614tka a broken usb

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
Noraxus
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 09, 2009 20:12
Zařízení: HP 614c
Kontaktovat uživatele:

614tka a broken usb

Příspěvek od Noraxus »

Zdravím lidičky.

Tak ačkoliv je toto můj první příspěvek tak je to především velice smutný příspěvek....Koupil sem si Ipaq asi před měsícem a už teď mi odešlo usb...normalně sluchatka dou dobře i data kabel versus počítač de dobře ale jenom ve smyslu přenosu dat ale jakmile chci použít kabel jako nabíječku tak ho musim tak podivně zkroutit aby se mi rozsvítil stav nabíjení a aby se to vubec nabilo...To je samozřejmě naprd poněvadž když du večer spát a Ipaqa mám vybytího tak klasicky ho dám na nabíječku a sem si jistej že ráno až vstanu a pudu do práce tak bude krásně nabitej a připravenej na celej den...a místo toho jaké překvapení že je death a já akorát tak utřu nos...je to k vzteku takže sem se rozhod že ho reklamuju zpět do mironetu...Ale to není jediný problém.Také mám problém se zamrzáním telefonu.Ikdyž mám orig wm 6.0 od koupení a nenainstaluju žádné add aplikačky tak se mi občas stává že prostě vytuhne dysplaj...ale to se stane jenom kdyz necham jakoby "zaplej obraz" proste kdyz ho nedam do toho rezimu spanku nebo jak se tomu rika.Ale zajimave na tom je to ze ten dysplej zamrzne jenom jakoby uprostred....Lista s tlacitkem start funguje normalne i se spodni listou ale obraz uprostred je zaseklej....musism udelat soft reset aby se to rozchodilo...no sem velice rad ze sem nasel tohle forum protoze sem se uz bal ze jina romka nez ta moje neni...Chtel sem se ale zeptat jestli ma nekdo stejny problem jako ja? stim sekanim a usb konektorem?

Diky Noraxus :tlem:
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

614tka a broken usb

Příspěvek od matoman »

ten usb robi aj mne, ale vymenil som kabel a uz to tam sedi, neviem ci ten ipaq to tam nejako nerozkyva alebo tak nejako. snad sa aj tento kabel nepokazi. skus. Inac s tym zamrzanim by som skusil urobit Hard reset, a pokial sa to bude opakovat tak urcite reklamoval. Ale radsej priamo u HP.
Destructor
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát čer 20, 2008 18:45

614tka a broken usb

Příspěvek od Destructor »

mě se stalo něco podobného, když jsem použil USB kabel, co mám k přenosnému disku. Taky to přestalo na bíjet, zřejmě je ten konektor nějaký malinko jiný, zřejmě asi není výrobce jako výrobce. Kup si nový a testnito, určitě to bude v pohodě. No to zamrzání, asi ej to na reklamaci ...
Uživatelský avatar
xjanosik
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř čer 04, 2008 13:09
Zařízení: Htc Diamond 2, Ipaq 614c,

614tka a broken usb

Příspěvek od xjanosik »

To nabíjanie usb robilo aj môjmu známemu. Bol poškodený USB konektor na telefóne a keď to skrútil tak šiel. Zospájkoval som to konektory na plošáku a 614 ide ďalej. :evil:
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů