Moje problémy s 614kou

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od bajlek »

Dobrý den, telefon mám sice jen pár dnů,ale za tu dobu řeším několik záležitostí..

1.) podsvíceni displaye když zmáčknu poweroff button žádné není (SUPER!) s S2U2 mi to neustale svitilo, ale zato když mi přijde SMS, MMS, EMAIL cokoliv... tak se telefon znova rožne a už nezhasne - JDE TO ŘEŠIT?

2.) když nemám zaplou WiFi tak se chce neustále konektit přes GPRS, EDGE - nemám to nastavené takže se nepřipojí,ale jak to krucinál udělat abych to úplně vypnul?? Zkoušel jsem nastavení - connections - comm manager - data connection jsou VYPLÁ

3.) jak to udělat abych mohl připojení od PC používat na 614ce? Vím, že se to tu řešilo tak si to ještě projdu (jen mě to teď tak napadlo)

4.) proč má bluetooth tak omezené možnosti? :D

5.) jde něco udělat s tim tichem při příjmu hovoru?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od ziminix »

1) Nastavení->Podsvícení, Napájení; tam by tohle mělo jít upravit.
2) Prográmek NoData by měl pomoci.
4) Co víc bys chtěl?
5) Nejde.
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od bajlek »

supr, diky za rady a ješte jedna malá věc, nemůžu odesílat SMSky z moji SIM...Vodafone (píše mi to, že mám asi špatně nastavené číslo služeb) jenže háček je v tom že ho změnit nemůžu... Když se dostanu do Settings - Phone - Services a chci voice mail and text messages - Get Settings tak mi napise ze mam zrusit Data connection, jenze ty jsou zrusene

jsem z toho v haji
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od ziminix »

Máš novou verzi SIM? Problémy s SMS jsou spíš u T-Mobilu.
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od bajlek »

jak zjistim verzi SIM? Pouzival jsem ji v jinem mobilu a hlasila se jako Vodafone,ale je fakt ze byla uz jednou klonovana tak nevim

EDIT
tak jsem vyzkousel jinou SIM kartu a vse OK, zazadam si o duplikat tady teto a verze by ela byt aktualni diky za tip
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od ziminix »

Jde o stáří, protože pak se přecházelo na novější SIM, kterou bys měl dostat zdarma na požádání.
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od bajlek »

Potvrzuji, mluvil jsem s operátorem, zaslal mi kód pro odemčení všech služeb,ale ani to nepomohlo. Mám již objednaný duplikát karty, ve středu by měl dojít takže se poté ozvu a dám echo
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od ziminix »

Ok, snad to pomůže. Protože co vím, tak problémy SMS míval T-Mobile.
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od ondrasoch »

S tim tichem pri prijmu hovoru jde neco udelat. Staci jit na Stranky HP a stahnout si verzi FW 0.89, ktery to opravuje :lol:
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od ziminix »

Ok, neznám všechny FW, omlouvám se :)
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od elcrys »

Když ten update 0.89 vyšel, tak jsem si taky nejprve myslel, že opravuje zpoždění při příjmu hovoru, ale není to tak. Ve skutečnosti opravuje pouze problém, kdy tón čekajícího druhého hovoru interferuje s aktivním hovorem.

Se zpožděním nemají problémy některé neoficiální ROMky (bohužel už nevím, které to byly). Řešení, které používám já, je zvětšení Pagepool alespoň na 12MB. Návod zde - http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... t=0#p53972
Hans21
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 14, 2009 18:57
Zařízení: HP614C

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od Hans21 »

Ahoj, koukal jsem na ten návod a není mi jasné, kde vzít ten flash.dio, který mám nahrát do toho adresáře. A fungujou tyhle scripty i na WM6? Předem díky za rady.
xkovi
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 31, 2008 14:31

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od xkovi »

Obecne doporucuji upgrade na nekterou z poslednich verzi WM6.1 ci 6.5, ty tyhle problemy nemaji. Soubor s koncovkou *.dio nakopiruj samostatne na zformatovanou kartu a pak podrz pri vypnutem zarizeni horni tlaciko (mute, ztiseni vsech zvuku), vlevo tlaciko pro nahravani a pak pri soucasnem stisku techto dvou tlacitek stiskni tlacitko pro zapnuti PDA, dokud neuvidis na displeji napis SD Loader. Pote pust vsechny tlacitka a nech to dojet, trva to mezi 3-5 minutami a mas novejsi verzi WM naflashovanou. Jinak ten upgrade 0.89 si pro jistotu udelej taky, ackoli prodlevu pri prijeti hovoru skutecne (bohuzel) sam o sobe neresi...
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od elcrys »

Pokud bys chtěl zvětšit Pagepool u oficiální ROM, musel bys jí předělat z formátu FLASH.NBF do FLASH.DIO - viz. návod zde - http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=71&t=11327
Hans21
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 14, 2009 18:57
Zařízení: HP614C

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od Hans21 »

Aha, tak jestli tomu dobře rozumím, tak pokud nechci změnu WM ani ROM, tak si musím sehnat tu ROM co je v telefonu abych ji nahrál k těm scriptům nebo mi stačí ta nová co je na HP? Jinak díky za rady.
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Moje problémy s 614kou

Příspěvek od bajlek »

Takže dnes mi dosla nova sim od Vodafonu a funguje skvele .. :)
co se tyce ticha pri zvednuti hovoru zatim jsem to nevyresil,ale ano mam neoficialni romku s WM 6.1
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů