HP 614c fotak

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

HP 614c fotak

Příspěvek od Delaron »

chcem sa kus povenovat fotaku ktory ma velmi sklamal neviem ci ste niekto maly skusenost z omniou od samsungu ma velmi vychyteny softver fotaku napr fotak vas odfoti az ked sa usmejete a podobne srandy.

moja otaska smeruje k tym viac technicky zdatnim : dalo by sa nejako zkopirovat softver z omnie do hp 614 ´
existuje nejaky softver na fotak ktory dokaze pracovat z fotakom lebo HP 614v je velmi chudony fotak a to sa netika len kvality fokiek ale aj softwerovemu vybaveniu

za dotazi k tejto teme dakujem
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HP 614c fotak

Příspěvek od ziminix »

Ne, software pro ovládání fotoaparátu se nedá přenášet mezi telefony a o alternativním softwaru nevím a upřímně dost pochybuji, že nějaký takový je.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

HP 614c fotak

Příspěvek od elcrys »

Pro foťák už tady jedno téma je: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 99&start=0

Jinak zkopírovat software pro ovládání fotoaparátu z Omnie by určitě nešlo (ledaže by tady byl nějaký vývojář toho SW, ale to asi těžko :)). Cestou ke zlepšení by spíš mohlo být použití ovladačů/SW z 914c, která fotí o něco lépe. Bohužel lepší SW je k sehnání těžko, vím jenom o tomto SW pro natáčení videa - http://www.ateksoft.com/features.html

Sám jsem ten program CoolCamera zkoušel a moc velké zlepšení jsem nepozoroval.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HP 614c fotak

Příspěvek od tslany »

CoolCamera umí i fotit, ale že by podporoval 614ku tam nevidím. Sám jsem ji na TyTNu používal
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

HP 614c fotak

Příspěvek od Delaron »

ok rozumiem a myslel som si to ze to nepojde ale dost ma zaujalo to z tou 914 ma z tym niekto skusenosti ci to vobec ide a ci to vobec spravi nejaky rozdiel
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů