Zařízení: HP 614C

HP 614C výměna displaye + problémy

Příspěvek od TraumaZero »

Zdravím.

Nenašel jsem podobné vlákno, tak zakládám nové. Snažím se na mém HP 614C (který spadl z výšky 50cm (!) přičemž se zničil display) vyměnit LCD za jiný. Protože české shopy jsou předražené, vzal jsem display z ebay z HK. Vyšel na příjemných 600kč s poštovným i s nářadím na výměnu. Dle murderova návodu na rozborku HP614C jsem telefon rozhodil, display vyzkoušel v rozmontovaném stavu, vše perfektní funguje, touchscreen reaguje perfektně. Problém je po smontování resp vložení základní desky do předního rámu a upevnění šrouby, touchscreen přestane reagovat a reaguje jen v jeho dolní části, jako by na něj něco v levém dolním rohu tlačilo, přesně v místech kde je propojení touchscreenu s displayem. Trochu je pátral po netu, displaye pro šestkovou HP řadu by měly být stejné ne-li identické, ne ? Přikládám foto, vlevo původní display, vpravo na základní desce namontován nový a zdá se mi že přeci jen vidím nějaké rozdíly v bílém orámování dotykové vrstvy. Nesetkal se tímto problémem někdo ? Díky předem za info.
Přílohy
2lcd.JPG
(412.64 KiB) Staženo 3 x
Yxo
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř kvě 07, 2008 21:55

HP 614C výměna displaye + problémy

Příspěvek od Yxo »

Nazdar.
Tak ja som tiez menil display a mal som problemy uz predtym s tym ze sem tam zamrzal len som asi polroka telefon nechal lezat v policke kym som kupil display a po vymene mu zadrbavalo cim dalej tym viac az som ho znova rozobral a zistil som ze spodna cast ta hned pod displayomkde mas nalepeny ten cierny penovy pasik takbola prehnuta dohora ako keby som to zle zlozil tak som ten display najskor dal do prednej casti krytu a tak zalozil (obojstranna lepiaca paska bola nalepena na zadnej casti displaya aby sa prilepil spat na plosny spoj po zlozeni telefonu) a stale blbol tak som nakoniec volal na HP linku a dal som si poslat novy kus a dufam ze nebudu volat spat ze ten moj nemozu vyreklamovat koli dakej vade alebo nieco.

PS: blombu som zrepasoval :D ale serie ma to ze ich lepia ako debili normalne odstava a keby som ju nenapravil aj na novom kuse tak hned po zalozeni baterky by som ju pretrhol.
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

HP 614C výměna displaye + problémy

Příspěvek od homi »

Tak mi taky praskl displej (nikde mi nespadl,mel jsem jej v ledvince a asi pri jizde na kole se neco...),nevim, jestli ma cenu jeste resit opravu. Vyresili jste problemy, jaka je cena opravy?
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

HP 614C výměna displaye + problémy

Příspěvek od Pipa »

no otázka kolik chceš investovat
LCD se dá sehnat relativně levně

třeba
http://cgi.ebay.com/LCD-Display-w-Digit ... 5194c541e1
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

HP 614C výměna displaye + problémy

Příspěvek od homi »

No tech 500,- bych jeste do toho dal (a ne 1200.- kolik chteji v CR). Akorat nemam zadne zkusenosti s nakupem v zahranici (potazmo na eBay), ale pokud jsem to dobre pochopil, tak do Ceska to stejne neposlou.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

HP 614C výměna displaye + problémy

Příspěvek od Pipa »

jj sorry, tenhle to do CR neposila, ale tenhle jo
http://cgi.ebay.com/OEM-NEW-LCD-Screen- ... 754wt_1138

je to o tom se po ebay trochu podivat a vetsinou se tam daj koupit veci za zlomek ceny co u nas
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů