Emulace D-padu

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
powerlifter
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 23, 2008 18:33
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Kontaktovat uživatele:

Emulace D-padu

Příspěvek od powerlifter »

Panove na XDA-develop jsem nasel emulaci d-padu fungue to nasledovne po spusteni exe souboru podrzite 1s tlacitko na ukonceni hovoru cervene blikne LED-dioda a uz funguje d-pad.
Popis tlacitek: 1:Home 2: Up 3: Page up
4: Left 5: Enter 6: Right
7: End 8: Down 9: Page Down
0: Tab
Kdyz podrzite znovu tak se emulace vypne.
Zdroj

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=435026
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Emulace D-padu

Příspěvek od Jiří Hrma »

Dobrý tip, přidám to do SmartWiki.
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte bře 11, 2008 16:37
Bydliště: Zlín

Emulace D-padu

Příspěvek od xthomas »

docela by mě zajímala využitelnost obecně v aplikacích a zejména ve hrách. pomůže tento emulátor k "normálnímu" ovládání? testoval jste ho už někdo s nějakýma gameskama? díky za postřehy.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Emulace D-padu

Příspěvek od elcrys »

Pár postřehů:

1. První a nejdůležitější - emulace funguje úplně všude!!! Tzn. systém, hry, programy atd. Taktéž jde spouštět a vypínat bez opuštění programu/hry. Dříve jsem experimentoval s emulací D-padu v programu AEButton, která bohužel fungovala pouze v systému, ve hrách ne, ale to už naštěstí nevadí. Jinak SmartWheel byl dost velkou překážkou při hraní některých her, což tímto odpadá!

2. Program nabízí také velice užitečné klávesové zkratky při aktivní emulaci. Kromě kompletního ovládání Wireless Manageru pomocí zkratek, je to parádně vyřešená regulace podsvětlení displeje a klávesnice - plný popis zkratek je v prvním příspěvku v odkazu na xda - developers.

3. Pomocí zkratky lze také vypnout displej, při aktivních procesech, ale bohužel nedojde k slibovanému vypnutí, ale pouze k nastavení černé barvy (celá klávesnice zůstane také bohužel aktivní), z čehož plyne, že tento způsob nešetří vůbec baterii, což dělá tuto funkci naprosto nepoužitelnou. Naštěstí existuje jiný způsob úplného vypnutí displeje při aktivních procesech - viz. vlákno http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=71&t=9310

4. Škoda je také, že program neposkytuje nějaký způsob nastavení. Např. je napevno nastaveno, že se bude zapínat/vypínat dlouhým stiskem červeného telefonu (já jsem na něm měl nastaveno spuštění Task Manageru).
whoiswho
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 13, 2008 15:53

Emulace D-padu

Příspěvek od whoiswho »

Poviete mi niekto ako sa to instaluje. Je tam iba jeden 37kb exe subor a prispusteni mi to vypinda:

---------------------------
...\CZ612Key.exe
---------------------------
...\CZ612Key.exe is not a valid Win32 application.

---------------------------
OK
---------------------------
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Emulace D-padu

Příspěvek od elcrys »

Ten exe soubor není instalačka. Stačí ho umístit do telefonu a až tam spustit. Nic se sice navenek nestane, ale program pak běží skrytě. Pak už stačí podržet červený telefonek pro zapnutí a vypnutí emulace (je signalizována červeným bliknutím diody).
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů