Resco audio recorder

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
EnzoX
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 11, 2008 13:01

Resco audio recorder

Příspěvek od EnzoX »

Zdravim, potreboval by som poradit s jednou vecou, s ktorou si neviem rady. Na HP614c som nainstaloval program resco audio recorder vo verzi 4.50. Ucelom programu je mimo nezaujimaveho nahravania zvukov ala diktafon aj nahravanie hovorov. Na moju radost, so zapnutym hlasitym telefonovanim, nahrava korektne vsetky hovory a pekne ich uklada do urceneho adresara, hacik je ale v tom, ze nahrava len hovory, pri ktorych niekto zavolal mne, neviem docielit, ako nahrat hovor, ktory iniciujem ja, skusal som uz aj pustit klasicke nahravanie, ako pri diktafone, ale jednoducho ked volam ja niekomu, ten hovor mi nenahra, subor vytvori, ale je tam ticho. Nevie niekto poradit alebo doporucit nejaky programcek, s ktorym nahravanie hovorov na 614tke funguje?
EnzoX
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 11, 2008 13:01

Resco audio recorder

Příspěvek od EnzoX »

Tak nakoniec som problem vyriesil, na resco audio recorder som zanevrel, stiahol som si vito audio notes vo verzii 1.37, na HP614c funguje krasne, nahrava nielen hovory, ktore vola niekto mne, ale aj hovory, ktore volam ja niekomu, vyzera pekne, zial je to zatial len oficialna 14 dnova trialka, ale aspon funguje, co sa o resco nedalo tvrdit, podla mojich skusenosti. Teraz uz len poriesit ten 14 dnovy trial, ci uz to oficial kupim :-)
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů