HP 614c -dobijeni

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
westerndigital
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 05, 2009 13:36
Zařízení: HP 614c

HP 614c -dobijeni

Příspěvek od westerndigital »

Rad bych se zeptal na jeden problem, ktery nejsem s to sam vyresit ani po pomerne podrobnem prohledani vsech temat na tomto foru. Takze v pripade ze dam pristroj do nabijecky / doma i v aute / a tento se uvede do sporiciho rezimu tzn. po 10 sec. snizi inenzitu podsviceni a cca po 1 min display zcela ztmavne anebo toto provedeu tlacitkem power, pak uz neni sily, ktera by jej znovu ozivila - myslim tim rozsvitila display. Pokud zmacknu tlacitko power, rozsviti se pouze klavesnice a mne nezbyva nic jineho nez pristroj od nabijecky odpojit, pricemz se tento rozsviti spontanne / totez bez problemu funguje mimo nabijeni pri pouziti tlacitka power /. Vyzkousel. jsem ruzne kombinace v nastaveni / podsviceni, nabijeni / zatim vsak bohuzel nic. Doufam, ze jde o banalitu a problem neni v pristroji, ale ve mne. Podotykam obe nabijecky jsou originalni. V pristroji mam nainstalovanou navigaci iGO 8 / 8.3.2.64873 Nov 13 2008 /. Diky
zajmi
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pát úno 29, 2008 20:10

HP 614c -dobijeni

Příspěvek od zajmi »

Způsobuje to Igo, nainstaluj si tento fix:

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=486375
westerndigital
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 05, 2009 13:36
Zařízení: HP 614c

HP 614c -dobijeni

Příspěvek od westerndigital »

Dekuji za radu, soubor se mi podarilo stahnout, ale priznam se - a tady bych rad poprosil o radu - nevim, kam jej ulozit. V anglickem originalu je uvedeno intern memory. Znamena to na SD kartu nebo iPAQ File Store / pokud ano tak do ktere slozky /. Zkousel jsem to vlozit pouze do iPAQ File Store a nedelo se nic. Dekuji.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HP 614c -dobijeni

Příspěvek od ziminix »

Vyzkoušej to nainstalovat asi do vnitřní paměti, do iPaq File Store rozhodně ne, tam ti to nic neudělá, to je paměť třeba na zálohy, protože zůstává bez povšimnutí při tvrdém resetu, ale na instalaci aplikací se nepoužívá.
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

HP 614c -dobijeni

Příspěvek od smidliboy »

"Zkousel jsem to vlozit pouze do iPAQ File Store a nedelo se nic." - A zkousel jsi to instalovat? Podle toho, jak jsi to napsal, se mi zda, ze jsi to jen stahl a nekam zkopiroval... Je to CAB, uloz ho, kam chces, spust a az se te to zepta na umisteni, vyber Device.
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů